SIA "DKRacing" (reģ. Nr. 40203458732) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-02-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 207 405 EUR, peļņa 35 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,06 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203458732 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-02-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV60ZZZ40203458732 |
| Juridiskā adrese | Irbenes iela 5E - 5, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207 405 EUR | 35 EUR | 35 119 EUR | 1 |
| 2024 | 127 172 EUR | -2 429 EUR | 18 771 EUR | 1 |
| 2023 | 57 391 EUR | 2 794 EUR | 13 891 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 12.67 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 13.78 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 13.06 | 0.11 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 11.07 | 0.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 26.44 | 1.42 | 2.63 | 1 |
| 2023 | 9.50 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 207 405 EUR | 127 172 EUR | 57 391 EUR |
| Bruto peļņa | 30 082 EUR | 25 544 EUR | 9 473 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 35 EUR | -2 429 EUR | 2 794 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 35 EUR | -2 429 EUR | 2 794 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 35 119 EUR | 18 771 EUR | 13 891 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 32 992 EUR | 17 189 EUR | 12 903 EUR |
| Pašu kapitāls | 401 EUR | 366 EUR | 2 795 EUR |
| Īstermiņa saistības | 10 768 EUR | 9 366 EUR | 3 867 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 23 950 EUR | 9 039 EUR | 7 229 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,06 | 1,84 | 3,34 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,63 | 0,14 | 0,49 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,02 % | -1,91 % | 4,87 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,10 % | -12,94 % | 20,11 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
8,73 % | -663,66 % | 99,96 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
86,58 | 50,29 | 3,97 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,05 | -59,73 | 30,41 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,91 | 6,77 | 4,13 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
3,14 % | -25,40 % | 28,82 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,43 | 6,69 | 5,51 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DKRacing" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Procentu seguma rādītājs ir kritiski zems, radot risku nespēt segt kredītmaksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 248 | SIA DKRacing (šis uzņēmums) | 207 405 | 35 | 0,0 % | 1 | 207 405 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203458732 | LV60ZZZ40203458732 | SIA DKRacing | SIA | DKRacing | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-02-01 | NULL | Rīga, Irbenes iela 5E - 5 | 1058 | 112773370 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12020710 | 40203458732 | 2023-01-26 | 2023-02-01 11:14:38 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92888545 | 40203458732 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2023-02-01 | 2023-02-01 10:45:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1883412 | 33454699 | 40203458732 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-02-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-22 20:00:34.801 |
| 2046465 | 34475723 | 40203458732 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-01 19:02:10.29 |
| 2275408 | 35427569 | 40203458732 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-27 17:11:02.514 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1883412 | 33454699 | 57391 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47918 | 9473 | 5182 | 1056 | 352 | 698 | 0 | 0 | 0 | 0 | 95 | NULL | NULL | 2794 | 0 | 2794 | NULL | 0 | 2794 |
| 2046465 | 34475723 | 127172 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 101628 | 25544 | 24377 | 2346 | 59 | 1269 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | NULL | NULL | -2429 | 0 | -2429 | NULL | 0 | -2429 |
| 2275408 | 35427569 | 207405 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 177323 | 30082 | 26011 | 1904 | 4 | 1407 | 0 | 0 | 0 | 0 | 729 | NULL | NULL | 35 | 0 | 35 | NULL | 0 | 35 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1883412 | 33454699 | 1852 | 0 | 37 | 11014 | 12903 | 0 | 988 | 0 | 988 | 13891 | NULL | 3867 | 7229 | 0 | 2795 | 13891 |
| 2046465 | 34475723 | 1318 | 0 | 33 | 15838 | 17189 | 0 | 1582 | 0 | 1582 | 18771 | NULL | 9366 | 9039 | 0 | 366 | 18771 |
| 2275408 | 35427569 | 3940 | 0 | 2886 | 26166 | 32992 | 0 | 2127 | 0 | 2127 | 35119 | NULL | 10768 | 23950 | 0 | 401 | 35119 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203458732 | SIA DKRacing | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 26.44 | 1.42 | 2.63 | 1 |
| 40203458732 | SIA DKRacing | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 9.50 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203458732 | SIA DKRacing | ir | 16.02.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203458732 | SIA DKRacing | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Irbenes iela 5E - 5, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 207 405 EUR, un peļņa bija 35 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,63.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,43, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 26 440 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 420 EUR un VSAOI 2 630 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026