Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "S&M Beauty"

SIA "S&M Beauty" (reģ. Nr. 40203322768) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-06-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 26 016 EUR, peļņa 207 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,57 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40203322768
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-06-01
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV26ZZZ40203322768
Juridiskā adrese Ziemeļu iela 3 - 4, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 26 016 EUR 207 EUR 7 241 EUR 1
2024 23 745 EUR 738 EUR 11 389 EUR 1
2023 21 095 EUR 556 EUR 9 448 EUR 1
2022 20 175 EUR 834 EUR 7 391 EUR 1
2021 7 245 EUR 470 EUR 3 945 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 1.78 0.46 1.32 1
2026. gada 2. ceturksnis 1.78 0.46 1.32 1
2026. gada 1. ceturksnis 1.63 0.41 1.22 1
2025. gada 4. ceturksnis 1.33 0.30 1.03 1
2024 4.13 0.73 3.40 1
2023 3.04 0.38 2.66 1
2022 2.95 0.47 2.48 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 26 016 EUR 23 745 EUR 21 095 EUR 20 175 EUR 7 245 EUR
Bruto peļņa 3 301 EUR 2 502 EUR 3 580 EUR 3 585 EUR 1 767 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 207 EUR 738 EUR 556 EUR 834 EUR 470 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 207 EUR 738 EUR 556 EUR 834 EUR 470 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 7 241 EUR 11 389 EUR 9 448 EUR 7 391 EUR 3 945 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 5 838 EUR 9 306 EUR 6 685 EUR 6 248 EUR 2 545 EUR
Pašu kapitāls 5 605 EUR 5 398 EUR 4 660 EUR 4 104 EUR 3 270 EUR
Īstermiņa saistības 1 636 EUR 5 991 EUR 4 788 EUR 3 287 EUR 675 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
3,57 1,55 1,40 1,90 3,77
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,22 1,55 1,40 1,90 3,77
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
0,80 % 3,11 % 2,64 % 4,13 % 6,49 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
2,86 % 6,48 % 5,88 % 11,28 % 11,91 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
3,69 % 13,67 % 11,93 % 20,32 % 14,37 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,29 1,11 1,03 0,80 0,21
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,59 2,08 2,23 2,73 1,84
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
3,69 % 13,67 % 11,93 % 20,32 % 14,37 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
6,19 3,27 3,38 4,36 5,28

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "S&M Beauty" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9621)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 377 uzņēmumi 166. vieta pēc apgrozījuma 165. vieta pēc peļņas Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA HAIRRIGA SUN1 820 35962 6973,4 %6229 3611 642 (2026 Q3)
2SIA "MELLA.lv"1 048 23364 9106,2 %2149 9161 210 (2026 Q3)
3SIA "MAIJA CENTRS"720 46317 4512,4 %2726 684985 (2026 Q3)
4SIA "MAIJA VALDEMARA"694 745-18 488-2,7 %3122 411952 (2026 Q3)
5SIA "MK Beauty Bar"663 940-30 634-4,6 %1641 4961 381 (2026 Q3)
6SIA "Ami Hair"383 52890 87623,7 %663 921927 (2026 Q3)
7SIA "IS Salons"320 300-24 161-7,5 %1916 858676 (2026 Q3)
8SIA "HairRiga"308 006-29 392-9,5 %1520 5341 199 (2026 Q3)
9SIA "LISS-A"303 30255 48818,3 %1421 664717 (2026 Q3)
10SIA "Wood Religion Store"288 675-465-0,2 %1322 206678 (2026 Q3)
166SIA "S&M Beauty" (šis uzņēmums)26 0162070,8 %126 016***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "S&M Beauty"
9621 Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203322768 LV26ZZZ40203322768 SIA "S&M Beauty" SIA S&M Beauty NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-06-01 NULL Valmieras nov., Valmiera, Ziemeļu iela 3 - 4 4201 118263907 100016647 100003807 0250000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10737643 40203322768 2021-05-13 2021-06-01 10:05:55

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92806769 40203322768 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2021-06-01 2021-06-01 10:22:46

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1713326 32399309 40203322768 DokGPv1 UGP 2022 2022-06-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-11 22:52:57.121
1885276 33458441 40203322768 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-23 03:24:48.396
2281966 35435481 40203322768 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-28 03:01:39.629
1379155 31242367 40203322768 DokGPv1 UGP 2021 2021-06-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-14 19:11:56.98
2074292 34554168 40203322768 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-12 03:04:56.192

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1379155 31242367 7245 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5478 1767 0 2 15 1310 0 0 0 0 0 NULL NULL 470 0 470 NULL 0 470
1713326 32399309 20175 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 16590 3585 0 117 720 3354 0 0 0 0 0 NULL NULL 834 0 834 NULL 0 834
1885276 33458441 21095 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 17515 3580 0 168 0 2856 0 0 0 0 0 NULL NULL 556 0 556 NULL 0 556
2074292 34554168 23745 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21243 2502 0 134 0 1630 0 0 0 0 0 NULL NULL 738 0 738 NULL 0 738
2281966 35435481 26016 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 22715 3301 0 1579 0 1515 0 0 0 0 0 NULL NULL 207 0 207 NULL 0 207

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1379155 31242367 2545 0 0 0 2545 0 1400 0 1400 3945 NULL 675 0 0 3270 3945
1713326 32399309 6180 0 68 0 6248 0 1143 0 1143 7391 NULL 3287 0 0 4104 7391
1885276 33458441 6190 0 495 0 6685 0 2763 0 2763 9448 NULL 4788 0 0 4660 9448
2074292 34554168 9286 0 20 0 9306 0 2083 0 2083 11389 NULL 5991 0 0 5398 11389
2281966 35435481 3615 0 11 2212 5838 0 1403 0 1403 7241 NULL 1636 0 0 5605 7241

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203322768 SIA "S&M Beauty" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9621 054010 Valmiera 4.13 0.73 3.40 1
40203322768 SIA "S&M Beauty" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9602 054010 Valmiera 3.04 0.38 2.66 1
40203322768 SIA "S&M Beauty" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9602 054010 Valmiera 2.95 0.47 2.48 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203322768 SIA "S&M Beauty" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "S&M Beauty" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Ziemeļu iela 3 - 4, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.

Kāds bija SIA "S&M Beauty" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 26 016 EUR, un peļņa bija 207 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "S&M Beauty" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "S&M Beauty" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,57 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,22.

Kāds ir SIA "S&M Beauty" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,19, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "S&M Beauty"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 130 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 730 EUR un VSAOI 3 400 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "S&M Beauty" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "S&M Beauty" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi — Valmieras novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 166. no 377

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026