SIA "essentials" (reģ. Nr. 40203461249) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-02-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 41 185 EUR, zaudējumi 1 270 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Arhitektūra
| Reģistrācijas Nr. | 40203461249 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-02-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV98ZZZ40203461249 |
| Juridiskā adrese | Saulkrastu iela 3 - 1, Piņķi, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 185 EUR | -1 270 EUR | 212 EUR | 4 |
| 2024 | 761 EUR | -15 003 EUR | 0 EUR | 4 |
| 2023 | 15 930 EUR | -7 222 EUR | 73 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.54 | 0.07 | 0.47 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.52 | 0.74 | 3.77 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.25 | 0.50 | 1.74 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4 |
| 2024 | 2.22 | 0.64 | 1.57 | 4 |
| 2023 | 0.33 | 0.04 | 0.29 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 114.89 | ~ 102.83 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 921.58 | ~ 754.74 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 425.34 | ~ 380.68 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | 95.95 | ~ 85.87 |
| 2023 | 17.72 | ~ 15.86 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (1.57 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 95.95 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 95.95 * 0.105 = 10.07 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (95.95 - 10.07 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 95.95 - 10.07 - 0.00 = ~ 85.87 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 41 185 EUR | 761 EUR | 15 930 EUR |
| Bruto peļņa | 3 733 EUR | -10 258 EUR | 2 488 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 270 EUR | -15 003 EUR | -7 222 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 270 EUR | -15 003 EUR | -7 222 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 212 EUR | 0 EUR | 73 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 212 EUR | 0 EUR | 73 EUR |
| Pašu kapitāls | -27 265 EUR | -25 995 EUR | -7 212 EUR |
| Īstermiņa saistības | 27 477 EUR | 25 995 EUR | 7 285 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,01 | 0,00 | 0,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,01 | 0,00 | 0,01 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,08 % | -1 971,48 % | -45,34 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-599,06 % | — | -9 893,15 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
4,66 % | 57,71 % | 100,14 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,01 | -1,00 | -1,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
194,27 | — | 218,22 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
4,66 % | 57,71 % | 100,14 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-26,29 | — | -244,53 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "essentials" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "SARMA & NORDE Arhitekti" SIA | 5 509 301 | 651 170 | 11,8 % | 30 | 183 643 | 1 677 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BM-projekts" | 3 773 399 | 302 273 | 8,0 % | 48 | 78 612 | 2 054 (2026 Q3) |
| 3 | Vilnis Mičulis SIA | 2 358 831 | 531 733 | 22,5 % | 11 | 214 439 | 1 696 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Livland Group" | 2 272 424 | 601 539 | 26,5 % | 38 | 59 801 | 492 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARHIS ARHITEKTI" | 1 990 028 | 2 791 | 0,1 % | 23 | 86 523 | 1 571 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "MARK ARHITEKTI" | 1 924 404 | 97 992 | 5,1 % | 19 | 101 284 | 1 464 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "TECTUM" | 1 895 784 | 702 228 | 37,0 % | 8 | 236 973 | 2 580 (2026 Q3) |
| 8 | Open Architecture Design SIA | 1 890 402 | 254 798 | 13,5 % | 33 | 57 285 | 2 347 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Diānas Zalānes projektu birojs" | 1 834 890 | 191 961 | 10,5 % | 8 | 229 361 | 2 228 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Neoprojekts" | 1 680 205 | -35 076 | -2,1 % | 14 | 120 015 | 1 252 (2026 Q3) |
| 426 | SIA "essentials" (šis uzņēmums) | 41 185 | -1 270 | -3,1 % | 4 | 10 296 | 115 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203461249 | LV98ZZZ40203461249 | SIA "essentials" | SIA | essentials | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-02-10 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Saulkrastu iela 3 - 1 | 2107 | 119396562 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12040702 | 40203461249 | 2023-02-02 | 2023-02-10 10:05:41 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92889877 | 40203461249 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 280 | EUR | 2023-02-10 | 2023-02-10 10:01:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2335039 | 35498481 | 40203461249 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-06-02 21:03:22.572 |
| 1948057 | 33953294 | 40203461249 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-02-10 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-12-12 19:00:26.718 |
| 2070713 | 34540913 | 40203461249 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-06-10 17:01:59.276 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1948057 | 33953294 | 15930 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13442 | 2488 | 0 | 1036 | 0 | 8674 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7222 | 0 | -7222 | NULL | 0 | -7222 |
| 2070713 | 34540913 | 761 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11019 | -10258 | 0 | 1768 | 0 | 2977 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -15003 | 0 | -15003 | NULL | 0 | -15003 |
| 2335039 | 35498481 | 41185 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37452 | 3733 | 0 | 3884 | 0 | 1119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1270 | 0 | -1270 | NULL | 0 | -1270 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1948057 | 33953294 | 73 | 0 | 0 | 0 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 | NULL | 7285 | 0 | 0 | -7212 | 73 |
| 2070713 | 34540913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 25995 | 0 | 0 | -25995 | 0 |
| 2335039 | 35498481 | 212 | 0 | 0 | 0 | 212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 212 | NULL | 27477 | 0 | 0 | -27265 | 212 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203461249 | SIA "essentials" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 039400 | Babītes pag. | 2.22 | 0.64 | 1.57 | 4 |
| 40203461249 | SIA "essentials" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.33 | 0.04 | 0.29 | 4 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203461249 | SIA "essentials" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Saulkrastu iela 3 - 1, Piņķi, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 41 185 EUR, un zaudējumi bija 1 270 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -26,29, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 95.95 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 85.87 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 220 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 640 EUR un VSAOI 1 570 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Arhitektūra.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Arhitektūra · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026