SIA "Kāpu 92" (reģ. Nr. 40203544095) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-02-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 113 651 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 2 329,42 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203544095 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-02-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV76ZZZ40203544095 |
| Juridiskā adrese | Kāpu iela 92, Jūrmala, LV-2008 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 113 651 EUR | 476 471 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -30 EUR | 722 770 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 113 701 EUR | -30 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 113 651 EUR | -30 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 476 471 EUR | 722 770 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 116 471 EUR | 2 770 EUR |
| Pašu kapitāls | 476 421 EUR | 722 770 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2 329,42 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2 329,42 | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
23,85 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,86 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
23,87 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4 003,70 | 0,85 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Kāpu 92" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 401 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JUNO" | 15 780 968 | 3 644 207 | 23,1 % | 5 | 3 156 194 | 1 171 (2026 Q3) |
| 3 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 4 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 441 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ZLM" | 10 058 804 | 544 089 | 5,4 % | 14 | 718 486 | 2 113 (2026 Q3) |
| 7 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 041 (2026 Q3) |
| 9 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 2 222 (2026 Q3) |
| 10 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 1043 | SIA Kāpu 92 (šis uzņēmums) | 0 | 113 651 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203544095 | LV76ZZZ40203544095 | SIA Kāpu 92 | SIA | Kāpu 92 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-02-28 | NULL | Jūrmala, Kāpu iela 92 | 2008 | 102471063 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12753203 | 40203544095 | 2024-01-25 | 2024-02-28 15:30:24 |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90016996 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 43603078140 | 40203544095 | 2024-08-30 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92924433 | 40203544095 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-02-28 | 2024-02-28 15:25:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2055971 | 34503973 | 40203544095 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-02-28 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:10:47.084 |
| 2285966 | 35441700 | 40203544095 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:25:25.095 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2055971 | 34503973 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -30 | 0 | -30 | NULL | 0 | -30 |
| 2285966 | 35441700 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 6299 | 0 | 120000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 113701 | 50 | 113651 | NULL | 0 | 113651 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2055971 | 34503973 | 90 | 0 | 2680 | 0 | 2770 | 0 | 720000 | 0 | 720000 | 722770 | NULL | 0 | 0 | 0 | 722770 | 722770 |
| 2285966 | 35441700 | 2791 | 0 | 113680 | 0 | 116471 | 0 | 360000 | 0 | 360000 | 476471 | NULL | 50 | 0 | 0 | 476421 | 476471 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203544095 | SIA Kāpu 92 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 004000 | Jūrmala | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203544095 | SIA Kāpu 92 | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kāpu iela 92, Jūrmala, LV-2008.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 113 651 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2 329,42 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2 329,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4 003,70, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026