SIA "Satiin" (reģ. Nr. 40203424079) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-09-02. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 590 EUR, zaudējumi 1 018 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Apģērbu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203424079 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-09-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ40203424079 |
| Juridiskā adrese | "Atvari" - 15, Daugmale, Daugmales pag., Ķekavas nov., LV-2124 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 590 EUR | -1 018 EUR | 0 EUR | 0 |
| 2023 | 7 174 EUR | -49 EUR | 2 316 EUR | 0 |
| 2022 | 162 EUR | -350 EUR | 111 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.41 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 1.16 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 590 EUR | 7 174 EUR | 162 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 590 EUR | 7 174 EUR | 52 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 EUR | -1 018 EUR | -49 EUR | -350 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 0 EUR | -1 018 EUR | -49 EUR | -350 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 0 EUR | 0 EUR | 2 316 EUR | 111 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 0 EUR | 0 EUR | 2 316 EUR | 111 EUR |
| Pašu kapitāls | -1 416 EUR | -1 416 EUR | -398 EUR | -349 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 416 EUR | 1 416 EUR | 2 714 EUR | 460 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,85 | 0,24 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,85 | 0,24 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -172,54 % | -0,68 % | -216,05 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
— | — | -2,12 % | -315,32 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,00 % | 71,89 % | 12,31 % | 100,29 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,00 | -6,82 | -1,32 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
— | — | 3,10 | 1,46 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | 71,89 % | 12,31 % | 100,29 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
— | — | 2,70 | -13,58 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Satiin" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "LPP Latvia ltd" | 68 299 112 | 1 891 252 | 2,8 % | 484 | 141 114 | 1 170 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "APRANGA LV" | 32 919 192 | 1 586 737 | 4,8 % | 201 | 163 777 | 1 279 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "New Yorker Latvija" | 25 751 395 | 5 542 828 | 21,5 % | 166 | 155 129 | 1 291 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "APRANGA" | 22 531 871 | 947 025 | 4,2 % | 193 | 116 745 | 1 198 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LINDEX LATVIA" | 13 734 555 | 823 400 | 6,0 % | 105 | 130 805 | 1 114 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Peek & Cloppenburg" | 13 323 379 | 1 084 824 | 8,1 % | 50 | 266 468 | 1 323 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "APRANGA MLV" | 7 791 888 | 645 782 | 8,3 % | 53 | 147 017 | 1 141 (2026 Q3) |
| 8 | POLDMA KAUBANDUSE AKTSIASELTS filiāle Latvijā | 7 441 878 | 389 466 | 5,2 % | 142 | 52 408 | 1 324 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Mikado Group" | 6 439 542 | 350 345 | 5,4 % | 33 | 195 138 | 1 497 (2026 Q3) |
| 10 | VAN GRAAF Latvia SIA | 4 917 955 | 583 548 | 11,9 % | 23 | 213 824 | 1 093 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203424079 | LV29ZZZ40203424079 | SIA "Satiin" | SIA | Satiin | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-09-02 | NULL | Ķekavas nov., Daugmales pag., Daugmale, "Atvari" - 15 | 2124 | 116830070 | 100016470 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11705343 | 40203424079 | 2022-08-24 | 2022-09-02 12:47:53 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92868269 | 40203424079 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-09-02 | 2022-09-02 12:50:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1856421 | 33352015 | 40203424079 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-24 21:10:46.426 |
| 1463662 | 32251566 | 40203424079 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-09-02 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-29 17:39:20.55 |
| 1984444 | 34268289 | 40203424079 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-16 21:02:30.887 |
| 2262927 | 35410818 | 40203424079 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-25 17:18:34.229 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1463662 | 32251566 | 162 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 110 | 52 | 402 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -350 | 0 | -350 | NULL | 0 | -350 |
| 1856421 | 33352015 | 7174 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 7174 | 7130 | 91 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -49 | 0 | -49 | NULL | 0 | -49 |
| 1984444 | 34268289 | 590 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 590 | 1608 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1018 | 0 | -1018 | NULL | 0 | -1018 |
| 2262927 | 35410818 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1463662 | 32251566 | 28 | 0 | 83 | 0 | 111 | 0 | 0 | 0 | 0 | 111 | NULL | 460 | 0 | 0 | -349 | 111 |
| 1856421 | 33352015 | 340 | 0 | 1976 | 0 | 2316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2316 | NULL | 2714 | 0 | 0 | -398 | 2316 |
| 1984444 | 34268289 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 1416 | 0 | 0 | -1416 | 0 |
| 2262927 | 35410818 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 1416 | 0 | 0 | -1416 | 0 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203424079 | SIA "Satiin" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 034410 | Daugmales pag. | 0.41 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203424079 | SIA "Satiin" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 034410 | Daugmales pag. | 1.16 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203424079 | SIA "Satiin" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 034410 | Daugmales pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203424079 | SIA "Satiin" | nav | 03.11.2022 | nav | nav | 06.05.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203424079 | SIA "Satiin" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Atvari" - 15, Daugmale, Daugmales pag., Ķekavas nov., LV-2124.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 590 EUR, un zaudējumi bija 1 018 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 2,70, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 410 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apģērbu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apģērbu mazumtirdzniecība · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026