SIA "STAR3001" (reģ. Nr. 40203478211) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-04-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 27 579 EUR, peļņa 2 736 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203478211 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-04-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV61ZZZ40203478211 |
| Juridiskā adrese | Celmu iela 10 - 44, Rīga, LV-1079 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 579 EUR | 2 736 EUR | 40 313 EUR | 1 |
| 2024 | 41 395 EUR | 2 745 EUR | 5 275 EUR | 1 |
| 2023 | 18 515 EUR | 2 336 EUR | 5 614 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.75 | 1.57 | 2.17 | 1 |
| 2023 | 0.78 | 0.00 | 0.78 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 27 579 EUR | 41 395 EUR | 18 515 EUR |
| Bruto peļņa | 27 579 EUR | 41 395 EUR | 18 515 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 736 EUR | 2 745 EUR | 2 336 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 736 EUR | 2 745 EUR | 2 336 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 40 313 EUR | 5 275 EUR | 5 614 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 40 313 EUR | 5 275 EUR | 5 614 EUR |
| Pašu kapitāls | 25 170 EUR | 4 145 EUR | 3 736 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 143 EUR | 1 130 EUR | 1 878 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,66 | 4,67 | 2,99 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,66 | 4,67 | 2,99 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,92 % | 6,63 % | 12,62 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
6,79 % | 52,04 % | 41,61 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
10,87 % | 66,22 % | 62,53 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,60 | 0,27 | 0,50 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,68 | 7,85 | 3,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
10,87 % | 66,22 % | 62,53 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,57 | 12,22 | 6,46 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STAR3001" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 251 | SIA "STAR3001" (šis uzņēmums) | 27 579 | 2 736 | 9,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203478211 | LV61ZZZ40203478211 | SIA "STAR3001" | SIA | STAR3001 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-04-20 | NULL | Rīga, Celmu iela 10 - 44 | 1079 | 111758836 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12178299 | 40203478211 | 2023-04-17 | 2023-04-20 11:26:06 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92899375 | 40203478211 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1400 | EUR | 2023-04-20 | 2023-04-20 11:26:47 |
| 92899374 | 40203478211 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-04-20 | 2023-04-20 11:26:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1882089 | 33449473 | 40203478211 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-04-20 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-21 20:09:28.042 |
| 1991815 | 34304519 | 40203478211 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-29 21:01:44.063 |
| 2344429 | 35547919 | 40203478211 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-25 17:00:31.027 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1882089 | 33449473 | 18515 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 18515 | 16179 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2336 | 0 | 2336 | NULL | 0 | 2336 |
| 1991815 | 34304519 | 41395 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 41395 | 38650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2745 | 0 | 2745 | NULL | 0 | 2745 |
| 2344429 | 35547919 | 27579 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 27579 | 24843 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2736 | 0 | 2736 | NULL | 0 | 2736 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1882089 | 33449473 | 0 | 0 | 5614 | 0 | 5614 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5614 | NULL | 1878 | 0 | 0 | 3736 | 5614 |
| 1991815 | 34304519 | 82 | 0 | 5193 | 0 | 5275 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5275 | NULL | 1130 | 0 | 0 | 4145 | 5275 |
| 2344429 | 35547919 | 28587 | 0 | 11726 | 0 | 40313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40313 | NULL | 15143 | 0 | 0 | 25170 | 40313 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203478211 | SIA "STAR3001" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 3.75 | 1.57 | 2.17 | 1 |
| 40203478211 | SIA "STAR3001" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.78 | 0.00 | 0.78 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203478211 | SIA "STAR3001" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Celmu iela 10 - 44, Rīga, LV-1079.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 27 579 EUR, un peļņa bija 2 736 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,66.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,57, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 750 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 570 EUR un VSAOI 2 170 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026