Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "JE Hold"

SIA "JE Hold" (reģ. Nr. 40203531870) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 310 EUR, peļņa 149 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 2,62 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40203531870
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-01-10
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV60ZZZ40203531870
Juridiskā adrese "Valentīnas", Pirmie Škierbinīki, Ilzeskalna pag., Rēzeknes nov., LV-4619

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 310 EUR 149 EUR 385 EUR 0
2024 100 EUR 79 EUR 110 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: ir

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 310 EUR 100 EUR
Bruto peļņa 310 EUR 100 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 199 EUR 79 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 149 EUR 79 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 385 EUR 110 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 385 EUR 110 EUR
Pašu kapitāls 238 EUR 89 EUR
Īstermiņa saistības 147 EUR 21 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "Būvpartneris" — līdz 2024-11-11

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,62 5,24
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,62 5,24
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
48,06 % 79,00 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
38,70 % 71,82 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
62,61 % 88,76 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,62 0,24
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,81 0,91
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
83,61 % 88,76 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,06 6,18

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "JE Hold" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4712)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1404 uzņēmumi 1078. vieta pēc apgrozījuma 593. vieta pēc peļņas Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "DEPO DIY"426 532 24222 810 2165,3 %2 442174 6651 971 (2026 Q3)
2Pepco Latvia SIA66 882 20110 379 07815,5 %469142 6061 117 (2026 Q3)
3SIA "STOCKMANN"36 860 007234 8150,6 %277133 0691 656 (2026 Q3)
4H & M Hennes & Mauritz SIA30 194 436256 0770,8 %264114 3731 136 (2026 Q3)
5FP LV SIA26 848 501-649 043-2,4 %31784 6961 215 (2026 Q3)
6SIA "cenuklubs.lv"22 303 224-914 670-4,1 %122 303 224***
7Hestio AS13 275 96424 4380,2 %17376 7401 317 (2026 Q3)
8Dormeo Home, SIA9 961 637423 2174,2 %93107 1141 763 (2026 Q3)
9SIA "Rumi Cosmetiques"6 841 53713 8340,2 %51 368 3072 885 (2026 Q3)
10SIA "ATAS"6 492 2991 620 48325,0 %61 082 0502 661 (2026 Q3)
1078SIA JE Hold (šis uzņēmums)31014948,1 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "JE Hold"
4712 Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203531870 LV60ZZZ40203531870 SIA JE Hold SIA JE Hold NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-01-10 NULL Rēzeknes nov., Ilzeskalna pag., Pirmie Škierbinīki, "Valentīnas" 4619 104492502 100016542 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12656027 40203531870 2023-12-19 2024-01-10 09:13:46

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40203531870 2024-11-11 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Būvpartneris"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92920994 40203531870 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 10 EUR 2024-01-10 2024-01-10 09:06:14

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2202492 35295912 40203531870 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-04-22 18:01:01.397
2073262 34552069 40203531870 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-10 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-06-11 21:00:52.013

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2073262 34552069 100 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 100 0 0 0 21 0 0 0 0 0 NULL NULL 79 0 79 NULL 0 79
2202492 35295912 310 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 310 0 0 0 111 0 0 0 0 0 NULL NULL 199 50 149 NULL 0 149

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2073262 34552069 10 0 100 0 110 0 0 0 0 110 NULL 21 0 0 89 110
2202492 35295912 10 0 375 0 385 0 0 0 0 385 NULL 147 0 0 238 385

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203531870 SIA JE Hold 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4712 043480 Ilzeskalna pag. 0.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203531870 SIA JE Hold ir 04.11.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203531870 SIA JE Hold N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "JE Hold" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Valentīnas", Pirmie Škierbinīki, Ilzeskalna pag., Rēzeknes nov., LV-4619.

Kāds bija SIA "JE Hold" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 310 EUR, un peļņa bija 149 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "JE Hold" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "JE Hold" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Būvpartneris"".

Kāds ir SIA "JE Hold" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,62.

Kāds ir SIA "JE Hold" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,06, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "JE Hold" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "JE Hold" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "JE Hold" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība — Rēzeknes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Rēzeknes novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 078. no 1 404

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026