SIA "Star Register" (reģ. Nr. 40203031753) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-11-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 614 148 EUR, peļņa 37 845 EUR, darbinieku skaits: 9. Kopējais likviditātes koeficients: 1,25 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203031753 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-11-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV43ZZZ40203031753 |
| Juridiskā adrese | Lielā iela 131, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 614 148 EUR | 37 845 EUR | 1 023 231 EUR | 9 |
| 2024 | 2 852 912 EUR | 408 325 EUR | 1 218 854 EUR | 8 |
| 2023 | 2 019 458 EUR | 389 519 EUR | 530 137 EUR | 6 |
| 2022 | 474 578 EUR | 103 090 EUR | 296 609 EUR | 3 |
| 2021 | 299 011 EUR | 21 579 EUR | 167 428 EUR | 2 |
| 2020 | 367 359 EUR | 99 782 EUR | 143 431 EUR | 2 |
| 2019 | 201 607 EUR | 47 016 EUR | 76 903 EUR | 2 |
| 2018 | 112 632 EUR | 26 004 EUR | 37 932 EUR | 2 |
| 2017 | 156 742 EUR | 3 564 EUR | 14 635 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 23.27 | 8.9 | 18.53 | 9 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 16.72 | 9.25 | 19.15 | 9 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 41.72 | 13.10 | 23.29 | 9 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 26.25 | 12.63 | 25.00 | 9 |
| 2024 | 102.53 | 28.37 | 53.73 | 8 |
| 2023 | 24.82 | 16.63 | 31.39 | 5 |
| 2022 | -2.28 | 9.19 | 15.32 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 013.19 | ~ 1 482.59 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 080.55 | ~ 1 527.51 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 530.34 | ~ 1 827.42 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 716.12 | ~ 1 941.09 |
| 2024 | 1 641.79 | ~ 1 187.69 |
| 2023 | 1 534.66 | ~ 1 119.23 |
| 2022 | 1 248.33 | ~ 893.80 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (53.73 * 1000) / 0.3409 ) / 8 / 12 = 1 641.79 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 641.79 * 0.105 = 172.39 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 60.84 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 641.79 - 172.39 - 60.84) * 0.2 ≈ 281.71 EUR
4. Neto alga: 1 641.79 - 172.39 - 281.71 = ~ 1 187.69 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 614 148 EUR | 2 852 912 EUR | 2 019 458 EUR | 474 578 EUR | 299 011 EUR |
| Bruto peļņa | 1 928 750 EUR | 2 098 533 EUR | 1 492 087 EUR | 367 036 EUR | 210 592 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 95 345 EUR | 462 700 EUR | 440 519 EUR | 106 840 EUR | 28 754 EUR |
| UIN nodoklis | 57 500 EUR | 54 375 EUR | 51 000 EUR | 3 750 EUR | 7 175 EUR |
| Tīrā peļņa | 37 845 EUR | 408 325 EUR | 389 519 EUR | 103 090 EUR | 21 579 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 023 231 EUR | 1 218 854 EUR | 530 137 EUR | 296 609 EUR | 167 428 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 643 589 EUR | 843 541 EUR | 395 983 EUR | 188 679 EUR | 100 782 EUR |
| Pašu kapitāls | 387 558 EUR | 579 713 EUR | 397 799 EUR | 212 280 EUR | 124 190 EUR |
| Īstermiņa saistības | 516 506 EUR | 493 974 EUR | 132 338 EUR | 84 329 EUR | 43 238 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 119 167 EUR | 145 167 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-01-19 – 2023-03-14 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,25 | 1,71 | 2,99 | 2,24 | 2,33 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,19 | 1,71 | 2,99 | 2,24 | 2,33 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,45 % | 14,31 % | 19,29 % | 21,72 % | 7,22 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,70 % | 33,50 % | 73,48 % | 34,76 % | 12,89 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,76 % | 70,44 % | 97,92 % | 48,56 % | 17,38 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,64 | 1,10 | 0,33 | 0,40 | 0,35 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
16,69 | 104,12 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,55 | 2,34 | 3,81 | 1,60 | 1,79 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
20,01 % | 64,45 % | 110,74 % | 50,33 % | 23,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,52 | 4,52 | 8,64 | 4,63 | 4,40 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Star Register" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Evolution Latvia" | 134 711 671 | 8 337 458 | 6,2 % | 3 349 | 40 224 | 1 704 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Euro Live Technologies" | 71 632 889 | 3 405 813 | 4,8 % | 1 939 | 36 943 | 1 909 (2026 Q3) |
| 3 | "Reverse Group" SIA | 40 950 656 | 299 178 | 0,7 % | 2 | 20 475 328 | *** |
| 4 | WSoft SIA | 22 734 816 | 343 076 | 1,5 % | 870 | 26 132 | 1 553 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "JEFF" | 16 111 466 | -23 409 | -0,1 % | 38 | 423 986 | 3 997 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "United International" | 14 206 870 | 561 377 | 4,0 % | 3 | 4 735 623 | 473 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DELSKA Latvia" | 9 381 568 | -1 883 649 | -20,1 % | 60 | 156 359 | 4 186 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "1NCE Latvia" | 9 216 037 | 474 213 | 5,1 % | 63 | 146 286 | 5 219 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Corporate Systems" | 8 684 613 | 425 266 | 4,9 % | 4 | 2 171 153 | 1 577 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvijas Digitālās veselības centrs" | 7 819 215 | -1 560 545 | -20,0 % | 80 | 97 740 | 3 367 (2026 Q3) |
| 22 | SIA "Star Register" (šis uzņēmums) | 2 614 148 | 37 845 | 1,4 % | 9 | 290 461 | 2 013 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203031753 | LV43ZZZ40203031753 | SIA "Star Register" | SIA | Star Register | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-11-10 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Lielā iela 131 | 2167 | 106912870 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5856149 | 40203031753 | 2016-11-07 | 2016-11-14 11:35:55 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203031753 | 2023-03-14 | 8626.35 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | a0d6b092 |
| 40203031753 | 2023-03-03 | 51373.64 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 51b44b7a |
| 40203031753 | 2023-02-21 | 21679.26 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 51b44b7a |
| 40203031753 | 2023-02-07 | 11702.08 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | f26a582a |
| 40203031753 | 2023-01-19 | 8165.16 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 7b195c02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92552044 | 40203031753 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2016-11-10 | 2016-11-10 15:42:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1050035 | 23021763 | 40203031753 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-19 09:29:34.611 |
| 1393859 | 31315405 | 40203031753 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-07-27 23:14:15.835 |
| 1473262 | 32321518 | 40203031753 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-04-25 03:41:49.202 |
| 1904965 | 33514184 | 40203031753 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-05-31 05:07:19.292 |
| 786682 | 19814329 | 40203031753 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2016-11-10 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-04 15:42:20.815 |
| 916500 | 21433932 | 40203031753 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-11 18:35:26.693 |
| 1334148 | 30827125 | 40203031753 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-04-20 14:00:19.38 |
| 2054883 | 34501006 | 40203031753 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2025-06-05 05:02:30.336 |
| 2354049 | 35669829 | 40203031753 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2026-08-26 17:00:15.237 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1050035 | 23021763 | 201607 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49625 | 151982 | 86725 | 4583 | 60 | 12019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | 48714 | 1698 | 47016 | NULL | 0 | 47016 |
| 1334148 | 30827125 | 367359 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 112759 | 254600 | 129349 | 8685 | 305 | 7714 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 109157 | 9375 | 99782 | NULL | 0 | 99782 |
| 1393859 | 31315405 | 299011 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 88419 | 210592 | 118736 | 49036 | 3957 | 18023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 28754 | 7175 | 21579 | NULL | 0 | 21579 |
| 1473262 | 32321518 | 474578 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 107542 | 367036 | 221357 | 58039 | 22112 | 2912 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 106840 | 3750 | 103090 | NULL | 0 | 103090 |
| 1904965 | 33514184 | 2019458 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 527371 | 1492087 | 1028004 | 115304 | 102554 | 10814 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 440519 | 51000 | 389519 | NULL | 0 | 389519 |
| 2054883 | 34501006 | 2852912 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 754379 | 2098533 | 1414361 | 218814 | 1769 | 52 | 0 | 0 | 112 | 0 | 4487 | NULL | NULL | 462700 | 54375 | 408325 | NULL | 0 | 408325 |
| 2354049 | 35669829 | 2614148 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 685398 | 1928750 | 1605933 | 275858 | 54055 | 159 | 0 | 0 | 566 | 0 | 6076 | NULL | NULL | 95345 | 57500 | 37845 | NULL | 0 | 37845 |
| 786682 | 19814329 | 156742 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58924 | 97818 | 29316 | 20153 | 98 | 12491 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | NULL | 35953 | 5278 | 30675 | NULL | 27111 | 3564 |
| 916500 | 21433932 | 112632 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24050 | 88582 | 48712 | 5353 | 0 | 8512 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | 26004 | 0 | 26004 | NULL | 0 | 26004 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1050035 | 23021763 | 71285 | 0 | 413 | 0 | 71698 | 0 | 5205 | 0 | 5205 | 76903 | NULL | 7874 | 0 | 0 | 69029 | 76903 |
| 1334148 | 30827125 | 116886 | 0 | 18430 | 0 | 135316 | 0 | 8115 | 0 | 8115 | 143431 | NULL | 12119 | 0 | 0 | 131312 | 143431 |
| 1393859 | 31315405 | 61474 | 0 | 39308 | 0 | 100782 | 0 | 66646 | 0 | 66646 | 167428 | NULL | 43238 | 0 | 0 | 124190 | 167428 |
| 1473262 | 32321518 | 162773 | 0 | 25906 | 0 | 188679 | 0 | 107930 | 0 | 107930 | 296609 | NULL | 84329 | 0 | 0 | 212280 | 296609 |
| 1904965 | 33514184 | 368982 | 0 | 27001 | 0 | 395983 | 0 | 134154 | 0 | 134154 | 530137 | NULL | 132338 | 0 | 0 | 397799 | 530137 |
| 2054883 | 34501006 | 748146 | 33693 | 61702 | 0 | 843541 | 2650 | 256400 | 116263 | 375313 | 1218854 | NULL | 493974 | 145167 | 0 | 579713 | 1218854 |
| 2354049 | 35669829 | 507448 | 78040 | 31306 | 26795 | 643589 | 2650 | 260729 | 116263 | 379642 | 1023231 | NULL | 516506 | 119167 | 0 | 387558 | 1023231 |
| 786682 | 19814329 | 11737 | 0 | 91 | 0 | 11828 | 0 | 2807 | 0 | 2807 | 14635 | NULL | 8270 | 0 | 0 | 6365 | 14635 |
| 916500 | 21433932 | 35590 | 0 | 371 | 0 | 35961 | 0 | 1971 | 0 | 1971 | 37932 | NULL | 5563 | 0 | 0 | 32369 | 37932 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203031753 | SIA "Star Register" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6310 | 010091 | Centra rajons | 102.53 | 28.37 | 53.73 | 8 |
| 40203031753 | SIA "Star Register" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010091 | Centra rajons | 24.82 | 16.63 | 31.39 | 5 |
| 40203031753 | SIA "Star Register" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010091 | Centra rajons | -2.28 | 9.19 | 15.32 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203031753 | SIA "Star Register" | ir | 10.02.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203031753 | SIA "Star Register" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92834519 | NULL | 40203500090 | LEGAL_ENTITY | SIA "Star Register" | NULL | NULL | 40203031753 | 2650 | 1 | EUR | 2024-05-20 | 2024-05-24 | 2024-05-24 14:41:19 |
Juridiskā adrese ir Lielā iela 131, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 614 148 EUR, un peļņa bija 37 845 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 9 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,19.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,52, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 641.79 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 187.69 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 102 530 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 28 370 EUR un VSAOI 53 730 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026