Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "DoubleFox"

SIA "DoubleFox" (reģ. Nr. 40203470580) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-03-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 39 348 EUR, peļņa 8 767 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība

Reģistrācijas Nr.40203470580
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2023-03-17
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV70ZZZ40203470580
Juridiskā adrese Lielā iela 12 - 6, Liepāja, LV-3401

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-24

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 39 348 EUR 8 767 EUR 19 845 EUR 1
2024 32 612 EUR 1 320 EUR 16 432 EUR 2
2023 25 553 EUR 8 831 EUR 14 533 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.03 0.03 0.0 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.09 0.09 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2024 12.17 2.44 4.54 2
2023 5.88 0.97 1.59 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023
Neto apgrozījums 39 348 EUR 32 612 EUR 25 553 EUR
Personāla izmaksas 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 8 767 EUR 1 320 EUR 8 831 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 8 767 EUR 1 320 EUR 8 831 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023
Aktīvi kopā 19 845 EUR 16 432 EUR 14 533 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 16 022 EUR 13 865 EUR 11 799 EUR
Pašu kapitāls 15 518 EUR 12 951 EUR 11 631 EUR
Īstermiņa saistības 4 327 EUR 3 481 EUR 2 902 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
3,70 3,98 4,07
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
3,70 3,98 4,07
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
22,28 % 4,05 % 34,56 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
44,18 % 8,03 % 60,77 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
56,50 % 10,19 % 75,93 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,28 0,27 0,25
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,98 1,98 1,76
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
56,50 % 10,19 % 75,93 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
5,94 4,91 6,44

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "DoubleFox" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7810)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 230 uzņēmumi 122. vieta pēc apgrozījuma 62. vieta pēc peļņas Darbā iekārtošanas aģentūru darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "ULTRAMARIN SERVICES"10 302 084472 6584,6 %58177 6221 620 (2026 Q2)
2SIA "Biuro"8 841 62758 9000,7 %36624 1571 647 (2026 Q2)
3SIA "ENTRA AĢENTŪRA"7 979 88932 9810,4 %17 979 889***
4Grafton Latvia SIA7 650 173161 0392,1 %12660 7163 628 (2026 Q2)
5SIA "Aveluk Grupa"7 068 8221 569 49622,2 %25627 6131 202 (2026 Q2)
6SIA Pro Team5 287 322-348 930-6,6 %6881 2201 023 (2026 Q2)
7SIA Alma Career Latvia4 695 3091 262 21726,9 %29161 9073 762 (2026 Q2)
8SIA "Gerwil Crewing Latvia"4 439 737118 7152,7 %4990 6071 348 (2026 Q2)
9SIA "LAT.B.G.I."4 218 217153 8213,6 %7159 4122 364 (2026 Q2)
10SAS "Manpower Lit" filiāle "Manpower Lit"3 593 906110 6753,1 %32211 1612 592 (2026 Q2)
122SIA "DoubleFox" (šis uzņēmums)39 3488 76722,3 %139 348—
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-24). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "DoubleFox"
7810 Darbā iekārtošanas aģentūru darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203470580 LV70ZZZ40203470580 SIA "DoubleFox" SIA DoubleFox NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2023-03-17 NULL Liepāja, Lielā iela 12 - 6 3401 111028416 0 100003044 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12112808 40203470580 2023-03-13 2023-03-17 11:47:38

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92894899 40203470580 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2023-03-17 2023-03-17 12:11:33

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1853785 33340952 40203470580 DokGPv1 UGP 2023 2023-03-17 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-04-22 20:05:34.064
2014475 34370433 40203470580 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-05-12 23:00:38.948
2272197 35423104 40203470580 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-26 20:01:44.86

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1853785 33340952 25553 -16374 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 348 0 0 0 0 0 NULL NULL 8831 0 8831 NULL 0 8831
2014475 34370433 32612 -30032 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 1260 0 0 0 0 0 NULL NULL 1320 0 1320 NULL 0 1320
2272197 35423104 39348 -27691 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 2890 0 0 0 0 0 NULL NULL 8767 0 8767 NULL 0 8767

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1853785 33340952 11161 0 638 0 11799 0 2734 0 2734 14533 NULL 2902 0 0 11631 14533
2014475 34370433 13227 0 638 0 13865 0 2567 0 2567 16432 NULL 3481 0 0 12951 16432
2272197 35423104 16022 0 0 0 16022 0 3823 0 3823 19845 NULL 4327 0 0 15518 19845

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203470580 SIA "DoubleFox" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7810 005000 Liepāja 12.17 2.44 4.54 2
40203470580 SIA "DoubleFox" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7810 005000 Liepāja 5.88 0.97 1.59 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203470580 SIA "DoubleFox" nav 27.03.2023 nav nav 17.01.2025

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203470580 SIA "DoubleFox" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "DoubleFox" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Lielā iela 12 - 6, Liepāja, LV-3401.

Kāds bija SIA "DoubleFox" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 39 348 EUR, un peļņa bija 8 767 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "DoubleFox" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "DoubleFox" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,70.

Kāds ir SIA "DoubleFox" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,94, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "DoubleFox" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "DoubleFox"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 170 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 440 EUR un VSAOI 4 540 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "DoubleFox" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "DoubleFox" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Darbā iekārtošanas aģentūru darbība — Liepāja

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība · Liepāja — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 25-09-2026