SIA "Salavat Pluss" (reģ. Nr. 40203511588) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-09-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 26 281 EUR, zaudējumi 2 112 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 8,03 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203511588 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-09-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV12ZZZ40203511588 |
| Juridiskā adrese | Latgales iela 222C - 45, Rīga, LV-1019 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 281 EUR | -2 112 EUR | 8 398 EUR | 3 |
| 2024 | 40 008 EUR | 6 664 EUR | 11 048 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.13 | 0.26 | 0.86 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.43 | 0.32 | 1.11 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.83 | 0.21 | 0.63 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.59 | 0.39 | 1.20 | 3 |
| 2024 | 5.80 | 1.60 | 4.19 | 3 |
| 2023 | 0.23 | 0.04 | 0.18 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 280.30 | ~ 250.87 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 361.79 | ~ 323.80 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 205.34 | ~ 183.78 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 391.12 | ~ 350.05 |
| 2024 | 341.42 | ~ 305.57 |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (4.19 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 341.42 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 341.42 * 0.105 = 35.85 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (341.42 - 35.85 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 341.42 - 35.85 - 0.00 = ~ 305.57 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 26 281 EUR | 40 008 EUR |
| Bruto peļņa | 23 794 EUR | 34 948 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 112 EUR | 6 664 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 112 EUR | 6 664 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 398 EUR | 11 048 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 398 EUR | 11 048 EUR |
| Pašu kapitāls | 7 352 EUR | 9 464 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 046 EUR | 1 584 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,03 | 6,97 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,74 | 6,84 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-8,04 % | 16,66 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-25,15 % | 60,32 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-28,73 % | 70,41 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,14 | 0,17 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,13 | 3,62 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-28,73 % | 70,41 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,66 | 9,34 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Salavat Pluss" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 725 | SIA Salavat Pluss (šis uzņēmums) | 26 281 | -2 112 | -8,0 % | 3 | 8 760 | 280 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203511588 | LV12ZZZ40203511588 | SIA Salavat Pluss | SIA | Salavat Pluss | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-09-29 | NULL | Rīga, Latgales iela 222C - 45 | 1019 | 112294454 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12472921 | 40203511588 | 2023-09-18 | 2023-09-29 12:17:06 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92914322 | 40203511588 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-09-29 | 2023-09-29 12:19:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2244966 | 35383681 | 40203511588 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-19 17:11:04.095 |
| 1987484 | 34284202 | 40203511588 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-09-29 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-04-24 03:00:17.248 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1987484 | 34284202 | 40008 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5060 | 34948 | 27296 | 918 | 0 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6664 | 0 | 6664 | NULL | 0 | 6664 |
| 2244966 | 35383681 | 26281 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2487 | 23794 | 24857 | 1049 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2112 | 0 | -2112 | NULL | 0 | -2112 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1987484 | 34284202 | 9183 | 0 | 1653 | 212 | 11048 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11048 | NULL | 1584 | 0 | 0 | 9464 | 11048 |
| 2244966 | 35383681 | 6442 | 0 | 1651 | 305 | 8398 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8398 | NULL | 1046 | 0 | 0 | 7352 | 8398 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203511588 | SIA Salavat Pluss | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 5.80 | 1.60 | 4.19 | 3 |
| 40203511588 | SIA Salavat Pluss | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4789 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.23 | 0.04 | 0.18 | 2 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203511588 | SIA Salavat Pluss | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Latgales iela 222C - 45, Rīga, LV-1019.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 26 281 EUR, un zaudējumi bija 2 112 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,74.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,66, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 341.42 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 305.57 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 800 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 600 EUR un VSAOI 4 190 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026