SIA "Meta Dynamics" (reģ. Nr. 40203529490) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 59 004 EUR, peļņa 1 337 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,59 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203529490 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV09ZZZ40203529490 |
| Juridiskā adrese | Matīsa iela 78A, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59 004 EUR | 1 337 EUR | 3 651 EUR | 1 |
| 2024 | 56 250 EUR | -3 239 EUR | 2 442 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 8.52 | 1.28 | 2.55 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.41 | 1.25 | 2.71 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.84 | 0.55 | 1.23 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.57 | 0.65 | 1.32 | 1 |
| 2024 | 7.68 | 2.37 | 4.98 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 59 004 EUR | 56 250 EUR |
| Bruto peļņa | 4 823 EUR | 8 652 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 337 EUR | -3 239 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 337 EUR | -3 239 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 651 EUR | 2 442 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 470 EUR | 2 047 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 098 EUR | 761 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 553 EUR | 1 681 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,59 | 1,22 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,59 | 1,22 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,27 % | -5,76 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
36,62 % | -132,64 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
63,73 % | -425,62 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,74 | 2,21 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
16,16 | 23,03 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
63,73 % | -425,62 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
18,50 | 19,43 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Meta Dynamics" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 125 | SIA "Meta Dynamics" (šis uzņēmums) | 59 004 | 1 337 | 2,3 % | 1 | 59 004 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203529490 | LV09ZZZ40203529490 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meta Dynamics" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Meta Dynamics | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-22 | NULL | Rīga, Matīsa iela 78A | 1009 | 106779137 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12630327 | 40203529490 | 2023-12-14 | 2023-12-22 10:52:15 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920053 | 40203529490 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4000 | EUR | 2023-12-22 | 2023-12-22 10:48:34 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1996449 | 34316453 | 40203529490 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-12-22 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-02 03:00:07.342 |
| 2309129 | 35467729 | 40203529490 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-31 18:00:42.091 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1996449 | 34316453 | 56250 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47598 | 8652 | 0 | 11743 | 0 | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3239 | 0 | -3239 | NULL | 0 | -3239 |
| 2309129 | 35467729 | 59004 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54181 | 4823 | 0 | 3385 | 0 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1337 | 0 | 1337 | NULL | 0 | 1337 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1996449 | 34316453 | 399 | 0 | 1648 | 0 | 2047 | 0 | 395 | 0 | 395 | 2442 | NULL | 1681 | 0 | 0 | 761 | 2442 |
| 2309129 | 35467729 | 1995 | 0 | 475 | 0 | 2470 | 0 | 1181 | 0 | 1181 | 3651 | NULL | 1553 | 0 | 0 | 2098 | 3651 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203529490 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meta Dynamics" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 7.68 | 2.37 | 4.98 | 1 |
| 40203529490 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meta Dynamics" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2561 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203529490 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meta Dynamics" | ir | 28.11.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203529490 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meta Dynamics" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Matīsa iela 78A, Rīga, LV-1009.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 59 004 EUR, un peļņa bija 1 337 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 18,50, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 680 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 370 EUR un VSAOI 4 980 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026