SIA "UNGER" (reģ. Nr. 40203431437) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-10-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 61 845 EUR, zaudējumi 690 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203431437 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-10-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV19ZZZ40203431437 |
| Juridiskā adrese | Attekas iela 22 - 29, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61 845 EUR | -690 EUR | 7 604 EUR | 4 |
| 2024 | 136 EUR | -4 040 EUR | 960 EUR | 0 |
| 2023 | 111 110 EUR | 4 656 EUR | 12 534 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.17 | -0.21 | 0.21 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.12 | 2.13 | 2.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.41 | 0.46 | 4.05 | 5 |
| 2024 | 2.52 | 0.12 | 0.23 | 0 |
| 2023 | 12.83 | 4.74 | 9.78 | 2 |
| 2022 | 11.92 | 4.18 | 8.04 | 8 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 792.02 | ~ 658.15 |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | 245.67 | ~ 219.88 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 61 845 EUR | 136 EUR | 111 110 EUR |
| Bruto peļņa | 2 995 EUR | -15 EUR | 17 420 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -315 EUR | -3 965 EUR | 4 656 EUR |
| UIN nodoklis | 375 EUR | 75 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -690 EUR | -4 040 EUR | 4 656 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 7 604 EUR | 960 EUR | 12 534 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 605 EUR | 660 EUR | 541 EUR |
| Pašu kapitāls | -1 864 EUR | 326 EUR | 4 666 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 468 EUR | 634 EUR | 7 868 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,70 | 1,04 | 0,07 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,70 | 1,04 | 0,07 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-1,12 % | -2 970,59 % | 4,19 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-9,07 % | -420,83 % | 37,15 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
37,02 % | -1 239,26 % | 99,79 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-5,08 | 1,94 | 1,69 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
8,13 | 0,14 | 8,86 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
16,90 % | -1 216,26 % | 99,79 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,43 | -12,17 | 10,15 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "UNGER" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1399 | SIA UNGER (šis uzņēmums) | 61 845 | -690 | -1,1 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203431437 | LV19ZZZ40203431437 | SIA UNGER | SIA | UNGER | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-10-05 | NULL | Ādažu nov., Ādaži, Attekas iela 22 - 29 | 2164 | 118109968 | 100016501 | 100003823 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11769508 | 40203431437 | 2022-09-30 | 2022-10-05 09:36:14 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92872383 | 40203431437 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2022-10-05 | 2022-10-05 09:36:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2083075 | 34645690 | 40203431437 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-07-23 19:00:57.207 |
| 2313040 | 35471680 | 40203431437 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-06-01 03:06:39.847 |
| 2083074 | 34645688 | 40203431437 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-10-05 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-07-23 19:00:56.649 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2083074 | 34645688 | 111110 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 93690 | 17420 | 9107 | 2601 | 0 | 1056 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4656 | 0 | 4656 | NULL | 0 | 4656 |
| 2083075 | 34645690 | 136 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 151 | -15 | 4017 | 544 | 733 | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3965 | 75 | -4040 | NULL | 0 | -4040 |
| 2313040 | 35471680 | 61845 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58850 | 2995 | 967 | 1277 | 0 | 1066 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -315 | 375 | -690 | NULL | 0 | -690 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2083074 | 34645688 | 541 | 0 | 0 | 0 | 541 | 0 | 11993 | 0 | 11993 | 12534 | NULL | 7868 | 0 | 0 | 4666 | 12534 |
| 2083075 | 34645690 | 56 | 0 | 604 | 0 | 660 | 0 | 300 | 0 | 300 | 960 | NULL | 634 | 0 | 0 | 326 | 960 |
| 2313040 | 35471680 | 32 | 0 | 6573 | 0 | 6605 | 0 | 999 | 0 | 999 | 7604 | NULL | 9468 | 0 | 0 | -1864 | 7604 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203431437 | SIA UNGER | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 023200 | Ādaži | 2.52 | 0.12 | 0.23 | 0 |
| 40203431437 | SIA UNGER | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 023200 | Ādaži | 12.83 | 4.74 | 9.78 | 2 |
| 40203431437 | SIA UNGER | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 023200 | Ādaži | 11.92 | 4.18 | 8.04 | 8 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203431437 | SIA UNGER | ir | 21.10.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203431437 | SIA UNGER | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Attekas iela 22 - 29, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 61 845 EUR, un zaudējumi bija 690 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,43, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 520 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 120 EUR un VSAOI 230 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026