SIA "WalkBūve" (reģ. Nr. 40203498114) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-07-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 156 380 EUR, peļņa 1 226 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,81 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203498114 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-07-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV60ZZZ40203498114 |
| Juridiskā adrese | "Bērzezers 95", Valkas pag., Valkas nov., LV-4701 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 156 380 EUR | 1 226 EUR | 10 989 EUR | 2 |
| 2024 | 109 163 EUR | -7 959 EUR | 7 743 EUR | 3 |
| 2023 | 85 228 EUR | 16 351 EUR | 20 141 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.41 | 0.4 | 0.6 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.14 | 0.21 | 0.31 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.03 | 0.21 | 0.31 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.24 | 0.33 | 0.49 | 2 |
| 2024 | 6.61 | 2.67 | 4.74 | 3 |
| 2023 | 1.42 | 0.78 | 1.29 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 386.23 | ~ 345.68 |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (4.74 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 386.23 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 386.23 * 0.105 = 40.55 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (386.23 - 40.55 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 386.23 - 40.55 - 0.00 = ~ 345.68 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 156 380 EUR | 109 163 EUR | 85 228 EUR |
| Bruto peļņa | 4 680 EUR | 1 189 EUR | 19 049 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 227 EUR | -6 584 EUR | 16 351 EUR |
| UIN nodoklis | 1 EUR | 1 375 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 226 EUR | -7 959 EUR | 16 351 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 989 EUR | 7 743 EUR | 20 141 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 7 353 EUR | 1 252 EUR | 17 010 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 918 EUR | 5 692 EUR | 19 151 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 071 EUR | 2 051 EUR | 990 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,81 | 0,61 | 17,18 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,81 | 0,61 | 17,18 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,78 % | -7,29 % | 19,19 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
11,16 % | -102,79 % | 81,18 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
17,72 % | -139,83 % | 85,38 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,59 | 0,36 | 0,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
14,23 | 14,10 | 4,23 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
17,74 % | -115,67 % | 85,38 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
16,01 | 13,14 | 16,25 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "WalkBūve" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1067 | SIA "WalkBūve" (šis uzņēmums) | 156 380 | 1 226 | 0,8 % | 2 | 78 190 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203498114 | LV60ZZZ40203498114 | SIA "WalkBūve" | SIA | WalkBūve | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-07-26 | NULL | Valkas nov., Valkas pag., "Bērzezers 95" | 4701 | 105852436 | 100016286 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12352649 | 40203498114 | 2023-07-17 | 2023-07-26 15:26:47 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92909830 | 40203498114 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-07-26 | 2023-07-26 15:27:01 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2185346 | 35250048 | 40203498114 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-07 22:00:23.376 |
| 1845759 | 33296534 | 40203498114 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-07-26 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-08 20:10:42.874 |
| 2025716 | 34407141 | 40203498114 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-20 05:01:52.217 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1845759 | 33296534 | 85228 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 66179 | 19049 | 0 | 1734 | 0 | 964 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16351 | 0 | 16351 | NULL | 0 | 16351 |
| 2025716 | 34407141 | 109163 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 107974 | 1189 | 0 | 5745 | 0 | 2028 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6584 | 1375 | -7959 | NULL | 0 | -7959 |
| 2185346 | 35250048 | 156380 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 151700 | 4680 | 0 | 3125 | 3500 | 3828 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1227 | 1 | 1226 | NULL | 0 | 1226 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1845759 | 33296534 | 16416 | 0 | 594 | 0 | 17010 | 0 | 3131 | 0 | 3131 | 20141 | NULL | 990 | 0 | 0 | 19151 | 20141 |
| 2025716 | 34407141 | 1188 | 0 | 64 | 0 | 1252 | 0 | 6491 | 0 | 6491 | 7743 | NULL | 2051 | 0 | 0 | 5692 | 7743 |
| 2185346 | 35250048 | 7032 | 0 | 321 | 0 | 7353 | 0 | 3636 | 0 | 3636 | 10989 | NULL | 4071 | 0 | 0 | 6918 | 10989 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203498114 | SIA "WalkBūve" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 053420 | Valkas pag. | 6.61 | 2.67 | 4.74 | 3 |
| 40203498114 | SIA "WalkBūve" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 053420 | Valkas pag. | 1.42 | 0.78 | 1.29 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203498114 | SIA "WalkBūve" | ir | 06.10.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203498114 | SIA "WalkBūve" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Bērzezers 95", Valkas pag., Valkas nov., LV-4701.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 156 380 EUR, un peļņa bija 1 226 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,81 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,81.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 16,01, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 386.23 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 345.68 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 610 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 670 EUR un VSAOI 4 740 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Valkas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026