SIA "Sezginler Grup" (reģ. Nr. 40203540267) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-02-14. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 1 050 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,06 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Atkritumu un lūžņu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203540267 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-02-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV30ZZZ40203540267 |
| Juridiskā adrese | Ganību dambis 26A, Rīga, LV-1005 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 EUR | -1 050 EUR | 66 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.07 | 0.03 | 0.04 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.1 | 0.04 | 0.06 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.10 | 0.04 | 0.06 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.10 | 0.04 | 0.06 | 1 |
| 2024 | 0.25 | 0.05 | 0.20 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -348 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 050 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 050 EUR |
| Pozīcija | 2024 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 66 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 66 EUR |
| Pašu kapitāls | -950 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 016 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,06 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,06 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1 590,91 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
110,53 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,07 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
110,53 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-72,33 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Sezginler Grup" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "TOLMETS" | 260 391 495 | 4 702 320 | 1,8 % | 24 | 10 849 646 | 4 068 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "TOLMETS LATVIJA" | 87 120 550 | 1 857 917 | 2,1 % | 73 | 1 193 432 | 3 051 (2026 Q3) |
| 3 | "Cronimet Latvia" SIA | 41 421 194 | 80 290 | 0,2 % | 12 | 3 451 766 | 3 415 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "TM Recycling" | 31 573 381 | 240 327 | 0,8 % | 71 | 444 696 | 2 024 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "TOLMETS KURZEME" | 10 969 601 | 300 084 | 2,7 % | 46 | 238 470 | 1 483 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "EcoLead" | 9 777 770 | -2 402 859 | -24,6 % | 0 | — | *** |
| 7 | SIA "TOLMETS VIDZEME" | 9 650 905 | 448 602 | 4,6 % | 42 | 229 783 | 1 877 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "REF MINERALS" | 9 464 642 | 643 351 | 6,8 % | 29 | 326 367 | 2 220 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "EURO LOM" | 8 645 918 | 599 848 | 6,9 % | 36 | 240 164 | 807 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "FERO M" | 8 561 711 | 64 423 | 0,8 % | 33 | 259 446 | 1 188 (2026 Q3) |
| 88 | SIA "Sezginler Grup" (šis uzņēmums) | 0 | -1 050 | — | 1 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203540267 | LV30ZZZ40203540267 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sezginler Grup" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Sezginler Grup | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-02-14 | NULL | Rīga, Ganību dambis 26A | 1005 | 106199670 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12723797 | 40203540267 | 2024-01-04 | 2024-02-14 14:22:01 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92923406 | 40203540267 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2024-02-14 | 2024-02-14 14:22:31 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2152588 | 35195239 | 40203540267 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-02-14 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-25 17:00:10.129 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2152588 | 35195239 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 348 | -348 | 0 | 702 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1050 | 0 | -1050 | NULL | 0 | -1050 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2152588 | 35195239 | 66 | 0 | 0 | 0 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66 | NULL | 1016 | 0 | 0 | -950 | 66 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203540267 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sezginler Grup" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4687 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.25 | 0.05 | 0.20 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203540267 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sezginler Grup" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ganību dambis 26A, Rīga, LV-1005.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 1 050 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -72,33, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 250 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 50 EUR un VSAOI 200 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Atkritumu un lūžņu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Atkritumu un lūžņu vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026