SIA "Laromes" (reģ. Nr. 40203500090) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-08-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 688 EUR, zaudējumi 2 789 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 17,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializētas mazumtirdzniecības starpniecības pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203500090 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-08-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV58ZZZ40203500090 |
| Juridiskā adrese | Aleksandra Čaka iela 125 - 7, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 688 EUR | -2 789 EUR | 5 581 EUR | 1 |
| 2024 | 53 020 EUR | -36 750 EUR | 7 867 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | -0.08 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.13 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 11.18 | 1.90 | 3.17 | 0 |
| 2023 | 3.97 | 0.59 | 0.96 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 688 EUR | 53 020 EUR |
| Bruto peļņa | -808 EUR | -27 799 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 789 EUR | -36 750 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 789 EUR | -36 750 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 581 EUR | 7 867 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 581 EUR | 7 867 EUR |
| Pašu kapitāls | -11 739 EUR | -8 950 EUR |
| Īstermiņa saistības | 320 EUR | 817 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 17 000 EUR | 16 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
17,44 | 9,63 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
17,44 | 9,63 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-49,03 % | -69,31 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-49,97 % | -467,14 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,76 % | 410,61 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,48 | -1,88 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | -342,46 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,02 | 6,74 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-53,01 % | -519,76 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-1,93 | -8,29 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Laromes" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paul Mason Properties SIA | 94 879 217 | 8 432 167 | 8,9 % | 497 | 190 904 | 1 544 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "TRODO" | 83 609 540 | 4 383 315 | 5,2 % | 333 | 251 080 | 2 587 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Pigu Latvia" | 25 417 995 | 376 626 | 1,5 % | 47 | 540 808 | 1 906 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "PATRIKA" | 7 857 586 | -1 195 549 | -15,2 % | 188 | 41 796 | 1 649 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "N-Trade" | 7 850 156 | -628 811 | -8,0 % | 1 | 7 850 156 | *** |
| 6 | SIA "VS PRO" | 7 640 934 | 361 320 | 4,7 % | 14 | 545 781 | 1 353 (2026 Q2) |
| 7 | Wolt Services Latvija SIA | 6 075 489 | 9 974 | 0,2 % | 37 | 164 202 | 1 344 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Elementus" | 4 752 403 | 274 387 | 5,8 % | 3 | 1 584 134 | 2 722 (2026 Q2) |
| 9 | Dakauf SIA | 3 193 509 | 89 847 | 2,8 % | 2 | 1 596 755 | *** |
| 10 | SIA "FASHION infinity" | 2 943 336 | 504 315 | 17,1 % | 21 | 140 159 | 1 820 (2026 Q2) |
| 719 | Laromes SIA (šis uzņēmums) | 5 688 | -2 789 | -49,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203500090 | LV58ZZZ40203500090 | Laromes SIA | NULL | Laromes | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-08-07 | NULL | Rīga, Aleksandra Čaka iela 125 - 7 | 1011 | 111187116 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12372708 | 40203500090 | 2023-07-31 | 2023-08-07 13:30:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92916162 | 40203500090 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5300 | EUR | 2023-10-26 | 2023-10-26 16:28:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2028839 | 34419295 | 40203500090 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-08-07 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-22 05:02:50.599 |
| 2311592 | 35470211 | 40203500090 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-31 23:00:43.886 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2028839 | 34419295 | 53020 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 80819 | -27799 | 0 | 6655 | 0 | 2189 | 0 | 0 | 0 | 0 | 107 | NULL | NULL | -36750 | 0 | -36750 | NULL | 0 | -36750 |
| 2311592 | 35470211 | 5688 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6496 | -808 | 0 | 1910 | 0 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2789 | 0 | -2789 | NULL | 0 | -2789 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2028839 | 34419295 | 3207 | 0 | 4660 | 0 | 7867 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7867 | NULL | 817 | 16000 | 0 | -8950 | 7867 |
| 2311592 | 35470211 | 921 | 0 | 4660 | 0 | 5581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5581 | NULL | 320 | 17000 | 0 | -11739 | 5581 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203500090 | Laromes SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 010091 | Centra rajons | 11.18 | 1.90 | 3.17 | 0 |
| 40203500090 | Laromes SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 3.97 | 0.59 | 0.96 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203500090 | Laromes SIA | ir | 23.08.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203500090 | Laromes SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Aleksandra Čaka iela 125 - 7, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 688 EUR, un zaudējumi bija 2 789 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 17,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 17,44.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -1,93, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 11 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 900 EUR un VSAOI 3 170 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializētas mazumtirdzniecības starpniecības pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026