SIA "CarBro" (reģ. Nr. 40203429019) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-09-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 21 600 EUR, peļņa 11 593 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 5,62 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203429019 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-09-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV24ZZZ40203429019 |
| Juridiskā adrese | Lambertu iela 38, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 600 EUR | 11 593 EUR | 874 EUR | 0 |
| 2024 | 23 915 EUR | -19 193 EUR | 5 059 EUR | 1 |
| 2023 | 35 787 EUR | 8 414 EUR | 27 745 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -150 EUR | 225 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.07 | 0.02 | 0.03 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.18 | 0.02 | 0.03 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.04 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.79 | 0.19 | 0.20 | 0 |
| 2024 | 12.96 | 3.42 | 6.53 | 1 |
| 2023 | 6.80 | 0.46 | 0.74 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 21 600 EUR | 23 915 EUR | 35 787 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 21 600 EUR | 20 815 EUR | 21 700 EUR | -31 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 593 EUR | -19 193 EUR | 8 414 EUR | -150 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 11 593 EUR | -19 193 EUR | 8 414 EUR | -150 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 874 EUR | 5 059 EUR | 27 745 EUR | 225 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 613 EUR | 4 080 EUR | 26 970 EUR | 225 EUR |
| Pašu kapitāls | 765 EUR | -10 827 EUR | 8 364 EUR | -50 EUR |
| Īstermiņa saistības | 109 EUR | 15 886 EUR | 19 381 EUR | 275 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,62 | 0,26 | 1,39 | 0,82 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,62 | 0,25 | 1,39 | 0,82 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
53,67 % | -80,26 % | 23,51 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1 326,43 % | -379,38 % | 30,33 % | -66,67 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1 515,42 % | 177,27 % | 100,60 % | 300,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,14 | -1,47 | 2,32 | -5,50 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
7,92 | -1 369,93 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
24,71 | 4,73 | 1,29 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
1 734,38 % | 177,14 % | 100,60 % | 300,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
75,93 | -10,83 | 2,86 | -2,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "CarBro" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Inchcape Motors Latvia" | 147 380 791 | 4 791 878 | 3,3 % | 249 | 591 891 | 3 046 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Moller Auto Latvia" | 126 676 284 | 3 329 053 | 2,6 % | 124 | 1 021 583 | 3 278 (2026 Q3) |
| 3 | AS "WESS" | 95 902 527 | 2 901 976 | 3,0 % | 176 | 544 901 | 2 455 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SCANIA LATVIA" | 78 172 831 | 4 632 680 | 5,9 % | 153 | 510 934 | 3 068 (2026 Q3) |
| 5 | AMSERV MOTORS SIA | 78 128 099 | -175 584 | -0,2 % | 134 | 583 046 | 2 832 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Veho" | 76 180 070 | -295 484 | -0,4 % | 120 | 634 834 | 2 804 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Mūsa Motors Rīga" | 64 485 678 | 2 507 830 | 3,9 % | 116 | 555 911 | 2 490 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Moller Auto" | 61 860 732 | 1 290 055 | 2,1 % | 57 | 1 085 276 | 3 500 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "BALTIJAS SPORTA AUTO" | 55 326 079 | 1 668 080 | 3,0 % | 51 | 1 084 825 | 3 961 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SKANDI MOTORS" | 53 095 998 | 807 357 | 1,5 % | 144 | 368 722 | 2 601 (2026 Q3) |
| 488 | SIA CarBro (šis uzņēmums) | 21 600 | 11 593 | 53,7 % | 2 | 10 800 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203429019 | LV24ZZZ40203429019 | SIA CarBro | SIA | CarBro | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-09-26 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Lambertu iela 38 | 2167 | 105964208 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11749827 | 40203429019 | 2022-09-23 | 2022-09-26 09:58:15 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203429019 | 2026-02-13 | SIA LIBERIA |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92969736 | 40203429019 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2026-02-13 | 2026-02-13 15:55:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1790692 | 33075952 | 40203429019 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-02-09 19:02:36.01 |
| 1952941 | 34039781 | 40203429019 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-01-26 19:00:10.661 |
| 2108094 | 35065659 | 40203429019 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-02-05 19:01:12.708 |
| 1441390 | 32071816 | 40203429019 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-09-26 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-02-02 17:03:33.397 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1441390 | 32071816 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31 | -31 | 0 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -150 | 0 | -150 | NULL | 0 | -150 |
| 1790692 | 33075952 | 35787 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14087 | 21700 | 0 | 11531 | 0 | 1755 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8414 | 0 | 8414 | NULL | 0 | 8414 |
| 1952941 | 34039781 | 23915 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3100 | 20815 | 0 | 38217 | 0 | 2057 | 0 | 0 | 280 | 0 | 14 | NULL | NULL | -19193 | 0 | -19193 | NULL | 0 | -19193 |
| 2108094 | 35065659 | 21600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 21600 | 0 | 7480 | 0 | 852 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1675 | NULL | NULL | 11593 | 0 | 11593 | NULL | 0 | 11593 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1441390 | 32071816 | 225 | 0 | 0 | 0 | 225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 225 | NULL | 275 | 0 | 0 | -50 | 225 |
| 1790692 | 33075952 | 8520 | 0 | 18384 | 66 | 26970 | 0 | 775 | 0 | 775 | 27745 | NULL | 19381 | 0 | 0 | 8364 | 27745 |
| 1952941 | 34039781 | 4037 | 0 | 0 | 43 | 4080 | 0 | 979 | 0 | 979 | 5059 | NULL | 15886 | 0 | 0 | -10827 | 5059 |
| 2108094 | 35065659 | 573 | 0 | 40 | 0 | 613 | 0 | 261 | 0 | 261 | 874 | NULL | 109 | 0 | 0 | 765 | 874 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203429019 | SIA CarBro | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4781 | 039200 | Mārupe | 12.96 | 3.42 | 6.53 | 1 |
| 40203429019 | SIA CarBro | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 6.80 | 0.46 | 0.74 | 1 |
| 40203429019 | SIA LIBERIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203429019 | SIA CarBro | ir | 02.02.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203429019 | SIA CarBro | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lambertu iela 38, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 600 EUR, un peļņa bija 11 593 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA LIBERIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,62.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 75,93, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 960 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 420 EUR un VSAOI 6 530 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026