Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "CO2 ZERO"

SIA "CO2 ZERO" (reģ. Nr. 40203428418) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-09-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 257 039 EUR, zaudējumi 21 166 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,55 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Arhitektūra

Reģistrācijas Nr.40203428418
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-09-22
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV52ZZZ40203428418
Juridiskā adrese "Lode", Liepas pag., Cēsu nov., LV-4128

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 257 039 EUR -21 166 EUR 13 349 EUR 4
2024 424 485 EUR 50 250 EUR 30 271 EUR 4
2023 161 709 EUR -62 932 EUR 13 788 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 17.89 2.64 4.72 3
2026. gada 2. ceturksnis 15.7 2.46 4.43 3
2026. gada 1. ceturksnis 14.00 3.26 6.17 3
2025. gada 4. ceturksnis 14.89 1.58 5.25 4
2024 64.20 10.64 18.14 3
2023 30.55 8.17 13.69 3
2022 9.49 2.68 4.44 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 1 538.41 ~ 1 166.02
2026. gada 2. ceturksnis 1 443.89 ~ 1 103.00
2026. gada 1. ceturksnis 2 011.02 ~ 1 481.15
2025. gada 4. ceturksnis 1 283.37 ~ 985.77
2024 1 478.11 ~ 1 083.09
2023 1 115.51 ~ 851.36
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (18.14 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 478.11 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 478.11 * 0.105 = 155.20 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 123.80 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 478.11 - 155.20 - 123.80) * 0.2 ≈ 239.82 EUR

4. Neto alga: 1 478.11 - 155.20 - 239.82 = ~ 1 083.09 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023
Neto apgrozījums 257 039 EUR 424 485 EUR 161 709 EUR
Bruto peļņa 148 914 EUR 157 699 EUR 62 820 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -21 166 EUR 50 250 EUR -62 932 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -21 166 EUR 50 250 EUR -62 932 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023
Aktīvi kopā 13 349 EUR 30 271 EUR 13 788 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 13 349 EUR 30 271 EUR 13 788 EUR
Pašu kapitāls -31 048 EUR -9 882 EUR -60 132 EUR
Īstermiņa saistības 24 097 EUR 19 853 EUR 55 620 EUR
Ilgtermiņa saistības 20 300 EUR 20 300 EUR 18 300 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 7 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Dalībnieki (jur.): 2
Dalībnieki (jur.): 2

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Būvkomersanta reģistrs5Aktīvs

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 202438 078 €
  • 20230,00 €
  • 202218 350 € · 1 nod.

Statusa vēsture · reģ. Nr. 17623

  • Informatīvs 2023-09-27
  • Aktīvs 2022-11-03

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,55 1,52 0,25
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,49 0,88 0,23
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-8,23 % 11,84 % -38,92 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-158,56 % 166,00 % -456,43 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
68,17 % -508,50 % 104,66 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,43 -4,06 -1,23
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-19,59 49,79 -65,59
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
19,26 14,02 11,73
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
187,37 % 492,22 % 148,18 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
11,69 19,13 -8,47

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "CO2 ZERO" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7111)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 966 uzņēmumi 121. vieta pēc apgrozījuma 911. vieta pēc peļņas Arhitektūra
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1"SARMA & NORDE Arhitekti" SIA5 509 301651 17011,8 %30183 6431 677 (2026 Q3)
2SIA "BM-projekts"3 773 399302 2738,0 %4878 6122 054 (2026 Q3)
3Vilnis Mičulis SIA2 358 831531 73322,5 %11214 4391 696 (2026 Q3)
4SIA "Livland Group"2 272 424601 53926,5 %3859 801492 (2026 Q3)
5SIA "ARHIS ARHITEKTI"1 990 0282 7910,1 %2386 5231 571 (2026 Q3)
6SIA "MARK ARHITEKTI"1 924 40497 9925,1 %19101 2841 464 (2026 Q3)
7SIA "TECTUM"1 895 784702 22837,0 %8236 9732 580 (2026 Q3)
8Open Architecture Design SIA1 890 402254 79813,5 %3357 2852 347 (2026 Q3)
9SIA "Diānas Zalānes projektu birojs"1 834 890191 96110,5 %8229 3612 228 (2026 Q3)
10SIA "Neoprojekts"1 680 205-35 076-2,1 %14120 0151 252 (2026 Q3)
121SIA "CO2 ZERO" (šis uzņēmums)257 039-21 166-8,2 %385 6801 538 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "CO2 ZERO"
7111 Arhitektūra
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203428418 LV52ZZZ40203428418 SIA "CO2 ZERO" SIA CO2 ZERO NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-09-22 NULL Cēsu nov., Liepas pag., "Lode" 4128 104498915 100016487 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11745703 40203428418 2022-08-29 2022-09-22 15:03:17

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92870768 40203428418 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-09-22 2022-09-22 15:04:57

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2069631 34538749 40203428418 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 4 ONES EUR 2025-06-10 03:00:10.445
2340176 35516147 40203428418 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 4 ONES EUR 2026-06-08 18:00:31.812
1907458 33521908 40203428418 DokGPv1 UGP 2023 2022-09-22 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-06-01 03:00:16.431

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1907458 33521908 161709 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 98889 62820 0 122893 39 1953 0 0 0 0 945 NULL NULL -62932 0 -62932 NULL 0 -62932
2069631 34538749 424485 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 266786 157699 0 106828 0 74 0 0 483 0 1030 NULL NULL 50250 0 50250 NULL 0 50250
2340176 35516147 257039 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 108125 148914 0 168549 0 503 0 0 0 0 1028 NULL NULL -21166 0 -21166 NULL 0 -21166

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1907458 33521908 260 0 12634 894 13788 0 0 0 0 13788 NULL 55620 18300 0 -60132 13788
2069631 34538749 6625 0 10824 12822 30271 0 0 0 0 30271 NULL 19853 20300 0 -9882 30271
2340176 35516147 294 0 11581 1474 13349 0 0 0 0 13349 NULL 24097 20300 0 -31048 13349

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203428418 SIA "CO2 ZERO" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7111 026460 Liepas pag. 64.20 10.64 18.14 3
40203428418 SIA "CO2 ZERO" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7111 026460 Liepas pag. 30.55 8.17 13.69 3
40203428418 SIA "CO2 ZERO" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7111 026460 Liepas pag. 9.49 2.68 4.44 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203428418 SIA "CO2 ZERO" ir 05.10.2022 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203428418 SIA "CO2 ZERO" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "CO2 ZERO" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Lode", Liepas pag., Cēsu nov., LV-4128.

Kāds bija SIA "CO2 ZERO" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 257 039 EUR, un zaudējumi bija 21 166 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "CO2 ZERO" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.

Kāds ir SIA "CO2 ZERO" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,55 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,49.

Kāds ir SIA "CO2 ZERO" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,69, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "CO2 ZERO" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "CO2 ZERO"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 478.11 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 083.09 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "CO2 ZERO"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 64 200 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 10 640 EUR un VSAOI 18 140 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "CO2 ZERO" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "CO2 ZERO" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Arhitektūra.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Arhitektūra — Cēsu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Arhitektūra · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 121. no 966

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026