SIA "Vindas" (reģ. Nr. 40203473322) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-03-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 155 092 EUR, peļņa 33 361 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 4,24 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība)
| Reģistrācijas Nr. | 40203473322 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-03-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV47ZZZ40203473322 |
| Juridiskā adrese | "Jaunvindas", Blomes pag., Smiltenes nov., LV-4707 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155 092 EUR | 33 361 EUR | 72 924 EUR | 2 |
| 2024 | 41 809 EUR | 181 EUR | 55 732 EUR | 1 |
| 2023 | 15 707 EUR | 3 527 EUR | 32 068 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.74 | 2.01 | 3.76 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.14 | 0.91 | 2.59 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.21 | 0.71 | 1.53 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.96 | 0.90 | 1.93 | 2 |
| 2024 | 1.24 | 1.37 | 2.27 | 1 |
| 2023 | 1.49 | 0.57 | 1.06 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 919.14 | ~ 753.11 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 844.17 | ~ 703.12 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 498.68 | ~ 446.32 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 155 092 EUR | 41 809 EUR | 15 707 EUR |
| Bruto peļņa | 24 418 EUR | -5 525 EUR | 1 684 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 33 361 EUR | 181 EUR | 3 527 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 33 361 EUR | 181 EUR | 3 527 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 72 924 EUR | 55 732 EUR | 32 068 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 44 714 EUR | 21 697 EUR | 16 710 EUR |
| Pašu kapitāls | 59 369 EUR | 26 008 EUR | 26 827 EUR |
| Īstermiņa saistības | 10 555 EUR | 4 715 EUR | 1 021 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 3 000 EUR | 25 009 EUR | 4 220 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,24 | 4,60 | 16,37 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,96 | 1,47 | 1,14 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
21,51 % | 0,43 % | 22,45 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
45,75 % | 0,32 % | 11,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
56,19 % | 0,70 % | 13,15 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,23 | 1,14 | 0,20 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,13 | 0,75 | 0,49 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
53,49 % | 0,35 % | 11,36 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,41 | 1,74 | 4,04 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Vindas" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "GAIŽĒNI" | 17 101 286 | 3 009 832 | 17,6 % | 61 | 280 349 | 4 055 (2026 Q3) |
| 2 | AS "ZIEDI JP" | 15 633 735 | 2 950 606 | 18,9 % | 103 | 151 784 | 1 816 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ZS Pilslejas" | 9 698 851 | 1 746 274 | 18,0 % | 54 | 179 608 | 1 546 (2026 Q3) |
| 4 | AS "PAMPĀĻI" | 9 104 895 | -359 492 | -3,9 % | 79 | 115 252 | 2 332 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "VS Dairy" | 8 413 935 | 2 642 515 | 31,4 % | 62 | 135 709 | 1 742 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "NAUKŠĒNI" | 7 188 598 | 1 389 164 | 19,3 % | 86 | 83 588 | 1 361 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "AGRO-KAĶENIEKI" | 6 892 928 | 688 010 | 10,0 % | 58 | 118 844 | 1 789 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Agrofirma "Turība"" | 6 247 323 | 347 951 | 5,6 % | 83 | 75 269 | 1 550 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LĀDES PIENS" | 6 150 754 | 695 029 | 11,3 % | 78 | 78 856 | 1 555 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "VĀRPA" Tukuma rajonā | 5 767 170 | 1 279 938 | 22,2 % | 45 | 128 159 | 1 590 (2026 Q3) |
| 174 | SIA "Vindas" (šis uzņēmums) | 155 092 | 33 361 | 21,5 % | 4 | 38 773 | 919 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203473322 | LV47ZZZ40203473322 | SIA "Vindas" | SIA | Vindas | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-03-29 | NULL | Smiltenes nov., Blomes pag., "Jaunvindas" | 4707 | 104159355 | 100016735 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12137158 | 40203473322 | 2023-03-23 | 2023-03-29 14:26:00 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92896419 | 40203473322 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-03-29 | 2023-03-29 14:33:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1862916 | 33376158 | 40203473322 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-03-29 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-01 03:11:02.152 |
| 2175707 | 35232396 | 40203473322 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-31 21:02:56.005 |
| 1989458 | 34294466 | 40203473322 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-26 03:00:21.975 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1862916 | 33376158 | 15707 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14023 | 1684 | 0 | 224 | 2067 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3527 | 0 | 3527 | NULL | 0 | 3527 |
| 1989458 | 34294466 | 41809 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47334 | -5525 | 0 | 562 | 9268 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 181 | 0 | 181 | NULL | 0 | 181 |
| 2175707 | 35232396 | 155092 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 130674 | 24418 | 0 | 829 | 9772 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 33361 | 0 | 33361 | NULL | 0 | 33361 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1862916 | 33376158 | 750 | 0 | 410 | 15550 | 16710 | 0 | 15358 | 0 | 15358 | 32068 | NULL | 1021 | 4220 | 0 | 26827 | 32068 |
| 1989458 | 34294466 | 42 | 0 | 6905 | 14750 | 21697 | 0 | 34035 | 0 | 34035 | 55732 | NULL | 4715 | 25009 | 0 | 26008 | 55732 |
| 2175707 | 35232396 | 10619 | 0 | 20630 | 13465 | 44714 | 0 | 28210 | 0 | 28210 | 72924 | NULL | 10555 | 3000 | 0 | 59369 | 72924 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203473322 | SIA "Vindas" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0150 | 049420 | Blomes pag. | 1.24 | 1.37 | 2.27 | 1 |
| 40203473322 | SIA "Vindas" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0150 | 049420 | Blomes pag. | 1.49 | 0.57 | 1.06 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203473322 | SIA "Vindas" | ir | 12.04.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203473322 | SIA "Vindas" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Jaunvindas", Blomes pag., Smiltenes nov., LV-4707.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 155 092 EUR, un peļņa bija 33 361 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,24 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,96.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,41, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 240 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 370 EUR un VSAOI 2 270 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība).
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība) · Smiltenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026