SIA "368" (reģ. Nr. 40203496062) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-07-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 29 749 EUR, zaudējumi 2 488 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203496062 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-07-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV77ZZZ40203496062 |
| Juridiskā adrese | Rūpnīcas iela 4 - 11, Ugāle, Ugāles pag., Ventspils nov., LV-3615 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 749 EUR | -2 488 EUR | 2 006 EUR | 1 |
| 2024 | 54 154 EUR | 2 962 EUR | 6 317 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.65 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.11 | 0.02 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.31 | 0.22 | 0.30 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.06 | 0.07 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 1.39 | 0.62 | 0.76 | 1 |
| 2023 | 1.37 | 0.52 | 0.85 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 29 749 EUR | 54 154 EUR |
| Bruto peļņa | 8 692 EUR | 24 675 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 488 EUR | 2 962 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 488 EUR | 2 962 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 006 EUR | 6 317 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 006 EUR | 6 317 EUR |
| Pašu kapitāls | 475 EUR | 2 963 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 531 EUR | 3 354 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,31 | 1,88 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,31 | 1,71 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-8,36 % | 5,47 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-124,03 % | 46,89 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-523,79 % | 99,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,22 | 1,13 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-47,78 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
14,83 | 8,57 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-513,05 % | 99,97 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,53 | 11,12 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "368" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 258 | SIA 368 (šis uzņēmums) | 29 749 | -2 488 | -8,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203496062 | LV77ZZZ40203496062 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 368 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 368 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-07-17 | NULL | Ventspils nov., Ugāles pag., Ugāle, Rūpnīcas iela 4 - 11 | 3615 | 114848964 | 100016333 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12331937 | 40203496062 | 2023-07-12 | 2023-07-17 08:42:45 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92909111 | 40203496062 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2023-07-17 | 2023-07-17 08:43:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2076342 | 34571961 | 40203496062 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-07-17 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-18 19:01:07.952 |
| 2338757 | 35508112 | 40203496062 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-04 17:06:04.416 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2076342 | 34571961 | 54154 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29479 | 24675 | 137 | 8278 | 0 | 13322 | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2962 | 0 | 2962 | NULL | 0 | 2962 |
| 2338757 | 35508112 | 29749 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21057 | 8692 | 191 | 4385 | 0 | 6553 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 | NULL | NULL | -2488 | 0 | -2488 | NULL | 0 | -2488 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2076342 | 34571961 | 5402 | 0 | 337 | 578 | 6317 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6317 | NULL | 3354 | 0 | 0 | 2963 | 6317 |
| 2338757 | 35508112 | 2006 | 0 | 0 | 0 | 2006 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2006 | NULL | 1531 | 0 | 0 | 475 | 2006 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203496062 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 368 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 056460 | Ugāles pag. | 1.39 | 0.62 | 0.76 | 1 |
| 40203496062 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 368 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 056460 | Ugāles pag. | 1.37 | 0.52 | 0.85 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203496062 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 368 | ir | 14.10.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203496062 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 368 | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rūpnīcas iela 4 - 11, Ugāle, Ugāles pag., Ventspils nov., LV-3615.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 29 749 EUR, un zaudējumi bija 2 488 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,31.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,53, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 390 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 620 EUR un VSAOI 760 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Ventspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026