SIA "Madaberi" (reģ. Nr. 40203553045) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-04-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 706 708 EUR, peļņa 209 671 EUR, darbinieku skaits: 8. Kopējais likviditātes koeficients: 3,56 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Arhitektūra
| Reģistrācijas Nr. | 40203553045 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-04-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV53ZZZ40203553045 |
| Juridiskā adrese | Raiņa iela 9A - 2, Smiltene, Smiltenes nov., LV-4729 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 706 708 EUR | 209 671 EUR | 346 788 EUR | 8 |
| 2024 | 233 684 EUR | 87 824 EUR | 214 169 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 62.0 | 7.56 | 19.52 | 10 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 38.69 | 4.84 | 14.72 | 10 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 38.84 | 7.32 | 16.66 | 9 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 61.36 | 7.10 | 16.47 | 9 |
| 2024 | 67.60 | 7.89 | 17.46 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 908.67 | ~ 1 412.91 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 439.33 | ~ 1 099.96 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 810.02 | ~ 1 347.13 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 789.38 | ~ 1 323.16 |
| 2024 | 853.62 | ~ 683.99 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (17.46 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 853.62 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 853.62 * 0.105 = 89.63 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 363.99 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (853.62 - 89.63 - 363.99) * 0.2 ≈ 80.00 EUR
4. Neto alga: 853.62 - 89.63 - 80.00 = ~ 683.99 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 706 708 EUR | 233 684 EUR |
| Bruto peļņa | 279 837 EUR | 118 621 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 218 991 EUR | 87 824 EUR |
| UIN nodoklis | 9 320 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 209 671 EUR | 87 824 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 346 788 EUR | 214 169 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 307 953 EUR | 177 540 EUR |
| Pašu kapitāls | 260 315 EUR | 87 924 EUR |
| Īstermiņa saistības | 86 473 EUR | 126 245 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 2 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-06-13 – 2026-07-13 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,56 | 1,41 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,56 | 1,41 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
29,67 % | 37,58 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
60,46 % | 41,01 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
80,55 % | 99,89 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,33 | 1,44 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
5 763,92 | 726,82 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,04 | 1,09 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
84,14 % | 100,02 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,35 | 3,18 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Madaberi" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "SARMA & NORDE Arhitekti" SIA | 5 509 301 | 651 170 | 11,8 % | 30 | 183 643 | 1 677 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BM-projekts" | 3 773 399 | 302 273 | 8,0 % | 48 | 78 612 | 2 054 (2026 Q3) |
| 3 | Vilnis Mičulis SIA | 2 358 831 | 531 733 | 22,5 % | 11 | 214 439 | 1 696 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Livland Group" | 2 272 424 | 601 539 | 26,5 % | 38 | 59 801 | 492 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARHIS ARHITEKTI" | 1 990 028 | 2 791 | 0,1 % | 23 | 86 523 | 1 571 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "MARK ARHITEKTI" | 1 924 404 | 97 992 | 5,1 % | 19 | 101 284 | 1 464 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "TECTUM" | 1 895 784 | 702 228 | 37,0 % | 8 | 236 973 | 2 580 (2026 Q3) |
| 8 | Open Architecture Design SIA | 1 890 402 | 254 798 | 13,5 % | 33 | 57 285 | 2 347 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Diānas Zalānes projektu birojs" | 1 834 890 | 191 961 | 10,5 % | 8 | 229 361 | 2 228 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Neoprojekts" | 1 680 205 | -35 076 | -2,1 % | 14 | 120 015 | 1 252 (2026 Q3) |
| 43 | SIA Madaberi (šis uzņēmums) | 706 708 | 209 671 | 29,7 % | 10 | 70 671 | 1 909 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203553045 | LV53ZZZ40203553045 | SIA Madaberi | SIA | Madaberi | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-04-05 | NULL | Smiltenes nov., Smiltene, Raiņa iela 9A - 2 | 4729 | 110500791 | 100016735 | 100003710 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12820062 | 40203553045 | 2024-04-04 | 2024-04-05 14:13:42 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203553045 | 2026-07-13 | 4000 | Smiltenes novada pašvaldība | Konkurss Esi uzņēmējs Smiltenes novadā | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 09e02842 |
| 40203553045 | 2026-06-26 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203553045 | 2025-10-15 | 4747.52 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8af87380 |
| 40203553045 | 2025-08-05 | 2400 | Biedrība "Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija" | Nozaru apmācību programma | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 1849491e |
| 40203553045 | 2025-07-08 | 9980 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 00a42c55 |
| 40203553045 | 2025-05-14 | 600 | Biedrība "Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 2.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | a96c99f1 |
| 40203553045 | 2024-12-16 | 1500 | Biedrība "Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 2.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7e6a99d5 |
| 40203553045 | 2024-06-26 | 948.78 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 11d6da50 |
| 40203553045 | 2024-06-13 | 1268.27 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 11d6da50 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92959552 | 40203553045 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-09-08 | 2025-09-08 14:10:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2226010 | 35345074 | 40203553045 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2026-05-08 17:02:11.304 |
| 2073579 | 34552724 | 40203553045 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-04-05 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-11 23:00:59.43 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2073579 | 34552724 | 233684 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 115063 | 118621 | 25336 | 5307 | 0 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 121 | NULL | NULL | 87824 | 0 | 87824 | NULL | 0 | 87824 |
| 2226010 | 35345074 | 706708 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 426871 | 279837 | 66734 | 10528 | 15288 | 322 | 0 | 0 | 1488 | 0 | 38 | NULL | NULL | 218991 | 9320 | 209671 | NULL | 0 | 209671 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2073579 | 34552724 | 67379 | 0 | 110161 | 0 | 177540 | 0 | 36629 | 0 | 36629 | 214169 | NULL | 126245 | 0 | 0 | 87924 | 214169 |
| 2226010 | 35345074 | 275110 | 0 | 32843 | 0 | 307953 | 0 | 38835 | 0 | 38835 | 346788 | NULL | 86473 | 0 | 0 | 260315 | 346788 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203553045 | SIA Madaberi | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 049210 | Smiltene | 67.60 | 7.89 | 17.46 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203553045 | SIA Madaberi | ir | 18.04.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203553045 | SIA Madaberi | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Raiņa iela 9A - 2, Smiltene, Smiltenes nov., LV-4729.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 706 708 EUR, un peļņa bija 209 671 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,56 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,56.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,35, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 853.62 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 683.99 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 67 600 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 890 EUR un VSAOI 17 460 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Arhitektūra.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Arhitektūra · Smiltenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026