SIA "LatAlpin" (reģ. Nr. 50203131811) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-03-19. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 67 879 EUR, peļņa 17 581 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 7,36 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50203131811 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-03-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV59ZZZ50203131811 |
| Juridiskā adrese | "Vējaines", Bērzkrogs, Veselavas pag., Cēsu nov., LV-4116 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 67 879 EUR | 17 581 EUR | 140 749 EUR | 3 |
| 2023 | 191 129 EUR | 19 495 EUR | 236 311 EUR | 2 |
| 2022 | 187 095 EUR | 70 064 EUR | 135 929 EUR | 2 |
| 2021 | 92 814 EUR | 24 417 EUR | 29 492 EUR | 1 |
| 2020 | 1 509 EUR | 230 EUR | 5 760 EUR | 1 |
| 2019 | 32 880 EUR | 614 EUR | 5 782 EUR | 4 |
| 2018 | 0 EUR | -1 098 EUR | 22 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | -0.16 | 2 |
| 2024 | 27.45 | 2.50 | 6.19 | 3 |
| 2023 | 21.09 | 1.30 | 2.18 | 2 |
| 2022 | 10.73 | 1.76 | 3.38 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | 504.38 | ~ 451.42 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (6.19 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 504.38 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 504.38 * 0.105 = 52.96 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 498.31 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (504.38 - 52.96 - 498.31) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 504.38 - 52.96 - 0.00 = ~ 451.42 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 67 879 EUR | 191 129 EUR | 187 095 EUR | 92 814 EUR | 1 509 EUR |
| Bruto peļņa | 30 289 EUR | 31 196 EUR | 97 373 EUR | 51 288 EUR | 718 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 17 581 EUR | 19 495 EUR | 96 439 EUR | 24 417 EUR | 230 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 7 375 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 17 581 EUR | 19 495 EUR | 70 064 EUR | 24 417 EUR | 230 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 140 749 EUR | 236 311 EUR | 135 929 EUR | 29 492 EUR | 5 760 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 139 438 EUR | 234 438 EUR | 133 494 EUR | 29 492 EUR | 5 760 EUR |
| Pašu kapitāls | 121 808 EUR | 104 228 EUR | 84 733 EUR | 24 193 EUR | -214 EUR |
| Īstermiņa saistības | 18 941 EUR | 132 083 EUR | 51 196 EUR | 5 299 EUR | 5 974 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 1 līgumam summa avotā nav publicēta. 1 dokuments ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināts — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,36 | 1,77 | 2,61 | 5,57 | 0,96 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,32 | 1,77 | 2,61 | 5,57 | 0,96 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
25,90 % | 10,20 % | 37,45 % | 26,31 % | 15,24 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
12,49 % | 8,25 % | 51,54 % | 82,79 % | 3,99 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
14,43 % | 18,70 % | 82,69 % | 100,93 % | -107,48 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,16 | 1,27 | 0,60 | 0,22 | -27,92 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
4,12 | 8,26 | 478,42 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,48 | 0,81 | 1,38 | 3,15 | 0,26 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
19,06 % | 21,28 % | 114,05 % | 100,93 % | -107,48 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,04 | 2,11 | 5,24 | 8,91 | 0,31 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LatAlpin" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "UNO Group" | 7 510 946 | 1 024 034 | 13,6 % | 443 | 16 955 | 832 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Greeserv RIGA" | 2 761 012 | 200 635 | 7,3 % | 189 | 14 609 | 807 (2026 Q3) |
| 3 | SIA MainPro | 2 238 957 | 27 524 | 1,2 % | 9 | 248 773 | 1 571 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BaltCleaner" | 1 442 143 | -147 669 | -10,2 % | 2 | 721 072 | — |
| 5 | SIA "SOFTHOUSE" | 993 976 | -76 751 | -7,7 % | 36 | 27 610 | 532 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DEVITO" | 879 186 | 70 050 | 8,0 % | 43 | 20 446 | 724 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DIGITAX Baltija" | 780 604 | -148 915 | -19,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA MOLO | 769 455 | 47 684 | 6,2 % | 35 | 21 984 | 934 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "AB Cleaner" | 623 781 | 86 448 | 13,9 % | 57 | 10 944 | 756 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Craft Serviss" | 622 118 | 331 587 | 53,3 % | 36 | 17 281 | 707 (2026 Q3) |
| 70 | SIA LatAlpin (šis uzņēmums) | 67 879 | 17 581 | 25,9 % | 2 | 33 940 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203131811 | LV59ZZZ50203131811 | SIA LatAlpin | SIA | LatAlpin | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-03-19 | NULL | Cēsu nov., Veselavas pag., Bērzkrogs, "Vējaines" | 4116 | 102987851 | 100016487 | 0 | 0427394 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7460755 | 50203131811 | 2018-03-12 | 2018-03-19 14:39:08 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900332829 | 50203131811 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2026-02-18 | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes 16.02.2026. lēmums Nr.32.4/17.22/80 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 50203131811 | SIA LatAlpin | 16.02.2026 | 19.02.2026 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92633369 | 50203131811 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2018-03-19 | 2018-03-19 14:40:23 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1323318 | 30719107 | 50203131811 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-29 03:03:21.192 |
| 1794292 | 33105666 | 50203131811 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-02-21 19:01:30.67 |
| 2088900 | 34775991 | 50203131811 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-09-26 19:01:10.392 |
| 944005 | 21503380 | 50203131811 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-03-19 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-13 08:48:54.649 |
| 1115053 | 23819285 | 50203131811 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-12-15 21:00:04.962 |
| 1294833 | 30069486 | 50203131811 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-11-01 23:00:38.604 |
| 2088831 | 34775849 | 50203131811 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-09-26 19:00:28.145 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1115053 | 23819285 | 32880 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30989 | 1891 | 1828 | 639 | 1810 | 620 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 614 | 0 | 614 | NULL | 0 | 614 |
| 1294833 | 30069486 | 1509 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 791 | 718 | 161 | 284 | 0 | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 230 | 0 | 230 | NULL | 0 | 230 |
| 1323318 | 30719107 | 92814 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41526 | 51288 | 0 | 26871 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 24417 | 0 | 24417 | NULL | 0 | 24417 |
| 1794292 | 33105666 | 187095 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 89722 | 97373 | 0 | 732 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 202 | NULL | NULL | 96439 | 7375 | 89064 | NULL | 19000 | 70064 |
| 2088831 | 34775849 | 191129 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 159933 | 31196 | 0 | 9018 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2684 | NULL | NULL | 19495 | 0 | 19495 | NULL | 0 | 19495 |
| 2088900 | 34775991 | 67879 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37590 | 30289 | 0 | 7075 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5633 | NULL | NULL | 17581 | 0 | 17581 | NULL | 0 | 17581 |
| 944005 | 21503380 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1012 | -1012 | 0 | 0 | 0 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1098 | 0 | -1098 | NULL | 0 | -1098 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1115053 | 23819285 | 2829 | 0 | 2953 | 0 | 5782 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5782 | NULL | 6246 | 0 | 0 | -464 | 5782 |
| 1294833 | 30069486 | 4040 | 0 | 1720 | 0 | 5760 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5760 | NULL | 5974 | 0 | 0 | -214 | 5760 |
| 1323318 | 30719107 | 7157 | 0 | 22335 | 0 | 29492 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29492 | NULL | 5299 | 0 | 0 | 24193 | 29492 |
| 1794292 | 33105666 | 15698 | 0 | 117796 | 0 | 133494 | 0 | 2435 | 0 | 2435 | 135929 | NULL | 51196 | 0 | 0 | 84733 | 135929 |
| 2088831 | 34775849 | 58980 | 0 | 174633 | 825 | 234438 | 0 | 1873 | 0 | 1873 | 236311 | NULL | 132083 | 0 | 0 | 104228 | 236311 |
| 2088900 | 34775991 | 129105 | 0 | 9508 | 825 | 139438 | 0 | 1311 | 0 | 1311 | 140749 | NULL | 18941 | 0 | 0 | 121808 | 140749 |
| 944005 | 21503380 | 7 | 0 | 15 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | NULL | 1100 | 0 | 0 | -1078 | 22 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91397770 | 50203131811 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2026-07-03 | 30.4/17.20.3/125135 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
| 91386536 | 50203131811 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai | 2026-02-18 | 32.4/17.22/80 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
| 91380217 | 50203131811 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2025-12-02 | 30.4/17.20.3/125135 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203131811 | SIA LatAlpin | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8122 | 026580 | Veselavas pag. | 27.45 | 2.50 | 6.19 | 3 |
| 50203131811 | SIA LatAlpin | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 026580 | Veselavas pag. | 21.09 | 1.30 | 2.18 | 2 |
| 50203131811 | SIA LatAlpin | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 026580 | Veselavas pag. | 10.73 | 1.76 | 3.38 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203131811 | SIA LatAlpin | nav | 02.02.2021 | nav | nav | 27.01.2026 |
| 50203131811 | SIA LatAlpin | nav | 12.07.2018 | nav | nav | 15.06.2020 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203131811 | SIA LatAlpin | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Vējaines", Bērzkrogs, Veselavas pag., Cēsu nov., LV-4116.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 67 879 EUR, un peļņa bija 17 581 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 7,36 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,32.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 5,04, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 504.38 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 451.42 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 27 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 500 EUR un VSAOI 6 190 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026