SIA "Rust Rides" (reģ. Nr. 40203516956) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-10-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 83 555 EUR, peļņa 11 884 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 2,04 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203516956 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-10-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV91ZZZ40203516956 |
| Juridiskā adrese | Brīvības iela 99A - 21, Rīga, LV-1001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 83 555 EUR | 11 884 EUR | 17 187 EUR | 4 |
| 2024 | 20 260 EUR | -1 929 EUR | 6 228 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.98 | 1.1 | 3.87 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.57 | 0.46 | 2.24 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.48 | 1.32 | 4.42 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.42 | 1.60 | 4.88 | 4 |
| 2024 | 2.41 | 0.82 | 2.48 | 2 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 756.82 | ~ 644.88 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 547.57 | ~ 490.08 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 080.47 | ~ 860.68 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 192.92 | ~ 925.46 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 83 555 EUR | 20 260 EUR |
| Personāla izmaksas | 57 769 EUR | 12 108 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 884 EUR | -1 879 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 11 884 EUR | -1 929 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 187 EUR | 6 228 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 767 EUR | 6 228 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 956 EUR | -1 928 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 231 EUR | 8 156 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-11-25 – 2025-11-25 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,04 | 0,76 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,71 | 0,76 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,22 % | -9,52 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
69,15 % | -30,97 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
119,37 % | 100,05 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,73 | -4,23 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
43,59 | -8,30 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,86 | 3,25 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
122,17 % | 86,98 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,43 | 1,83 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Rust Rides" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 49 | SIA "Rust Rides" (šis uzņēmums) | 83 555 | 11 884 | 14,2 % | 5 | 16 711 | 757 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203516956 | LV91ZZZ40203516956 | SIA "Rust Rides" | SIA | Rust Rides | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-10-24 | NULL | Rīga, Brīvības iela 99A - 21 | 1001 | 111830198 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12517385 | 40203516956 | 2023-10-20 | 2023-10-24 10:12:10 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203516956 | 2025-11-25 | 3499.09 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 4cb26058 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92915917 | 40203516956 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2023-10-24 | 2023-10-24 10:13:23 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1985091 | 34272726 | 40203516956 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-10-24 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-17 21:02:35.547 |
| 2204766 | 35301265 | 40203516956 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-04-23 21:00:09.713 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1985091 | 34272726 | 20260 | 0 | 0 | 0 | 9829 | 12108 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 202 | NULL | NULL | -1879 | 50 | -1929 | NULL | 0 | -1929 |
| 2204766 | 35301265 | 83555 | 0 | 0 | 0 | 12390 | 57769 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1233 | 0 | 0 | 0 | 0 | 279 | NULL | NULL | 11884 | 0 | 11884 | NULL | 0 | 11884 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1985091 | 34272726 | 5705 | 0 | 523 | 0 | 6228 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6228 | NULL | 8156 | 0 | 0 | -1928 | 6228 |
| 2204766 | 35301265 | 12027 | 0 | 343 | 2397 | 14767 | 0 | 2420 | 0 | 2420 | 17187 | NULL | 7231 | 0 | 0 | 9956 | 17187 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203516956 | SIA "Rust Rides" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 2.41 | 0.82 | 2.48 | 2 |
| 40203516956 | SIA "Rust Rides" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203516956 | SIA "Rust Rides" | ir | 11.12.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203516956 | SIA "Rust Rides" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Brīvības iela 99A - 21, Rīga, LV-1001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 83 555 EUR, un peļņa bija 11 884 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,71.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,43, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 410 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 820 EUR un VSAOI 2 480 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026