Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Grantsmeži"

SIA "Grantsmeži" (reģ. Nr. 40203450940) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 166 294 EUR, peļņa 48 791 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 6,78 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve

Reģistrācijas Nr.40203450940
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-12-29
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV51ZZZ40203450940
Juridiskā adrese Fabrikas iela 8, Ventspils, LV-3601

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 166 294 EUR 48 791 EUR 148 277 EUR 1
2024 160 157 EUR 71 877 EUR 85 912 EUR 1
2023 14 696 EUR 2 959 EUR 11 255 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 4.35 0.25 0.37 1
2026. gada 1. ceturksnis 29.77 0.48 0.55 1
2025. gada 4. ceturksnis 17.41 0.67 0.75 2
2024 52.00 1.09 1.56 1
2023 4.00 0.52 0.72 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023
Neto apgrozījums 166 294 EUR 160 157 EUR 14 696 EUR
Bruto peļņa 55 959 EUR 76 887 EUR 5 400 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 48 791 EUR 71 877 EUR 2 959 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 48 791 EUR 71 877 EUR 2 959 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023
Aktīvi kopā 148 277 EUR 85 912 EUR 11 255 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 148 112 EUR 48 360 EUR 11 166 EUR
Pašu kapitāls 126 427 EUR 77 636 EUR 5 759 EUR
Īstermiņa saistības 21 850 EUR 8 276 EUR 5 496 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • Zemes dzīļu izmantošanas licence Nr. AP23ZD0156 Izsniegta
    no 2023-07-07 · līdz 2028-07-01 · Zemes dzīļu monitoringa sistēmas izveide vai monitoringa veikšana

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
6,78 5,84 2,03
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
5,06 5,84 2,03
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
29,34 % 44,88 % 20,13 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
32,91 % 83,66 % 26,29 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
38,59 % 92,58 % 51,38 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,17 0,11 0,95
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
959,36
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,12 1,86 1,31
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
38,59 % 92,68 % 51,38 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
5,90 9,50 3,35

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Grantsmeži" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 0812)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 220 uzņēmumi 68. vieta pēc apgrozījuma 43. vieta pēc peļņas Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "VLAKON"15 923 061-320 509-2,0 %122130 5171 260 (2026 Q2)
2SIA "DSG Karjeri"6 145 850498 3998,1 %15409 7232 623 (2026 Q2)
3Heidelberg Materials Garkalnes Grants SIA5 205 294206 3604,0 %14371 8072 289 (2026 Q2)
4SIA "VALMIERAS GRANTS"3 430 284-117 503-3,4 %24142 9291 846 (2026 Q2)
5SIA "Inerto materiālu serviss"3 022 975445 52814,7 %14215 9272 576 (2026 Q2)
6SIA "Salenieku dolomīts"2 948 804142 9444,8 %16184 3002 517 (2026 Q2)
7SIA "MOLITS"2 833 74186 5423,1 %17166 6911 252 (2026 Q2)
8SIA "DSG Group"2 405 755-175 086-7,3 %21114 5602 191 (2026 Q2)
9SIA "VALKVARCS"2 302 021169 4327,4 %16143 876923 (2026 Q2)
10SIA "Jesperi Timber"2 043 153937 35645,9 %8255 394823 (2026 Q2)
68SIA "Grantsmeži" (šis uzņēmums)166 29448 79129,3 %1166 294***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-01). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Grantsmeži"
0812 Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203450940 LV51ZZZ40203450940 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grantsmeži" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Grantsmeži NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-12-29 NULL Ventspils, Fabrikas iela 8 3601 104719283 0 100003060 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11953293 40203450940 2022-11-25 2022-12-29 18:16:34

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92884008 40203450940 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-12-29 2022-12-29 18:17:47

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1856698 33355485 40203450940 DokGPv1 UGP 2023 2022-12-29 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-04-25 19:01:59.733
2025093 34405887 40203450940 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-19 23:01:40.937
2296913 35455455 40203450940 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-29 19:03:44.002

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1856698 33355485 14696 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9296 5400 0 2441 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2959 0 2959 NULL 0 2959
2025093 34405887 160157 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 83270 76887 0 4935 0 0 0 0 0 0 75 NULL NULL 71877 0 71877 NULL 0 71877
2296913 35455455 166294 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 110335 55959 0 6428 0 740 0 0 0 0 0 NULL NULL 48791 0 48791 NULL 0 48791

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1856698 33355485 2228 0 8938 0 11166 0 0 89 89 11255 NULL 5496 0 0 5759 11255
2025093 34405887 51 0 48309 0 48360 37500 0 52 37552 85912 NULL 8276 0 0 77636 85912
2296913 35455455 34 0 110578 37500 148112 0 150 15 165 148277 NULL 21850 0 0 126427 148277

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203450940 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grantsmeži" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0812 007000 Ventspils 52.00 1.09 1.56 1
40203450940 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grantsmeži" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0812 007000 Ventspils 4.00 0.52 0.72 1
40203450940 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grantsmeži" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0812 007000 Ventspils 0.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203450940 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grantsmeži" ir 27.07.2023 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203450940 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grantsmeži" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Grantsmeži" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Fabrikas iela 8, Ventspils, LV-3601.

Kāds bija SIA "Grantsmeži" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 166 294 EUR, un peļņa bija 48 791 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Grantsmeži" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Grantsmeži" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,78 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,06.

Kāds ir SIA "Grantsmeži" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,90, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Grantsmeži" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Grantsmeži"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 52 000 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 090 EUR un VSAOI 1 560 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Grantsmeži" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Grantsmeži" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve.

Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026