SIA "VESELĪBAI NO SIRDS" (reģ. Nr. 40203534063) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 14 997 EUR, peļņa 55 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Fizioterapeitu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203534063 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-01-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV19ZZZ40203534063 |
| Juridiskā adrese | Vēju iela 4, Carnikava, Ādažu nov., LV-2163 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 997 EUR | 55 EUR | 2 000 EUR | 1 |
| 2024 | 8 915 EUR | -9 652 EUR | 1 403 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.07 | 0.18 | 0.89 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.29 | 0.24 | 0.99 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.20 | 0.21 | 0.92 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.12 | 0.20 | 0.87 | 1 |
| 2024 | 2.76 | 0.69 | 2.07 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 997 EUR | 8 915 EUR |
| Bruto peļņa | -6 124 EUR | -8 722 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 55 EUR | -9 652 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 55 EUR | -9 652 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 000 EUR | 1 403 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 000 EUR | 1 403 EUR |
| Pašu kapitāls | -9 587 EUR | -9 642 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 587 EUR | 11 045 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,17 | 0,13 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,17 | 0,13 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,37 % | -108,27 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,75 % | -687,95 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,57 % | 100,10 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,21 | -1,15 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,50 | 6,35 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,57 % | 100,10 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,28 | -26,15 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VESELĪBAI NO SIRDS" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kinezis" | 1 218 197 | 115 328 | 9,5 % | 28 | 43 507 | 1 933 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Veselības meistars" | 1 158 063 | 92 194 | 8,0 % | 29 | 39 933 | 2 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "NIKA"" | 832 553 | 85 932 | 10,3 % | 24 | 34 690 | 1 918 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Veselības Vēstniecība | 566 662 | 20 944 | 3,7 % | 17 | 33 333 | 833 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Arho Medicīnas Serviss" | 475 744 | 19 846 | 4,2 % | 25 | 19 030 | 1 097 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Kustību telpa" | 336 905 | 71 903 | 21,3 % | 8 | 42 113 | 1 679 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "RAIVJA ARŠAUSKA VESELĪBAS CENTRS" | 289 636 | 19 403 | 6,7 % | 7 | 41 377 | 1 528 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Concordia LL" | 236 527 | 13 644 | 5,8 % | 9 | 26 281 | 1 255 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TVVT" | 197 242 | 11 392 | 5,8 % | 8 | 24 655 | 1 050 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SPARS" Fizioterapijas klīnika | 182 319 | 2 951 | 1,6 % | 12 | 15 193 | 980 (2026 Q3) |
| 65 | SIA VESELĪBAI NO SIRDS (šis uzņēmums) | 14 997 | 55 | 0,4 % | 1 | 14 997 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534063 | LV19ZZZ40203534063 | SIA VESELĪBAI NO SIRDS | SIA | VESELĪBAI NO SIRDS | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-01-19 | NULL | Ādažu nov., Carnikava, Vēju iela 4 | 2163 | 102122214 | 100016501 | 100003848 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12672966 | 40203534063 | 2024-01-08 | 2024-01-19 08:20:48 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92921602 | 40203534063 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2024-01-19 | 2024-01-19 10:39:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1984446 | 34268294 | 40203534063 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-19 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-16 21:02:32.026 |
| 2335289 | 35498719 | 40203534063 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-02 22:00:59.759 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1984446 | 34268294 | 8915 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17637 | -8722 | 0 | 930 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9652 | 0 | -9652 | NULL | 0 | -9652 |
| 2335289 | 35498719 | 14997 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21121 | -6124 | 0 | 821 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7000 | 0 | 0 | NULL | NULL | 55 | 0 | 55 | NULL | 0 | 55 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1984446 | 34268294 | 840 | 0 | 563 | 0 | 1403 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1403 | NULL | 11045 | 0 | 0 | -9642 | 1403 |
| 2335289 | 35498719 | 1437 | 0 | 563 | 0 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2000 | NULL | 11587 | 0 | 0 | -9587 | 2000 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534063 | SIA VESELĪBAI NO SIRDS | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8695 | 023410 | Carnikavas pag. | 2.76 | 0.69 | 2.07 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534063 | SIA VESELĪBAI NO SIRDS | ir | 06.11.2025 | nav | ir | |
| 40203534063 | SIA VESELĪBAI NO SIRDS | nav | 20.02.2025 | nav | nav | 01.07.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203534063 | SIA VESELĪBAI NO SIRDS | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vēju iela 4, Carnikava, Ādažu nov., LV-2163.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 997 EUR, un peļņa bija 55 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,17.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,28, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 760 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 690 EUR un VSAOI 2 070 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Fizioterapeitu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Fizioterapeitu darbība · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026