SIA "ELCM" (reģ. Nr. 40203424596) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-09-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 713 EUR, peļņa 614 EUR, darbinieku skaits: 1. VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Būvniecības projektu attīstīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203424596 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-09-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV38ZZZ40203424596 |
| Juridiskā adrese | Zeltiņu iela 9 - 5, Rīga, LV-1035 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 713 EUR | 614 EUR | 2 436 EUR | 1 |
| 2024 | 1 150 EUR | 590 EUR | 1 822 EUR | 0 |
| 2023 | 2 295 EUR | 1 181 EUR | 1 182 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 713 EUR | 1 150 EUR | 2 295 EUR |
| Bruto peļņa | 2 116 EUR | 1 050 EUR | 1 372 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 664 EUR | 640 EUR | 1 181 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 614 EUR | 590 EUR | 1 181 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 436 EUR | 1 822 EUR | 1 182 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 233 EUR | 1 178 EUR | 1 182 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 386 EUR | 1 772 EUR | 1 182 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
22,63 % | 51,30 % | 51,46 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
25,21 % | 32,38 % | 99,92 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
25,73 % | 33,30 % | 99,92 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,03 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,11 | 0,63 | 1,94 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
27,26 % | 35,13 % | 99,92 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
23,19 | 17,89 | 6,61 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ELCM" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kalvasta Būve" | 6 213 691 | 466 053 | 7,5 % | 22 | 282 441 | 1 984 (2026 Q3) |
| 2 | Capitalica Industries LV SIA | 6 198 890 | -377 993 | -6,1 % | 4 | 1 549 723 | 2 613 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Skanstes Business Centre | 4 962 246 | 4 313 003 | 86,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Vertex projekti" | 4 949 322 | 1 708 188 | 34,5 % | 12 | 412 444 | 2 383 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Rīgas Mājas | 4 046 661 | -518 194 | -12,8 % | 1 | 4 046 661 | — |
| 6 | SIA "VARENO GROUP" | 3 567 458 | 263 386 | 7,4 % | 10 | 356 746 | 2 492 (2026 Q3) |
| 7 | SIA REMA PROJECT | 3 562 794 | 319 015 | 9,0 % | 44 | 80 973 | 1 921 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "SC Consult" | 3 445 044 | 148 270 | 4,3 % | 37 | 93 109 | 2 109 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DV SERVISS" | 2 847 476 | 327 388 | 11,5 % | 41 | 69 451 | 1 323 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AAO Projekts" | 2 517 384 | 1 134 902 | 45,1 % | 19 | 132 494 | 1 797 (2026 Q3) |
| 378 | SIA ELCM (šis uzņēmums) | 2 713 | 614 | 22,6 % | 1 | 2 713 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203424596 | LV38ZZZ40203424596 | SIA ELCM | SIA | ELCM | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-09-06 | NULL | Rīga, Zeltiņu iela 9 - 5 | 1035 | 114237016 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11710276 | 40203424596 | 2022-08-27 | 2022-09-06 11:15:24 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92868630 | 40203424596 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-09-06 | 2022-09-06 11:16:50 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1783970 | 33005883 | 40203424596 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-01-12 19:00:57.259 |
| 2055847 | 34503652 | 40203424596 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:09:31.119 |
| 2149774 | 35189742 | 40203424596 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-23 19:00:15.794 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1783970 | 33005883 | 2295 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 923 | 1372 | 0 | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1181 | 0 | 1181 | NULL | 0 | 1181 |
| 2055847 | 34503652 | 1150 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 100 | 1050 | 161 | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 640 | 50 | 590 | NULL | 0 | 590 |
| 2149774 | 35189742 | 2713 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 597 | 2116 | 725 | 727 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 664 | 50 | 614 | NULL | 0 | 614 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1783970 | 33005883 | 1182 | 0 | 0 | 0 | 1182 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1182 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1182 | 1182 |
| 2055847 | 34503652 | 1178 | 0 | 0 | 0 | 1178 | 0 | 0 | 644 | 644 | 1822 | NULL | 0 | 50 | 0 | 1772 | 1822 |
| 2149774 | 35189742 | 1233 | 0 | 0 | 0 | 1233 | 0 | 720 | 483 | 1203 | 2436 | NULL | 0 | 50 | 0 | 2386 | 2436 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203424596 | SIA ELCM | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6812 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203424596 | SIA ELCM | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203424596 | SIA ELCM | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203424596 | SIA ELCM | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zeltiņu iela 9 - 5, Rīga, LV-1035.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 713 EUR, un peļņa bija 614 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 23,19, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Būvniecības projektu attīstīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Būvniecības projektu attīstīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026