SIA "MB Resolve" (reģ. Nr. 40203448217) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-16. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 16 175 EUR, peļņa 7 864 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 6,81 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
| Reģistrācijas Nr. | 40203448217 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-12-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV46ZZZ40203448217 |
| Juridiskā adrese | Hipokrāta iela 21 - 1, Rīga, LV-1079 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 16 175 EUR | 7 864 EUR | 9 229 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.26 | 0.00 | 0.26 | 1 |
| 2024 | 1.95 | 0.34 | 1.61 | 2 |
| 2023 | 1.08 | 0.04 | 1.04 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2023 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 16 175 EUR |
| Personāla izmaksas | 3 047 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7 914 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 7 864 EUR |
| Pozīcija | 2023 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 9 229 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 229 EUR |
| Pašu kapitāls | 7 874 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 355 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2023 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,81 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,81 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
48,62 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
85,21 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,87 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,17 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
17,12 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,75 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
106,74 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,35 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MB Resolve" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "TRANSPORENT" | 30 411 329 | 1 068 734 | 3,5 % | 26 | 1 169 667 | 3 460 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Mobility Latvija" | 27 057 059 | 4 953 209 | 18,3 % | 27 | 1 002 113 | 3 371 (2026 Q3) |
| 3 | Autolux Latvia SIA | 22 575 980 | 827 539 | 3,7 % | 11 | 2 052 362 | 2 589 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "CityBee Latvija" | 18 680 579 | 456 444 | 2,4 % | 24 | 778 357 | 1 917 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Pilna Servisa Līzings" | 15 890 318 | 443 803 | 2,8 % | 31 | 512 591 | 2 689 (2026 Q3) |
| 6 | "ALD Automotive" SIA | 15 859 243 | 1 452 473 | 9,2 % | 25 | 634 370 | 3 568 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "AlphaLane" | 9 145 494 | 504 496 | 5,5 % | 11 | 831 409 | 2 342 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "IDEAL SERVICES" | 8 533 574 | 2 241 | 0,0 % | 21 | 406 361 | 2 825 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Favorit Rent" | 7 808 067 | 222 615 | 2,9 % | 12 | 650 672 | 1 802 (2026 Q3) |
| 10 | Mobire Latvija SIA | 6 840 580 | 391 384 | 5,7 % | 15 | 456 039 | 3 481 (2026 Q3) |
| 477 | SIA "MB Resolve" (šis uzņēmums) | 16 175 | 7 864 | 48,6 % | 1 | 16 175 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448217 | LV46ZZZ40203448217 | SIA "MB Resolve" | SIA | MB Resolve | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-12-16 | NULL | Rīga, Hipokrāta iela 21 - 1 | 1079 | 111604262 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11922713 | 40203448217 | 2022-12-15 | 2022-12-16 09:40:05 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900328571 | 40203448217 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2025-09-11 | Valsts ieņēmumu dienesta 2025.gada 8.septembra lēmums Nr.32.1/17.22.1/31988 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40203448217 | SIA "MB Resolve" | 08.09.2025 | 12.09.2025 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92951484 | 40203448217 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-04-28 | 2025-04-28 16:07:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1851690 | 33331119 | 40203448217 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-04-18 19:07:54.784 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1851690 | 33331119 | 16175 | 0 | 0 | 0 | 4293 | 3047 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 491 | NULL | NULL | 7914 | 50 | 7864 | NULL | 0 | 7864 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1851690 | 33331119 | 2 | 0 | 9227 | 0 | 9229 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9229 | NULL | 1355 | 0 | 0 | 7874 | 9229 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91373236 | 40203448217 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2025-09-11 | 32.1/17.22.1/31988 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91364119 | 40203448217 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2025-05-26 | 30.3/17.37/57957 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
| 91364118 | 40203448217 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2025-05-26 | 30.3/17.37/57957 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
| 91364117 | 40203448217 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2025-05-26 | 30.3/17.37/57957 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448217 | SIA "MB Resolve" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7711 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1.95 | 0.34 | 1.61 | 2 |
| 40203448217 | SIA "MB Resolve" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7711 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1.08 | 0.04 | 1.04 | 1 |
| 40203448217 | SIA "MB Resolve" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7711 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203448217 | SIA "MB Resolve" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Hipokrāta iela 21 - 1, Rīga, LV-1079.
2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 16 175 EUR, un peļņa bija 7 864 EUR.
2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 6,81 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,81.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 8,35, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 950 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 340 EUR un VSAOI 1 610 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026