SIA "MarSil" (reģ. Nr. 40203439816) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-11-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 16 756 EUR, peļņa 6 452 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 33,87 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203439816 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-11-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV87ZZZ40203439816 |
| Juridiskā adrese | "Zīlītes", Ziras, Ziru pag., Ventspils nov., LV-3624 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 756 EUR | 6 452 EUR | 10 567 EUR | 0 |
| 2024 | 5 730 EUR | 2 526 EUR | 6 753 EUR | 0 |
| 2023 | 5 498 EUR | 1 277 EUR | 5 841 EUR | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 16 756 EUR | 5 730 EUR | 5 498 EUR |
| Bruto peļņa | 6 804 EUR | 2 526 EUR | 2 565 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 452 EUR | 2 526 EUR | 1 277 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 452 EUR | 2 526 EUR | 1 277 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 567 EUR | 6 753 EUR | 5 841 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 567 EUR | 6 753 EUR | 5 841 EUR |
| Pašu kapitāls | 10 255 EUR | 3 804 EUR | 1 278 EUR |
| Īstermiņa saistības | 312 EUR | 2 949 EUR | 4 563 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
33,87 | 2,29 | 1,28 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
21,21 | 0,44 | 0,40 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
38,51 % | 44,08 % | 23,23 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
61,06 % | 37,41 % | 21,86 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
62,92 % | 66,40 % | 99,92 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 0,78 | 3,57 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,59 | 0,85 | 0,94 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
62,92 % | 66,40 % | 99,92 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
18,80 | 3,43 | 2,08 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MarSil" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 440 | 174 808 | 1 972 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 816 | SIA MarSil (šis uzņēmums) | 16 756 | 6 452 | 38,5 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203439816 | LV87ZZZ40203439816 | SIA MarSil | SIA | MarSil | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-11-08 | NULL | Ventspils nov., Ziru pag., Ziras, "Zīlītes" | 3624 | 103116095 | 100016333 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11844631 | 40203439816 | 2022-11-02 | 2022-11-08 18:14:04 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92877003 | 40203439816 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-11-08 | 2022-11-08 18:16:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2346517 | 35569507 | 40203439816 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-07-03 17:02:46.416 |
| 1906114 | 33519203 | 40203439816 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-11-08 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-31 19:05:41.041 |
| 2057015 | 34508137 | 40203439816 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-05 21:02:58.26 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1906114 | 33519203 | 5498 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2933 | 2565 | 0 | 0 | 0 | 1288 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1277 | 0 | 1277 | NULL | 0 | 1277 |
| 2057015 | 34508137 | 5730 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3204 | 2526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2526 | 0 | 2526 | NULL | 0 | 2526 |
| 2346517 | 35569507 | 16756 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9952 | 6804 | 0 | 0 | 0 | 352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6452 | 0 | 6452 | NULL | 0 | 6452 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1906114 | 33519203 | 1841 | 0 | 0 | 4000 | 5841 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5841 | NULL | 4563 | 0 | 0 | 1278 | 5841 |
| 2057015 | 34508137 | 1302 | 0 | 0 | 5451 | 6753 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6753 | NULL | 2949 | 0 | 0 | 3804 | 6753 |
| 2346517 | 35569507 | 6290 | 0 | 326 | 3951 | 10567 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10567 | NULL | 312 | 0 | 0 | 10255 | 10567 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91328466 | 40203439816 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2024-01-30 | 02046/005/2024-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
| 91323218 | 40203439816 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2023-11-02 | 16115/013/2023-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203439816 | SIA MarSil | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 056500 | Ziru pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203439816 | SIA MarSil | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4782 | 056500 | Ziru pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203439816 | SIA MarSil | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4782 | 056500 | Ziru pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203439816 | SIA MarSil | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Zīlītes", Ziras, Ziru pag., Ventspils nov., LV-3624.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 16 756 EUR, un peļņa bija 6 452 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 33,87 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 21,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 18,80, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Ventspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026