Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "nomii."

SIA "nomii." (reģ. Nr. 40203537750) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-02-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 9 291 EUR, peļņa 947 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 19,58 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Izpildītājmāksla

Reģistrācijas Nr.40203537750
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-02-05
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV89ZZZ40203537750
Juridiskā adrese Selekcijas iela 16A - 11, Priekuļi, Priekuļu pag., Cēsu nov., LV-4126

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 9 291 EUR 947 EUR 2 447 EUR 0
2024 8 167 EUR 1 373 EUR 2 825 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.15 0.01 0.14 0
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2024 0.19 0.19 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis
2026. gada 1. ceturksnis
2024

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 9 291 EUR 8 167 EUR
Bruto peļņa 1 986 EUR 1 634 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 997 EUR 1 373 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 947 EUR 1 373 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 2 447 EUR 2 825 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 2 447 EUR 2 825 EUR
Pašu kapitāls 2 322 EUR 1 375 EUR
Īstermiņa saistības 125 EUR 1 450 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
19,58 1,95
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
18,77 1,95
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
10,19 % 16,81 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
38,70 % 48,60 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
40,78 % 99,85 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,05 1,05
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,80 2,89
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
42,94 % 99,85 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
14,34 5,55

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "nomii." ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9020)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 443 uzņēmumi 274. vieta pēc apgrozījuma 180. vieta pēc peļņas Izpildītājmāksla
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1Valsts SIA "Latvijas Nacionālā opera un balets"6 571 81412 0680,2 %57311 4691 569 (2026 Q2)
2Valsts SIA "Dailes teātris"4 796 3422 5010,1 %19824 2241 670 (2026 Q2)
3Valsts SIA "Latvijas Nacionālais teātris"3 443 2654 6560,1 %20816 5541 298 (2026 Q2)
4Valsts SIA "Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris"3 177 38025 8520,8 %17418 2611 286 (2026 Q2)
5SIA "deBusul Music"1 126 18784 2897,5 %2563 094***
6Valsts SIA "Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris"802 3373 2940,4 %1415 6901 433 (2026 Q2)
7SIA MUSIQQ794 411150 42718,9 %2397 206***
8SIA "Sintogrāfija"784 1932 5130,3 %2392 097***
9SIA REKU778 415358 89246,1 %0
10SIA "PRĀTA VĒTRAS SKAŅU IERAKSTU KOMPĀNIJA"741 350235 39031,8 %7105 9071 795 (2026 Q2)
274SIA nomii. (šis uzņēmums)9 29194710,2 %0***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "nomii."
9020 Izpildītājmāksla
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203537750 LV89ZZZ40203537750 SIA nomii. SIA nomii. NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-02-05 NULL Cēsu nov., Priekuļu pag., Priekuļi, Selekcijas iela 16A - 11 4126 115695086 100016487 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12704214 40203537750 2024-01-25 2024-02-05 11:43:50

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92922616 40203537750 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2 EUR 2024-02-05 2024-02-05 11:45:24

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1997856 34319273 40203537750 DokGPv1 UGP 2024 2024-02-05 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-05-02 19:02:12.376
2310785 35469408 40203537750 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-31 21:03:24.463

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1997856 34319273 8167 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6533 1634 0 261 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1373 0 1373 NULL 0 1373
2310785 35469408 9291 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7305 1986 161 828 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 997 50 947 NULL 0 947

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1997856 34319273 2825 0 0 0 2825 0 0 0 0 2825 NULL 1450 0 0 1375 2825
2310785 35469408 2346 0 0 101 2447 0 0 0 0 2447 NULL 125 0 0 2322 2447

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203537750 SIA nomii. 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9020 026500 Priekuļu pag. 0.19 0.19 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203537750 SIA nomii. B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "nomii." juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Selekcijas iela 16A - 11, Priekuļi, Priekuļu pag., Cēsu nov., LV-4126.

Kāds bija SIA "nomii." 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 9 291 EUR, un peļņa bija 947 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "nomii." 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "nomii." likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 19,58 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 18,77.

Kāds ir SIA "nomii." maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 14,34, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "nomii."?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 190 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 190 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "nomii." VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "nomii." galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Izpildītājmāksla.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Izpildītājmāksla — Cēsu novads

Visa nozare: Izpildītājmāksla · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026