SIA "EVAD construction" (reģ. Nr. 40203465274) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-02-27. VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203465274 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-02-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV63ZZZ40203465274 |
| Juridiskā adrese | "Pērles", Veismaņi, Vaives pag., Cēsu nov., LV-4136 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.01 | 0.00 | 0.01 | 1 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 100 EUR | 100 EUR | 100 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Pašu kapitāls | 100 EUR | 100 EUR | 100 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,00 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,00 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,85 | 0,85 | 0,85 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "UNO Group" | 7 510 946 | 1 024 034 | 13,6 % | 443 | 16 955 | 832 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Greeserv RIGA" | 2 761 012 | 200 635 | 7,3 % | 189 | 14 609 | 807 (2026 Q3) |
| 3 | SIA MainPro | 2 238 957 | 27 524 | 1,2 % | 9 | 248 773 | 1 571 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BaltCleaner" | 1 442 143 | -147 669 | -10,2 % | 2 | 721 072 | — |
| 5 | SIA "SOFTHOUSE" | 993 976 | -76 751 | -7,7 % | 36 | 27 610 | 532 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DEVITO" | 879 186 | 70 050 | 8,0 % | 43 | 20 446 | 724 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DIGITAX Baltija" | 780 604 | -148 915 | -19,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA MOLO | 769 455 | 47 684 | 6,2 % | 35 | 21 984 | 934 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "AB Cleaner" | 623 781 | 86 448 | 13,9 % | 57 | 10 944 | 756 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Craft Serviss" | 622 118 | 331 587 | 53,3 % | 36 | 17 281 | 707 (2026 Q3) |
| 228 | SIA EVAD construction (šis uzņēmums) | 0 | 0 | — | 1 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203465274 | LV63ZZZ40203465274 | SIA EVAD construction | SIA | EVAD construction | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-02-27 | NULL | Cēsu nov., Vaives pag., Veismaņi, "Pērles" | 4136 | 102878892 | 100016487 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12070774 | 40203465274 | 2023-02-22 | 2023-02-27 10:14:43 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92892120 | 40203465274 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2023-02-27 | 2023-02-27 10:15:16 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1884630 | 33457140 | 40203465274 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-02-27 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-23 03:01:19.587 |
| 2058720 | 34511568 | 40203465274 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-06 03:10:40.235 |
| 2273856 | 35424793 | 40203465274 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-27 03:02:20.679 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1884630 | 33457140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2058720 | 34511568 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2273856 | 35424793 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1884630 | 33457140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 | 100 | NULL | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| 2058720 | 34511568 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 | 100 | NULL | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| 2273856 | 35424793 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 | 100 | NULL | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203465274 | SIA EVAD construction | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8122 | 026560 | Vaives pag. | 0.01 | 0.00 | 0.01 | 1 |
| 40203465274 | SIA EVAD construction | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8122 | 026560 | Vaives pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203465274 | SIA EVAD construction | nav | 13.03.2023 | nav | nav | 13.12.2023 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203465274 | SIA EVAD construction | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Pērles", Veismaņi, Vaives pag., Cēsu nov., LV-4136.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,85, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 10 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026