SIA "Red stone" (reģ. Nr. 40203534203) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 146 180 EUR, peļņa 79 734 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 13,63 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203534203 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-01-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV22ZZZ40203534203 |
| Juridiskā adrese | Dainu iela 16A, Langstiņi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146 180 EUR | 79 734 EUR | 84 640 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -1 659 EUR | 1 141 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 19.98 | 0.26 | 1.45 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.99 | 0.0 | 0.98 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -3.10 | 0.00 | 0.87 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 18.48 | 0.13 | 0.82 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 146 180 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 132 553 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 109 734 EUR | -1 659 EUR |
| UIN nodoklis | 6 000 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 79 734 EUR | -1 659 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 84 640 EUR | 1 141 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 47 391 EUR | 1 141 EUR |
| Pašu kapitāls | 80 875 EUR | 1 141 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 478 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-01-16 – 2025-10-09 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
13,63 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
13,63 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
54,55 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
94,20 % | -145,40 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
98,59 % | -145,40 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,73 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
135,20 % | -145,40 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
16,70 | -2,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Red stone" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 4 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "GVF Consult" | 5 470 264 | -1 471 404 | -26,9 % | 3 | 1 823 421 | 2 167 (2026 Q3) |
| 9 | Adven Latvia SIA | 4 968 094 | -527 239 | -10,6 % | 49 | 101 390 | 2 485 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BR Group" | 4 518 831 | 9 473 931 | 209,7 % | 16 | 282 427 | 2 454 (2026 Q3) |
| 306 | SIA "Red stone" (šis uzņēmums) | 146 180 | 79 734 | 54,5 % | 1 | 146 180 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534203 | LV22ZZZ40203534203 | SIA "Red stone" | SIA | Red stone | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-01-19 | NULL | Ropažu nov., Garkalnes pag., Langstiņi, Dainu iela 16A | 2137 | 105023695 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12674946 | 40203534203 | 2024-01-16 | 2024-01-19 15:03:26 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203534203 | 2024-09-03 | SIA "Cap IT" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534203 | 2025-10-09 | 105 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 85b60540 |
| 40203534203 | 2025-05-13 | 7000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fd3b7ba6 |
| 40203534203 | 2025-04-09 | 8640 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3dda090b |
| 40203534203 | 2025-02-20 | 105 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 40203534203 | 2025-01-16 | 1610 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92921645 | 40203534203 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-01-19 | 2024-01-19 15:28:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1959208 | 34090529 | 40203534203 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-19 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-13 19:02:26.558 |
| 2109432 | 35069751 | 40203534203 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-06 23:00:07.873 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1959208 | 34090529 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 202 | 1458 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1659 | 0 | -1659 | NULL | 0 | -1659 |
| 2109432 | 35069751 | 146180 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13627 | 132553 | 0 | 22819 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 109734 | 6000 | 103734 | NULL | 24000 | 79734 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1959208 | 34090529 | 937 | 0 | 204 | 0 | 1141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1141 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1141 | 1141 |
| 2109432 | 35069751 | 45624 | 0 | 1767 | 0 | 47391 | 0 | 37249 | 0 | 37249 | 84640 | NULL | 3478 | 0 | 287 | 80875 | 84640 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534203 | SIA "Red stone" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534203 | SIA "Red stone" | ir | 25.04.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203534203 | SIA "Red stone" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dainu iela 16A, Langstiņi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 146 180 EUR, un peļņa bija 79 734 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Cap IT"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 13,63 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 13,63.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 16,70, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026