SIA "ENN Projekti" (reģ. Nr. 40203448289) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 31 690 EUR, zaudējumi 1 240 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,48 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203448289 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-12-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ40203448289 |
| Juridiskā adrese | "Bunduļi" - 17, Mucenieki, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2137 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 690 EUR | -1 240 EUR | 6 087 EUR | 1 |
| 2024 | 87 326 EUR | 8 239 EUR | 5 852 EUR | 1 |
| 2023 | 214 005 EUR | -5 692 EUR | 10 110 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.18 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.14 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.14 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.27 | 0.31 | 0.14 | 0 |
| 2024 | 20.22 | 8.06 | 13.43 | 2 |
| 2023 | 58.32 | 22.73 | 37.03 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 1 810.40 | ~ 1 296.25 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 31 690 EUR | 87 326 EUR | 214 005 EUR |
| Bruto peļņa | 156 EUR | 10 535 EUR | 664 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 240 EUR | 8 239 EUR | -5 532 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 160 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 240 EUR | 8 239 EUR | -5 692 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 087 EUR | 5 852 EUR | 10 110 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 621 EUR | 4 888 EUR | 8 665 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 227 EUR | 5 467 EUR | -2 772 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 860 EUR | 385 EUR | 12 882 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,48 | 12,70 | 0,67 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,48 | 12,70 | 0,67 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,91 % | 9,43 % | -2,66 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-20,37 % | 140,79 % | -56,30 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-29,34 % | 150,70 % | 205,34 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,44 | 0,07 | -4,65 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,21 | 14,92 | 21,17 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-29,34 % | 150,70 % | 199,57 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,43 | 26,57 | 18,80 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ENN Projekti" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1624 | SIA "ENN Projekti" (šis uzņēmums) | 31 690 | -1 240 | -3,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448289 | LV42ZZZ40203448289 | SIA "ENN Projekti" | SIA | ENN Projekti | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-12-16 | NULL | Ropažu nov., Ropažu pag., Mucenieki, "Bunduļi" - 17 | 2137 | 117386046 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11923139 | 40203448289 | 2022-12-01 | 2022-12-16 10:45:31 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92911673 | 40203448289 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2920 | EUR | 2023-08-23 | 2023-08-23 15:26:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2070653 | 34540793 | 40203448289 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-10 17:01:23.762 |
| 1946514 | 33906632 | 40203448289 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-12-16 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-11-21 03:00:00.694 |
| 2344498 | 35549035 | 40203448289 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-25 17:01:54.865 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1946514 | 33906632 | 214005 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 213341 | 664 | 0 | 4092 | 0 | 2104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5532 | 160 | -5692 | NULL | 0 | -5692 |
| 2070653 | 34540793 | 87326 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 76791 | 10535 | 0 | 0 | 0 | 2296 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8239 | 0 | 8239 | NULL | 0 | 8239 |
| 2344498 | 35549035 | 31690 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31534 | 156 | 0 | 0 | 0 | 1396 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1240 | 0 | -1240 | NULL | 0 | -1240 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1946514 | 33906632 | 582 | 0 | 8083 | 0 | 8665 | 0 | 1445 | 0 | 1445 | 10110 | NULL | 12882 | 0 | 0 | -2772 | 10110 |
| 2070653 | 34540793 | 557 | 0 | 4331 | 0 | 4888 | 0 | 964 | 0 | 964 | 5852 | NULL | 385 | 0 | 0 | 5467 | 5852 |
| 2344498 | 35549035 | 3033 | 0 | 1588 | 0 | 4621 | 0 | 1466 | 0 | 1466 | 6087 | NULL | 1860 | 0 | 0 | 4227 | 6087 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448289 | SIA "ENN Projekti" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 044410 | Ropažu pag. | 20.22 | 8.06 | 13.43 | 2 |
| 40203448289 | SIA "ENN Projekti" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 044410 | Ropažu pag. | 58.32 | 22.73 | 37.03 | 5 |
| 40203448289 | SIA "ENN Projekti" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 044410 | Ropažu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448289 | SIA "ENN Projekti" | ir | 05.01.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203448289 | SIA "ENN Projekti" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Bunduļi" - 17, Mucenieki, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2137.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 31 690 EUR, un zaudējumi bija 1 240 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,48.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,43, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 20 220 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 060 EUR un VSAOI 13 430 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026