SIA "KVANTTE" (reģ. Nr. 42103110773) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-06-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 71 558 EUR, zaudējumi 4 366 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,32 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 42103110773 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-06-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ42103110773 |
| Juridiskā adrese | Čiekurkalna 2. šķērslīnija 13A - 8, Rīga, LV-1026 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 558 EUR | -4 366 EUR | 30 318 EUR | 1 |
| 2024 | 74 443 EUR | 6 744 EUR | 22 874 EUR | 1 |
| 2023 | 63 993 EUR | 8 782 EUR | 12 238 EUR | 1 |
| 2022 | 65 623 EUR | 67 EUR | 13 599 EUR | 1 |
| 2021 | 34 535 EUR | 12 498 EUR | 15 350 EUR | 0 |
| 2020 | 562 EUR | 278 EUR | 11 778 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.53 | 0.0 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.26 | 0.32 | 1.3 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.29 | 0.00 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.87 | 0.00 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 13.62 | 0.35 | 2.83 | 1 |
| 2023 | 16.66 | 0.27 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 8.74 | 0.70 | 2.65 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 71 558 EUR | 74 443 EUR | 63 993 EUR | 65 623 EUR | 34 535 EUR |
| Bruto peļņa | 42 313 EUR | 49 091 EUR | 37 057 EUR | 24 469 EUR | 12 634 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 866 EUR | 15 369 EUR | 11 076 EUR | 67 EUR | 12 548 EUR |
| UIN nodoklis | 500 EUR | 1 725 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -4 366 EUR | 6 744 EUR | 8 782 EUR | 67 EUR | 12 498 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 30 318 EUR | 22 874 EUR | 12 238 EUR | 13 599 EUR | 15 350 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 244 EUR | 21 949 EUR | 12 070 EUR | 12 761 EUR | 12 784 EUR |
| Pašu kapitāls | -1 443 EUR | 6 923 EUR | 8 929 EUR | 10 353 EUR | 12 786 EUR |
| Īstermiņa saistības | 31 761 EUR | 15 951 EUR | 3 309 EUR | 3 246 EUR | 2 564 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-11-28 – 2025-11-28 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,32 | 1,38 | 3,65 | 3,93 | 4,99 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,29 | 0,86 | 3,49 | 3,46 | 4,99 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-6,10 % | 9,06 % | 13,72 % | 0,10 % | 36,19 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-14,40 % | 29,48 % | 71,76 % | 0,49 % | 81,42 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
302,56 % | 97,41 % | 98,35 % | 0,65 % | 97,75 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-22,01 | 2,30 | 0,37 | 0,31 | 0,20 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-1,96 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,36 | 3,25 | 5,23 | 4,83 | 2,25 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
85,65 % | 222,00 % | 124,05 % | 0,65 % | 98,14 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,66 | 5,96 | 10,30 | 7,32 | 8,06 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "KVANTTE" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 113 | SIA KVANTTE (šis uzņēmums) | 71 558 | -4 366 | -6,1 % | 1 | 71 558 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103110773 | LV78ZZZ42103110773 | SIA KVANTTE | SIA | KVANTTE | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-06-11 | NULL | Rīga, Čiekurkalna 2. šķērslīnija 13A - 8 | 1026 | 117436474 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9769486 | 42103110773 | 2020-06-03 | 2020-06-03 17:36:20 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103110773 | 2025-11-28 | 10000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 73fd5fb8 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92947985 | 42103110773 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-03-03 | 2025-03-03 15:04:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1748709 | 32521545 | 42103110773 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-02 21:00:42.446 |
| 1275261 | 29657728 | 42103110773 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-06-11 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-08-03 05:06:11.794 |
| 1406635 | 31350576 | 42103110773 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-08-01 04:34:43.902 |
| 1842200 | 33280961 | 42103110773 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-03 20:03:47.79 |
| 1965182 | 34137698 | 42103110773 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-03 19:01:48.776 |
| 2231273 | 35356780 | 42103110773 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-12 17:07:01.906 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1275261 | 29657728 | 562 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 247 | 315 | 0 | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 278 | 0 | 278 | NULL | 0 | 278 |
| 1406635 | 31350576 | 34535 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21901 | 12634 | 0 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12548 | 50 | 12498 | NULL | 0 | 12498 |
| 1748709 | 32521545 | 65623 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41154 | 24469 | 16358 | 3881 | 0 | 4163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 67 | 0 | 67 | NULL | 0 | 67 |
| 1842200 | 33280961 | 63993 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26936 | 37057 | 15213 | 6490 | 194 | 4472 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11076 | 0 | 11076 | NULL | 2294 | 8782 |
| 1965182 | 34137698 | 74443 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25352 | 49091 | 22328 | 8149 | 98 | 3343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15369 | 1725 | 13644 | NULL | 6900 | 6744 |
| 2231273 | 35356780 | 71558 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29245 | 42313 | 25395 | 10333 | 279 | 8100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 630 | NULL | NULL | -1866 | 500 | -2366 | NULL | 2000 | -4366 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1275261 | 29657728 | 526 | 0 | 0 | 11252 | 11778 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11778 | NULL | 2490 | 9000 | 0 | 288 | 11778 |
| 1406635 | 31350576 | 2060 | 0 | 10724 | 0 | 12784 | 0 | 2566 | 0 | 2566 | 15350 | NULL | 2564 | 0 | 0 | 12786 | 15350 |
| 1748709 | 32521545 | 676 | 0 | 10561 | 1524 | 12761 | 0 | 838 | 0 | 838 | 13599 | NULL | 3246 | 0 | 0 | 10353 | 13599 |
| 1842200 | 33280961 | 937 | 0 | 10622 | 511 | 12070 | 0 | 168 | 0 | 168 | 12238 | NULL | 3309 | 0 | 0 | 8929 | 12238 |
| 1965182 | 34137698 | 5286 | 0 | 8475 | 8188 | 21949 | 0 | 925 | 0 | 925 | 22874 | NULL | 15951 | 0 | 0 | 6923 | 22874 |
| 2231273 | 35356780 | 4074 | 0 | 4987 | 1183 | 10244 | 0 | 20074 | 0 | 20074 | 30318 | NULL | 31761 | 0 | 0 | -1443 | 30318 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103110773 | SIA KVANTTE | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 010096 | Ziemeļu rajons | 13.62 | 0.35 | 2.83 | 1 |
| 42103110773 | SIA KVANTTE | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 010096 | Ziemeļu rajons | 16.66 | 0.27 | 2.50 | 1 |
| 42103110773 | SIA KVANTTE | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 010096 | Ziemeļu rajons | 8.74 | 0.70 | 2.65 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103110773 | SIA KVANTTE | ir | 29.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103110773 | SIA KVANTTE | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Čiekurkalna 2. šķērslīnija 13A - 8, Rīga, LV-1026.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 71 558 EUR, un zaudējumi bija 4 366 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,32 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,66, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 13 620 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 350 EUR un VSAOI 2 830 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026