SIA "SHADES" (reģ. Nr. 40203535586) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 21 026 EUR, zaudējumi 12 249 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,05 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203535586 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-01-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV26ZZZ40203535586 |
| Juridiskā adrese | Parādes iela 24 - 50, Rīga, LV-1016 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 026 EUR | -12 249 EUR | 666 EUR | 2 |
| 2024 | 21 026 EUR | -12 249 EUR | 666 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.88 | 0.6 | 1.13 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.62 | 0.15 | 0.77 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.35 | 0.39 | 0.63 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.65 | 0.28 | 0.81 | 2 |
| 2024 | 3.76 | 0.92 | 2.09 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 21 026 EUR | 21 026 EUR |
| Bruto peļņa | -10 915 EUR | -10 915 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 249 EUR | -12 249 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -12 249 EUR | -12 249 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 666 EUR | 666 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 666 EUR | 666 EUR |
| Pašu kapitāls | -12 149 EUR | -12 149 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 815 EUR | 12 815 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,05 | 0,05 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,05 | 0,05 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-58,26 % | -58,26 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1 839,19 % | -1 839,19 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,82 % | 100,82 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,05 | -1,05 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-421,38 | -421,38 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
31,57 | 31,57 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
100,58 % | 100,58 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-54,43 | -54,43 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SHADES" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA HAIRRIGA SUN | 1 820 359 | 62 697 | 3,4 % | 62 | 29 361 | 1 642 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "MELLA.lv" | 1 048 233 | 64 910 | 6,2 % | 21 | 49 916 | 1 210 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MAIJA CENTRS" | 720 463 | 17 451 | 2,4 % | 27 | 26 684 | 985 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MAIJA VALDEMARA" | 694 745 | -18 488 | -2,7 % | 31 | 22 411 | 952 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MK Beauty Bar" | 663 940 | -30 634 | -4,6 % | 16 | 41 496 | 1 381 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ami Hair" | 383 528 | 90 876 | 23,7 % | 6 | 63 921 | 927 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "IS Salons" | 320 300 | -24 161 | -7,5 % | 19 | 16 858 | 676 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "HairRiga" | 308 006 | -29 392 | -9,5 % | 15 | 20 534 | 1 199 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LISS-A" | 303 302 | 55 488 | 18,3 % | 14 | 21 664 | 717 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Wood Religion Store" | 288 675 | -465 | -0,2 % | 13 | 22 206 | 678 (2026 Q3) |
| 191 | SHADES SIA (šis uzņēmums) | 21 026 | -12 249 | -58,3 % | 2 | 10 513 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203535586 | LV26ZZZ40203535586 | SHADES SIA | NULL | SHADES | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-01-26 | NULL | Rīga, Parādes iela 24 - 50 | 1016 | 114071292 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12687411 | 40203535586 | 2024-01-24 | 2024-01-26 10:28:29 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92922088 | 40203535586 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2024-01-26 | 2024-01-26 10:26:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1993638 | 34310803 | 40203535586 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-26 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-30 19:01:59.587 |
| 2204137 | 35300265 | 40203535586 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-23 17:07:22.336 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1993638 | 34310803 | 21026 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31941 | -10915 | 0 | 1305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | NULL | NULL | -12249 | 0 | -12249 | NULL | 0 | -12249 |
| 2204137 | 35300265 | 21026 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31941 | -10915 | 0 | 1305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | NULL | NULL | -12249 | 0 | -12249 | NULL | 0 | -12249 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1993638 | 34310803 | 665 | 0 | 1 | 0 | 666 | 0 | 0 | 0 | 0 | 666 | NULL | 12815 | 0 | 0 | -12149 | 666 |
| 2204137 | 35300265 | 665 | 0 | 1 | 0 | 666 | 0 | 0 | 0 | 0 | 666 | NULL | 12815 | 0 | 0 | -12149 | 666 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203535586 | SHADES SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9621 | 010092 | Kurzemes rajons | 3.76 | 0.92 | 2.09 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203535586 | SHADES SIA | ir | 22.03.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203535586 | SHADES SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Parādes iela 24 - 50, Rīga, LV-1016.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 026 EUR, un zaudējumi bija 12 249 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,05 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,05.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -54,43, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 760 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 920 EUR un VSAOI 2 090 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026