SIA "OSTROV-R" (reģ. Nr. 40203447372) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 658 EUR, zaudējumi 8 260 EUR, darbinieku skaits: 2. VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203447372 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-12-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV66ZZZ40203447372 |
| Juridiskā adrese | "Mežrotas", Sīpolciems, Salas pag., Mārupes nov., LV-2105 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 658 EUR | -8 260 EUR | 678 EUR | 2 |
| 2024 | 5 002 EUR | -8 024 EUR | 436 EUR | 1 |
| 2023 | 5 002 EUR | -8 024 EUR | 436 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.96 | 0.81 | 0.15 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.83 | 0.19 | 0.64 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.72 | 0.10 | 0.62 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.54 | 0.00 | 0.54 | 2 |
| 2024 | 0.73 | 0.00 | 0.73 | 1 |
| 2023 | 0.91 | 0.00 | 0.91 | 1 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 658 EUR | 5 002 EUR | 5 002 EUR |
| Bruto peļņa | 304 EUR | 3 594 EUR | 3 594 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8 260 EUR | -8 024 EUR | -8 024 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -8 260 EUR | -8 024 EUR | -8 024 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 678 EUR | 436 EUR | 436 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 678 EUR | 436 EUR | 436 EUR |
| Pašu kapitāls | -8 259 EUR | -8 023 EUR | -8 023 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 8 937 EUR | 8 459 EUR | 8 459 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-498,19 % | -160,42 % | -160,42 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1 218,29 % | -1 840,37 % | -1 840,37 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,01 % | 100,01 % | 100,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,08 | -1,05 | -1,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,45 | 11,47 | 11,47 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1 218,29 % | -1 840,37 % | -1 840,37 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-45,40 | -61,00 | -61,00 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "OSTROV-R" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 392 | SIA "OSTROV-R" (šis uzņēmums) | 1 658 | -8 260 | -498,2 % | 1 | 1 658 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203447372 | LV66ZZZ40203447372 | SIA "OSTROV-R" | SIA | OSTROV-R | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-12-13 | NULL | Mārupes nov., Salas pag., Sīpolciems, "Mežrotas" | 2105 | 105772346 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11912573 | 40203447372 | 2022-12-12 | 2022-12-13 08:48:55 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92881646 | 40203447372 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-12-13 | 2022-12-13 08:49:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1924600 | 33564501 | 40203447372 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-05 20:04:15.862 |
| 2349544 | 35594648 | 40203447372 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-07-16 17:00:17.864 |
| 2076418 | 34572116 | 40203447372 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-18 19:01:52.843 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1924600 | 33564501 | 5002 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1408 | 3594 | 6573 | 4309 | 0 | 736 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8024 | 0 | -8024 | NULL | 0 | -8024 |
| 2076418 | 34572116 | 5002 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1408 | 3594 | 6573 | 4309 | 0 | 736 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8024 | 0 | -8024 | NULL | 0 | -8024 |
| 2349544 | 35594648 | 1658 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1354 | 304 | 5253 | 2386 | 0 | 925 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8260 | 0 | -8260 | NULL | 0 | -8260 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1924600 | 33564501 | 1 | 0 | 435 | 0 | 436 | 0 | 0 | 0 | 0 | 436 | NULL | 0 | 8459 | 0 | -8023 | 436 |
| 2076418 | 34572116 | 1 | 0 | 435 | 0 | 436 | 0 | 0 | 0 | 0 | 436 | NULL | 0 | 8459 | 0 | -8023 | 436 |
| 2349544 | 35594648 | 1 | 0 | 677 | 0 | 678 | 0 | 0 | 0 | 0 | 678 | NULL | 0 | 8937 | 0 | -8259 | 678 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2076418 | 34572116 | 15824 | 12591 | 964 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203447372 | SIA "OSTROV-R" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 039420 | Salas pag. | 0.73 | 0.00 | 0.73 | 1 |
| 40203447372 | SIA "OSTROV-R" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 039420 | Salas pag. | 0.91 | 0.00 | 0.91 | 1 |
| 40203447372 | SIA "OSTROV-R" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 039420 | Salas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203447372 | SIA "OSTROV-R" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Mežrotas", Sīpolciems, Salas pag., Mārupes nov., LV-2105.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 658 EUR, un zaudējumi bija 8 260 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -45,40, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 730 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 730 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026