SIA "The Peak" (reģ. Nr. 41203060874) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-07-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 123 985 EUR, peļņa 48 635 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,48 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 41203060874 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-07-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV13ZZZ41203060874 |
| Juridiskā adrese | Graudiņu iela 37, Garkalne, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123 985 EUR | 48 635 EUR | 63 612 EUR | 2 |
| 2024 | 127 477 EUR | -16 725 EUR | 25 699 EUR | 3 |
| 2023 | 93 396 EUR | 1 817 EUR | 28 851 EUR | 1 |
| 2022 | 28 640 EUR | 9 112 EUR | 10 223 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -614 EUR | 2 280 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -288 EUR | 2 291 EUR | 0 |
| 2019 | 30 EUR | -892 EUR | 3 092 EUR | 0 |
| 2018 | 6 730 EUR | 2 350 EUR | 3 753 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.96 | 0.02 | 0.03 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.53 | 0.02 | 0.03 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 10.94 | 1.05 | 2.65 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 11.47 | 2.28 | 5.55 | 3 |
| 2024 | 46.00 | 15.87 | 23.40 | 3 |
| 2023 | 17.58 | 4.32 | 7.44 | 1 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.33 | ~ 6.56 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 9.78 | ~ 8.75 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 863.73 | ~ 716.16 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 808.94 | ~ 1 336.20 |
| 2024 | 1 906.72 | ~ 1 364.02 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (23.4 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 906.72 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 906.72 * 0.105 = 200.21 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.07%): (1 906.72 - 200.21 - 0.00) * 0.2007 ≈ 342.49 EUR
4. Neto alga: 1 906.72 - 200.21 - 342.49 = ~ 1 364.02 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 123 985 EUR | 127 477 EUR | 93 396 EUR | 28 640 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 89 212 EUR | 22 151 EUR | 18 109 EUR | 10 028 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 49 367 EUR | -16 639 EUR | 3 436 EUR | 9 162 EUR | -564 EUR |
| UIN nodoklis | 732 EUR | 86 EUR | 1 619 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 48 635 EUR | -16 725 EUR | 1 817 EUR | 9 112 EUR | -614 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 63 612 EUR | 25 699 EUR | 28 851 EUR | 10 223 EUR | 2 280 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 60 671 EUR | 21 123 EUR | 23 530 EUR | 5 701 EUR | 2 280 EUR |
| Pašu kapitāls | 43 416 EUR | -5 219 EUR | 11 506 EUR | 9 689 EUR | 577 EUR |
| Īstermiņa saistības | 17 417 EUR | 30 918 EUR | 17 345 EUR | 534 EUR | 1 703 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,48 | 0,68 | 1,36 | 10,68 | 1,34 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,48 | 0,68 | 1,36 | 10,68 | 1,34 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
39,23 % | -13,12 % | 1,95 % | 31,82 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
76,46 % | -65,08 % | 6,30 % | 89,13 % | -26,93 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
112,02 % | 320,46 % | 15,79 % | 94,04 % | -106,41 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,40 | -5,92 | 1,51 | 0,06 | 2,95 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,95 | 4,96 | 3,24 | 2,80 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
106,87 % | 318,82 % | 29,86 % | 94,56 % | -97,75 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,47 | 2,42 | 4,37 | 14,37 | -0,23 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "The Peak" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 4 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "GVF Consult" | 5 470 264 | -1 471 404 | -26,9 % | 3 | 1 823 421 | 2 167 (2026 Q3) |
| 9 | Adven Latvia SIA | 4 968 094 | -527 239 | -10,6 % | 49 | 101 390 | 2 485 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BR Group" | 4 518 831 | 9 473 931 | 209,7 % | 16 | 282 427 | 2 454 (2026 Q3) |
| 369 | "The Peak" SIA (šis uzņēmums) | 123 985 | 48 635 | 39,2 % | 4 | 30 996 | 7 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203060874 | LV13ZZZ41203060874 | "The Peak" SIA | NULL | The Peak | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-07-17 | NULL | Ropažu nov., Garkalnes pag., Garkalne, Graudiņu iela 37 | 2137 | 104150716 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6585808 | 41203060874 | 2017-07-11 | 2017-07-17 12:50:45 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 41203060874 | 2026-10-09 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enterprise Peak" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92590742 | 41203060874 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 21 | EUR | 2017-07-17 | 2017-07-17 12:53:23 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 947131 | 21512095 | 41203060874 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-13 12:21:07.559 |
| 1104544 | 23357250 | 41203060874 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-22 10:20:24.536 |
| 1299581 | 30387471 | 41203060874 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-01-15 03:01:01.34 |
| 1299722 | 30387778 | 41203060874 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-01-16 22:01:19.272 |
| 1847728 | 33308572 | 41203060874 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-11 20:03:07.142 |
| 1483796 | 32364161 | 41203060874 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-28 03:00:49.91 |
| 2062736 | 34522090 | 41203060874 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-07 17:14:55.448 |
| 2271204 | 35422074 | 41203060874 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-26 18:03:17.852 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1104544 | 23357250 | 30 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 30 | 0 | 872 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -842 | 50 | -892 | NULL | 0 | -892 |
| 1299581 | 30387471 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 238 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -238 | 50 | -288 | NULL | 0 | -288 |
| 1299722 | 30387778 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -564 | 50 | -614 | NULL | 0 | -614 |
| 1483796 | 32364161 | 28640 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18612 | 10028 | 0 | 866 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9162 | 50 | 9112 | NULL | 0 | 9112 |
| 1847728 | 33308572 | 93396 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 75287 | 18109 | 0 | 15164 | 491 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3436 | 1619 | 1817 | NULL | 0 | 1817 |
| 2062736 | 34522090 | 127477 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 105326 | 22151 | 0 | 38790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -16639 | 86 | -16725 | NULL | 0 | -16725 |
| 2271204 | 35422074 | 123985 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34773 | 89212 | 0 | 36527 | 0 | 3318 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 49367 | 732 | 48635 | NULL | 0 | 48635 |
| 947131 | 21512095 | 6730 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2432 | 82 | 2350 | NULL | 0 | 2350 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1104544 | 23357250 | 26 | 0 | 3066 | 0 | 3092 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3092 | NULL | 1613 | 0 | 0 | 1479 | 3092 |
| 1299581 | 30387471 | 1 | 0 | 2290 | 0 | 2291 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2291 | NULL | 1100 | 0 | 0 | 1191 | 2291 |
| 1299722 | 30387778 | 0 | 0 | 2280 | 0 | 2280 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2280 | NULL | 1703 | 0 | 0 | 577 | 2280 |
| 1483796 | 32364161 | 3698 | 0 | 2003 | 0 | 5701 | 0 | 4522 | 0 | 4522 | 10223 | NULL | 534 | 0 | 0 | 9689 | 10223 |
| 1847728 | 33308572 | 2311 | 0 | 21219 | 0 | 23530 | 0 | 5321 | 0 | 5321 | 28851 | NULL | 17345 | 0 | 0 | 11506 | 28851 |
| 2062736 | 34522090 | 1920 | 0 | 19203 | 0 | 21123 | 0 | 4576 | 0 | 4576 | 25699 | NULL | 30918 | 0 | 0 | -5219 | 25699 |
| 2271204 | 35422074 | 1513 | 0 | 59158 | 0 | 60671 | 0 | 2941 | 0 | 2941 | 63612 | NULL | 17417 | 0 | 2779 | 43416 | 63612 |
| 947131 | 21512095 | 82 | 0 | 3671 | 0 | 3753 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3753 | NULL | 1382 | 0 | 0 | 2371 | 3753 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203060874 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enterprise Peak" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 044400 | Garkalnes pag. | 46.00 | 15.87 | 23.40 | 3 |
| 41203060874 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enterprise Peak" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 044400 | Garkalnes pag. | 17.58 | 4.32 | 7.44 | 1 |
| 41203060874 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enterprise Peak" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203060874 | "The Peak" SIA | ir | 26.01.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203060874 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enterprise Peak" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Graudiņu iela 37, Garkalne, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 123 985 EUR, un peļņa bija 48 635 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enterprise Peak"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,48.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,47, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 906.72 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 364.02 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 46 000 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 15 870 EUR un VSAOI 23 400 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026