SIA "WOOD STUDIO" (reģ. Nr. 40203550867) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-03-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 67 267 EUR, peļņa 23 486 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 35,99 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203550867 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-03-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV77ZZZ40203550867 |
| Juridiskā adrese | Dzirnavu iela 53, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67 267 EUR | 23 486 EUR | 30 357 EUR | 1 |
| 2024 | 33 956 EUR | 3 432 EUR | 7 097 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.91 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.84 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.90 | 0.11 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.88 | 0.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 2.31 | 0.88 | 1.43 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 67 267 EUR | 33 956 EUR |
| Bruto peļņa | 16 701 EUR | 4 114 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 23 486 EUR | 3 432 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 23 486 EUR | 3 432 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 30 357 EUR | 7 097 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 22 996 EUR | 3 851 EUR |
| Pašu kapitāls | 29 718 EUR | 6 232 EUR |
| Īstermiņa saistības | 639 EUR | 865 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
35,99 | 4,45 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
31,21 | 4,45 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
34,91 % | 10,11 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
77,37 % | 48,36 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
79,03 % | 55,07 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,14 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,22 | 4,78 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
79,03 % | 55,07 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
25,51 | 10,35 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "WOOD STUDIO" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 191 | SIA WOOD STUDIO (šis uzņēmums) | 67 267 | 23 486 | 34,9 % | 1 | 67 267 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203550867 | LV77ZZZ40203550867 | SIA WOOD STUDIO | SIA | WOOD STUDIO | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-03-26 | NULL | Cēsu nov., Cēsis, Dzirnavu iela 53 | 4101 | 101580742 | 100016487 | 100003157 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12795286 | 40203550867 | 2024-02-06 | 2024-03-21 11:57:38 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92926349 | 40203550867 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-03-26 | 2024-03-26 14:32:27 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2079610 | 34606523 | 40203550867 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-03-26 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-07 03:00:20.234 |
| 2348889 | 35588038 | 40203550867 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-07-14 04:00:01.827 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2079610 | 34606523 | 33956 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29842 | 4114 | 0 | 682 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3432 | 0 | 3432 | NULL | 0 | 3432 |
| 2348889 | 35588038 | 67267 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50566 | 16701 | 0 | 1279 | 8064 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23486 | 0 | 23486 | NULL | 0 | 23486 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2079610 | 34606523 | 1833 | 0 | 2018 | 0 | 3851 | 0 | 3246 | 0 | 3246 | 7097 | NULL | 865 | 0 | 0 | 6232 | 7097 |
| 2348889 | 35588038 | 15417 | 0 | 4524 | 3055 | 22996 | 0 | 7361 | 0 | 7361 | 30357 | NULL | 639 | 0 | 0 | 29718 | 30357 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203550867 | SIA WOOD STUDIO | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 026200 | Cēsis | 2.31 | 0.88 | 1.43 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203550867 | SIA WOOD STUDIO | ir | 25.07.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203550867 | SIA WOOD STUDIO | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzirnavu iela 53, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 67 267 EUR, un peļņa bija 23 486 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 35,99 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 31,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 25,51, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 880 EUR un VSAOI 1 430 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026