SIA "XO Būve" (reģ. Nr. 40203449388) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 22 349 648 EUR, peļņa 1 329 180 EUR, darbinieku skaits: 10. Kopējais likviditātes koeficients: 1,53 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203449388 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-12-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV51ZZZ40203449388 |
| Juridiskā adrese | Kārļa Ulmaņa gatve 1, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 349 648 EUR | 1 329 180 EUR | 5 517 950 EUR | 10 |
| 2024 | 9 848 458 EUR | 1 040 661 EUR | 4 456 634 EUR | 7 |
| 2023 | 1 074 416 EUR | 244 492 EUR | 510 622 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -20.0 | 11.18 | 25.04 | 9 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -12.00 | 12.52 | 26.60 | 9 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 43.75 | 14.90 | 30.12 | 10 |
| 2024 | -210.28 | 21.96 | 44.57 | 7 |
| 2023 | 5.79 | 4.22 | 9.02 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 720.47 | ~ 1 954.19 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 889.95 | ~ 2 067.20 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 945.15 | ~ 2 093.80 |
| 2024 | 1 556.45 | ~ 1 133.15 |
| 2023 | 551.24 | ~ 490.74 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (44.57 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 1 556.45 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 556.45 * 0.105 = 163.43 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 93.67 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 556.45 - 163.43 - 93.67) * 0.2 ≈ 259.87 EUR
4. Neto alga: 1 556.45 - 163.43 - 259.87 = ~ 1 133.15 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 22 349 648 EUR | 9 848 458 EUR | 1 074 416 EUR |
| Bruto peļņa | 2 038 871 EUR | 1 254 552 EUR | 286 567 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 482 243 EUR | 1 040 661 EUR | 244 492 EUR |
| UIN nodoklis | 153 063 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 329 180 EUR | 1 040 661 EUR | 244 492 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 517 950 EUR | 4 456 634 EUR | 510 622 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 472 317 EUR | 4 433 558 EUR | 509 947 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 917 132 EUR | 1 287 953 EUR | 247 292 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 587 701 EUR | 3 168 681 EUR | 263 330 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,53 | 1,40 | 1,94 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,52 | 1,40 | 1,94 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,95 % | 10,57 % | 22,76 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
24,09 % | 23,35 % | 47,88 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
69,33 % | 80,80 % | 98,87 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,87 | 2,46 | 1,06 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,05 | 2,21 | 2,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
76,79 % | 80,80 % | 98,87 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,64 | 3,55 | 4,74 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "XO Būve" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 441 | 339 822 | 3 347 (2026 Q2) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 767 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 112 | 769 675 | 2 534 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 96 | 745 606 | 2 291 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 79 | 735 929 | 2 973 (2026 Q2) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 147 | 389 427 | 2 668 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 120 | 417 674 | 2 475 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 226 | 220 187 | 1 476 (2026 Q2) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 79 | 612 008 | 3 017 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 42 | 1 134 046 | 4 926 (2026 Q2) |
| 23 | SIA "XO Būve" (šis uzņēmums) | 22 349 648 | 1 329 180 | 5,9 % | 9 | 2 483 294 | 2 720 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203449388 | LV51ZZZ40203449388 | SIA "XO Būve" | SIA | XO Būve | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-12-21 | NULL | Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 1 | 1004 | 101841851 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11934938 | 40203449388 | 2022-12-14 | 2022-12-21 15:54:57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92965801 | 40203449388 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 587800 | EUR | 2025-12-10 | 2025-12-10 11:35:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1887521 | 33468864 | 40203449388 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-12-21 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-05-24 19:04:16.182 |
| 2070663 | 34540813 | 40203449388 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-06-10 17:01:29.524 |
| 2246599 | 35385759 | 40203449388 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2026-05-20 17:01:14.214 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1887521 | 33468864 | 1074416 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 787849 | 286567 | 0 | 44026 | 2258 | 307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 244492 | 0 | 244492 | NULL | 0 | 244492 |
| 2070663 | 34540813 | 9848458 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8593906 | 1254552 | 0 | 217718 | 3827 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1040661 | 0 | 1040661 | NULL | 0 | 1040661 |
| 2246599 | 35385759 | 22349648 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20310777 | 2038871 | 0 | 537819 | 2446 | 28702 | 0 | 0 | 7447 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1482243 | 153063 | 1329180 | NULL | 0 | 1329180 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1887521 | 33468864 | 210621 | 0 | 299285 | 41 | 509947 | 0 | 675 | 0 | 675 | 510622 | NULL | 263330 | 0 | 0 | 247292 | 510622 |
| 2070663 | 34540813 | 1420246 | 0 | 3006736 | 6576 | 4433558 | 0 | 22825 | 251 | 23076 | 4456634 | NULL | 3168681 | 0 | 0 | 1287953 | 4456634 |
| 2246599 | 35385759 | 3925863 | 0 | 1536418 | 10036 | 5472317 | 0 | 45494 | 139 | 45633 | 5517950 | NULL | 3587701 | 0 | 13117 | 1917132 | 5517950 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203449388 | SIA "XO Būve" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -210.28 | 21.96 | 44.57 | 7 |
| 40203449388 | SIA "XO Būve" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 034210 | Baloži | 5.79 | 4.22 | 9.02 | 4 |
| 40203449388 | SIA "XO Būve" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 034210 | Baloži | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203449388 | SIA "XO Būve" | ir | 15.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203449388 | SIA "XO Būve" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Kārļa Ulmaņa gatve 1, Rīga, LV-1004.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 22 349 648 EUR, un peļņa bija 1 329 180 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 10 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,53 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,52.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,64, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 556.45 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 133.15 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026