SIA "H Trading" (reģ. Nr. 40203420503) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-08-17. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 14 340 EUR, peļņa 2 223 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 5,43 (2022). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
| Reģistrācijas Nr. | 40203420503 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-08-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV66ZZZ40203420503 |
| Juridiskā adrese | Pārgaujas iela 6 - 1, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 14 340 EUR | 2 223 EUR | 2 839 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.76 | 0.19 | 0.36 | 0 |
| 2023 | 6.13 | 3.16 | 2.54 | 1 |
| 2022 | 1.05 | 0.47 | 0.58 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2022 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 340 EUR |
| Bruto peļņa | 5 740 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 223 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 223 EUR |
| Pozīcija | 2022 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 839 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 801 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 323 EUR |
| Īstermiņa saistības | 516 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2022 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,43 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,43 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
15,50 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
78,30 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
95,70 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,22 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,05 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
95,70 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,63 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "H Trading" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2022. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SL BŪVE" | 4 958 280 | 11 708 | 0,2 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "BAMAKO" | 1 115 705 | 88 589 | 7,9 % | 15 | 74 380 | 1 003 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Delta Motors" | 769 760 | -166 457 | -21,6 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Miks BUS" | 699 818 | 59 274 | 8,5 % | 14 | 49 987 | 800 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "VARU AIZVEST LV" | 627 008 | 121 247 | 19,3 % | 9 | 69 668 | 1 269 (2026 Q3) |
| 6 | Star Express, SIA | 436 494 | -12 879 | -3,0 % | 1 | 436 494 | *** |
| 7 | Capital Travel SIA | 240 888 | -9 646 | -4,0 % | 4 | 60 222 | — |
| 8 | SIA "Auto Taxi" | 180 823 | 50 894 | 28,1 % | 0 | — | — |
| 9 | SIA "Alps Drivers" | 166 283 | 3 089 | 1,9 % | 2 | 83 142 | *** |
| 10 | SIA "UPES PROJEKTS" | 145 619 | 7 799 | 5,4 % | 4 | 36 405 | 134 (2026 Q3) |
| 719 | SIA "H Trading" (šis uzņēmums) | 14 340 | 2 223 | 15,5 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203420503 | LV66ZZZ40203420503 | SIA "H Trading" | SIA | H Trading | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-08-17 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Pārgaujas iela 6 - 1 | 4201 | 110439702 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11673566 | 40203420503 | 2022-08-16 | 2022-08-17 07:58:40 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203420503 | 2023-08-24 | SIA "City Transfer" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92866230 | 40203420503 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2022-08-17 | 2022-08-17 07:59:59 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758182 | 32540547 | 40203420503 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-08-17 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:07:14.409 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758182 | 32540547 | 14340 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8600 | 5740 | 3122 | 355 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2223 | 0 | 2223 | NULL | 0 | 2223 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758182 | 32540547 | 1994 | 0 | 807 | 0 | 2801 | 0 | 0 | 38 | 38 | 2839 | NULL | 516 | 0 | 0 | 2323 | 2839 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91374894 | 40203420503 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2025-10-01 | 26883/089/2025-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203420503 | SIA "H Trading" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4933 | 054010 | Valmiera | 2.76 | 0.19 | 0.36 | 0 |
| 40203420503 | SIA "H Trading" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 054010 | Valmiera | 6.13 | 3.16 | 2.54 | 1 |
| 40203420503 | SIA "H Trading" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 054010 | Valmiera | 1.05 | 0.47 | 0.58 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203420503 | SIA "H Trading" | nav | 03.08.2023 | nav | nav | 17.05.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203420503 | SIA "H Trading" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Pārgaujas iela 6 - 1, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 340 EUR, un peļņa bija 2 223 EUR.
2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "City Transfer"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2022. gadā bija 5,43 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,43.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2022. gadā bija 10,63, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 760 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 190 EUR un VSAOI 360 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026