SIA "EvertBalance" (reģ. Nr. 40203420895) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-08-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 93 699 EUR, zaudējumi 358 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 0,52 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203420895 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-08-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV55ZZZ40203420895 |
| Juridiskā adrese | Avotu iela 62 k-3 - 33, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 93 699 EUR | -358 EUR | 13 396 EUR | 6 |
| 2024 | 116 831 EUR | -186 EUR | 18 846 EUR | 8 |
| 2023 | 136 807 EUR | -1 832 EUR | 17 865 EUR | 7 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.0 | 0.18 | 0.04 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.39 | 0.14 | 0.96 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.55 | 0.48 | 0.98 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.73 | 1.27 | 3.27 | 5 |
| 2024 | 43.27 | 6.34 | 20.46 | 7 |
| 2023 | 44.33 | 7.72 | 20.55 | 7 |
| 2022 | 5.98 | 1.11 | 3.02 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 191.65 | ~ 171.53 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 639.48 | ~ 556.44 |
| 2024 | 714.50 | ~ 595.08 |
| 2023 | 717.64 | ~ 597.09 |
| 2022 | 184.56 | ~ 165.18 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (20.46 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 714.50 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 714.50 * 0.105 = 75.02 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 417.50 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (714.50 - 75.02 - 417.50) * 0.2 ≈ 44.39 EUR
4. Neto alga: 714.50 - 75.02 - 44.39 = ~ 595.08 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 93 699 EUR | 116 831 EUR | 136 807 EUR |
| Bruto peļņa | 10 650 EUR | 14 034 EUR | 15 992 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -358 EUR | -186 EUR | -1 832 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -358 EUR | -186 EUR | -1 832 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 13 396 EUR | 18 846 EUR | 17 865 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 177 EUR | 11 416 EUR | 9 933 EUR |
| Pašu kapitāls | -2 277 EUR | -1 918 EUR | -1 732 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 673 EUR | 20 764 EUR | 19 597 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,52 | 0,55 | 0,51 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,52 | 0,55 | 0,51 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,38 % | -0,16 % | -1,34 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-2,67 % | -0,99 % | -10,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
15,72 % | 9,70 % | 105,77 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-6,88 | -10,83 | -11,31 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,99 | 6,20 | 7,66 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
15,72 % | 9,70 % | 105,77 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,29 | 5,68 | 6,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EvertBalance" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 385 | SIA EvertBalance (šis uzņēmums) | 93 699 | -358 | -0,4 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203420895 | LV55ZZZ40203420895 | SIA EvertBalance | SIA | EvertBalance | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-08-18 | NULL | Rīga, Avotu iela 62 k-3 - 33 | 1009 | 111922807 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11676608 | 40203420895 | 2022-08-04 | 2022-08-18 09:26:03 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92866424 | 40203420895 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2022-08-18 | 2022-08-18 09:28:09 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1991596 | 34304050 | 40203420895 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2025-04-29 19:02:31.323 |
| 1855560 | 33350261 | 40203420895 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-08-18 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-04-24 19:00:42.802 |
| 2186978 | 35255298 | 40203420895 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-04-09 17:00:54.593 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1855560 | 33350261 | 136807 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 120815 | 15992 | 0 | 17824 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1832 | 0 | -1832 | NULL | 0 | -1832 |
| 1991596 | 34304050 | 116831 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 102797 | 14034 | 0 | 14220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -186 | 0 | -186 | NULL | 0 | -186 |
| 2186978 | 35255298 | 93699 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 83049 | 10650 | 0 | 11008 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -358 | 0 | -358 | NULL | 0 | -358 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1855560 | 33350261 | 107 | 0 | 9826 | 0 | 9933 | 7932 | 0 | 0 | 7932 | 17865 | NULL | 19597 | 0 | 0 | -1732 | 17865 |
| 1991596 | 34304050 | 0 | 0 | 11416 | 0 | 11416 | 7430 | 0 | 0 | 7430 | 18846 | NULL | 20764 | 0 | 0 | -1918 | 18846 |
| 2186978 | 35255298 | 1940 | 0 | 6237 | 0 | 8177 | 5219 | 0 | 0 | 5219 | 13396 | NULL | 15673 | 0 | 0 | -2277 | 13396 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203420895 | SIA EvertBalance | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 43.27 | 6.34 | 20.46 | 7 |
| 40203420895 | SIA EvertBalance | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 44.33 | 7.72 | 20.55 | 7 |
| 40203420895 | SIA EvertBalance | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 5.98 | 1.11 | 3.02 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203420895 | SIA EvertBalance | ir | 26.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203420895 | SIA EvertBalance | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Avotu iela 62 k-3 - 33, Rīga, LV-1009.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 93 699 EUR, un zaudējumi bija 358 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,52 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,52.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,29, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 714.50 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 595.08 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 43 270 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 340 EUR un VSAOI 20 460 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026