SIA "HB fizio" (reģ. Nr. 40203609457) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-12-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 28 380 EUR, peļņa 7 182 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 7,75 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Fizioterapeitu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203609457 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-12-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV23ZZZ40203609457 |
| Juridiskā adrese | "Kļavas", Pilskalnes pag., Augšdaugavas nov., LV-5447 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 380 EUR | 7 182 EUR | 10 360 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -959 EUR | 1 841 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.29 | 0.26 | 1.02 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.29 | 0.26 | 1.02 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.30 | 0.27 | 1.02 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.32 | 0.29 | 1.02 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 28 380 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 7 329 EUR | -762 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7 187 EUR | -959 EUR |
| UIN nodoklis | 5 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 7 182 EUR | -959 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 360 EUR | 1 841 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 360 EUR | 1 841 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 023 EUR | 1 841 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 337 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,75 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,75 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
25,31 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
69,32 % | -52,09 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
79,60 % | -52,09 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,15 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,74 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
79,65 % | -52,09 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,09 | -0,05 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "HB fizio" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kinezis" | 1 218 197 | 115 328 | 9,5 % | 28 | 43 507 | 1 933 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Veselības meistars" | 1 158 063 | 92 194 | 8,0 % | 29 | 39 933 | 2 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "NIKA"" | 832 553 | 85 932 | 10,3 % | 24 | 34 690 | 1 918 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Veselības Vēstniecība | 566 662 | 20 944 | 3,7 % | 17 | 33 333 | 833 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Arho Medicīnas Serviss" | 475 744 | 19 846 | 4,2 % | 25 | 19 030 | 1 097 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Kustību telpa" | 336 905 | 71 903 | 21,3 % | 8 | 42 113 | 1 679 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "RAIVJA ARŠAUSKA VESELĪBAS CENTRS" | 289 636 | 19 403 | 6,7 % | 7 | 41 377 | 1 528 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Concordia LL" | 236 527 | 13 644 | 5,8 % | 9 | 26 281 | 1 255 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TVVT" | 197 242 | 11 392 | 5,8 % | 8 | 24 655 | 1 050 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SPARS" Fizioterapijas klīnika | 182 319 | 2 951 | 1,6 % | 12 | 15 193 | 980 (2026 Q3) |
| 53 | SIA "HB fizio" (šis uzņēmums) | 28 380 | 7 182 | 25,3 % | 1 | 28 380 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203609457 | LV23ZZZ40203609457 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HB fizio" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | HB fizio | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-12-06 | NULL | Augšdaugavas nov., Pilskalnes pag., "Kļavas" | 5447 | 104897171 | 100016462 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13244543 | 40203609457 | 2024-12-03 | 2024-12-06 08:44:33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92942323 | 40203609457 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-12-06 | 2024-12-06 08:45:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2102396 | 35042038 | 40203609457 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-01-27 19:02:16.317 |
| 1971892 | 34190453 | 40203609457 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-12-06 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-03-21 21:01:42.821 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1971892 | 34190453 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 762 | -762 | 0 | 197 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -959 | 0 | -959 | NULL | 0 | -959 |
| 2102396 | 35042038 | 28380 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21051 | 7329 | 0 | 122 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7187 | 5 | 7182 | NULL | 0 | 7182 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1971892 | 34190453 | 1151 | 0 | 0 | 690 | 1841 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1841 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1841 | 1841 |
| 2102396 | 35042038 | 10360 | 0 | 0 | 0 | 10360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10360 | NULL | 1337 | 0 | 0 | 9023 | 10360 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203609457 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HB fizio" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8695 | 022550 | Pilskalnes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203609457 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HB fizio" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kļavas", Pilskalnes pag., Augšdaugavas nov., LV-5447.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 28 380 EUR, un peļņa bija 7 182 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,75 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,75.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,09, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Fizioterapeitu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Fizioterapeitu darbība · Augšdaugavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026