SIA "Nightlight" (reģ. Nr. 40203549995) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-03-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 21 334 EUR, zaudējumi 725 EUR, darbinieku skaits: 0. VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203549995 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-03-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV50ZZZ40203549995 |
| Juridiskā adrese | Siguldas iela 4 - 16, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 334 EUR | -725 EUR | 8 444 EUR | 0 |
| 2024 | 31 881 EUR | 13 859 EUR | 16 388 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.08 | 0.43 | 0.65 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.33 | -1.28 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 21 334 EUR | 31 881 EUR |
| Bruto peļņa | 4 075 EUR | 18 672 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 844 EUR | 13 859 EUR |
| UIN nodoklis | 1 569 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -725 EUR | 13 859 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 444 EUR | 16 388 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 617 EUR | 15 444 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 860 EUR | 13 860 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 584 EUR | 2 528 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,40 % | 43,47 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-8,59 % | 84,57 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-10,57 % | 99,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,23 | 0,18 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,53 | 1,95 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
10,00 % | 84,57 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,73 | 8,26 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Nightlight" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Reich Montage | 10 442 091 | 92 817 | 0,9 % | 112 | 93 233 | 1 992 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "EXECUTO" | 8 155 087 | 3 407 071 | 41,8 % | 8 | 1 019 386 | 3 888 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRK Serviss" | 6 829 640 | 1 204 365 | 17,6 % | 33 | 206 959 | 2 243 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "TDpower" | 6 277 114 | 2 514 309 | 40,1 % | 33 | 190 216 | 4 282 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ROHE LATVIJĀ" | 4 429 691 | -68 542 | -1,5 % | 30 | 147 656 | 2 480 (2026 Q3) |
| 6 | SIA zinātniski tehniskā firma "LĀSMA" | 4 261 144 | 49 257 | 1,2 % | 32 | 133 161 | 2 214 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Terko" | 3 374 521 | -195 280 | -5,8 % | 2 | 1 687 261 | — |
| 8 | SIA A.I. International | 2 892 694 | 342 228 | 11,8 % | 61 | 47 421 | 1 620 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ML Technical Solutions" | 2 765 542 | 436 839 | 15,8 % | 31 | 89 211 | 1 766 (2026 Q3) |
| 10 | SIA ERCON Services | 2 483 024 | 181 613 | 7,3 % | 37 | 67 109 | 2 922 (2026 Q3) |
| 125 | SIA Nightlight (šis uzņēmums) | 21 334 | -725 | -3,4 % | 1 | 21 334 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203549995 | LV50ZZZ40203549995 | SIA Nightlight | SIA | Nightlight | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-03-22 | NULL | Ropažu nov., Vangaži, Siguldas iela 4 - 16 | 2136 | 110451252 | 100016784 | 100003606 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12798063 | 40203549995 | 2024-03-20 | 2024-03-22 11:56:38 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92967568 | 40203549995 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2026-01-12 | 2026-01-12 14:56:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2028683 | 34418983 | 40203549995 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-03-22 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-22 05:01:15.626 |
| 2264034 | 35412573 | 40203549995 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-25 17:26:34.904 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2028683 | 34418983 | 31881 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13209 | 18672 | 0 | 3501 | 3 | 1315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13859 | 0 | 13859 | NULL | 0 | 13859 |
| 2264034 | 35412573 | 21334 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17259 | 4075 | 0 | 1455 | 0 | 1776 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 844 | 1569 | -725 | NULL | 0 | -725 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2028683 | 34418983 | 15444 | 0 | 0 | 0 | 15444 | 0 | 944 | 0 | 944 | 16388 | NULL | 0 | 2528 | 0 | 13860 | 16388 |
| 2264034 | 35412573 | 4487 | 0 | 130 | 0 | 4617 | 0 | 3827 | 0 | 3827 | 8444 | NULL | 0 | 1584 | 0 | 6860 | 8444 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203549995 | SIA Nightlight | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 044200 | Vangaži | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203549995 | SIA Nightlight | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Siguldas iela 4 - 16, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 334 EUR, un zaudējumi bija 725 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,73, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026