Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "JM Luxury"

SIA "JM Luxury" (reģ. Nr. 40203519844) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-11-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 32 951 EUR, zaudējumi 17 580 EUR, darbinieku skaits: 1. VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40203519844
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2023-11-06
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV06ZZZ40203519844
Juridiskā adrese Jūras iela 10 - 702, Ventspils, LV-3601

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 32 951 EUR -17 580 EUR 4 189 EUR 1
2024 16 596 EUR -10 287 EUR 4 882 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 3.01 0.32 0.8 1
2026. gada 2. ceturksnis 1.76 0.32 0.8 1
2026. gada 1. ceturksnis 2.20 0.31 0.80 1
2025. gada 4. ceturksnis 1.94 0.33 0.76 1
2024 1.92 0.66 0.83 1
2023 0.02 0.01 0.01 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 32 951 EUR 16 596 EUR
Bruto peļņa -602 EUR -2 950 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -17 580 EUR -10 287 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -17 580 EUR -10 287 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 4 189 EUR 4 882 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 4 189 EUR 4 882 EUR
Pašu kapitāls 1 504 EUR 1 833 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 2 685 EUR 3 049 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-53,35 % -61,98 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-419,67 % -210,71 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-1 168,88 % -561,21 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,79 1,66
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
7,87 3,40
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-419,67 % -210,71 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-3,93 -1,87

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "JM Luxury" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4712)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1405 uzņēmumi 675. vieta pēc apgrozījuma 1316. vieta pēc peļņas Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "DEPO DIY"426 532 24222 810 2165,3 %2 440174 8081 972 (2026 Q3)
2Pepco Latvia SIA66 882 20110 379 07815,5 %469142 6061 117 (2026 Q3)
3SIA "STOCKMANN"36 860 007234 8150,6 %277133 0691 656 (2026 Q3)
4H & M Hennes & Mauritz SIA30 194 436256 0770,8 %264114 3731 136 (2026 Q3)
5FP LV SIA26 848 501-649 043-2,4 %31784 6961 215 (2026 Q3)
6SIA "cenuklubs.lv"22 303 224-914 670-4,1 %122 303 224***
7Hestio AS13 275 96424 4380,2 %17376 7401 317 (2026 Q3)
8Dormeo Home, SIA9 961 637423 2174,2 %93107 1141 763 (2026 Q3)
9SIA "Rumi Cosmetiques"6 841 53713 8340,2 %51 368 3072 885 (2026 Q3)
10SIA "ATAS"6 492 2991 620 48325,0 %61 082 0502 661 (2026 Q3)
675SIA "JM Luxury" (šis uzņēmums)32 951-17 580-53,4 %132 951***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-15). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "JM Luxury"
4712 Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203519844 LV06ZZZ40203519844 SIA "JM Luxury" SIA JM Luxury NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2023-11-06 NULL Ventspils, Jūras iela 10 - 702 3601 118478138 0 100003060 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12542540 40203519844 2023-10-26 2023-11-06 13:55:19

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92916833 40203519844 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2023-11-06 2023-11-06 13:56:37

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1968930 34168339 40203519844 DokGPv1 UGP 2024 2023-11-06 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-03-13 21:00:51.687
2234688 35363726 40203519844 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-14 17:01:10.974

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1968930 34168339 16596 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19546 -2950 0 7488 200 49 0 0 0 0 0 NULL NULL -10287 0 -10287 NULL 0 -10287
2234688 35363726 32951 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 33553 -602 465 16513 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -17580 0 -17580 NULL 0 -17580

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1968930 34168339 2563 0 628 1691 4882 0 0 0 0 4882 NULL 0 3049 0 1833 4882
2234688 35363726 2902 0 278 1009 4189 0 0 0 0 4189 NULL 0 2685 0 1504 4189

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203519844 SIA "JM Luxury" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4712 007000 Ventspils 1.92 0.66 0.83 1
40203519844 SIA "JM Luxury" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4775 007000 Ventspils 0.02 0.01 0.01 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203519844 SIA "JM Luxury" ir 10.10.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203519844 SIA "JM Luxury" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "JM Luxury" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Jūras iela 10 - 702, Ventspils, LV-3601.

Kāds bija SIA "JM Luxury" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 32 951 EUR, un zaudējumi bija 17 580 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "JM Luxury" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "JM Luxury" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -3,93, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "JM Luxury" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "JM Luxury"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 920 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 660 EUR un VSAOI 830 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "JM Luxury" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "JM Luxury" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība — Ventspils

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Ventspils — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 675. no 1 405

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026