SIA "MELT IT" (reģ. Nr. 40203554515) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-04-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 30 486 EUR, peļņa 2 819 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 3,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Ēdināšana pasākumos
| Reģistrācijas Nr. | 40203554515 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-04-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV36ZZZ40203554515 |
| Juridiskā adrese | Ganību dambis 3 - 68, Rīga, LV-1045 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 486 EUR | 2 819 EUR | 7 923 EUR | 0 |
| 2024 | 16 770 EUR | 2 806 EUR | 3 204 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.7 | 0.7 | 0.0 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.31 | 0.12 | 0.18 | 1 |
| 2024 | 0.78 | 0.44 | 0.34 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 30 486 EUR | 16 770 EUR |
| Bruto peļņa | -13 026 EUR | 2 812 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 819 EUR | 2 806 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 819 EUR | 2 806 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 7 923 EUR | 3 204 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 7 270 EUR | 2 355 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 713 EUR | 2 894 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 210 EUR | 310 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-04-17 – 2025-07-28 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,29 | 7,60 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,29 | 7,60 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,25 % | 16,73 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
35,58 % | 87,58 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
49,34 % | 96,96 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,39 | 0,11 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,85 | 5,23 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
49,34 % | 96,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,10 | 13,09 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MELT IT" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "JAUNRADE KAFE" | 3 014 943 | 151 868 | 5,0 % | 40 | 75 374 | 1 380 (2026 Q3) |
| 2 | 12eat Latvija SIA | 2 223 022 | 90 329 | 4,1 % | 17 | 130 766 | 1 568 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VIKTORIJA B" | 1 911 254 | -28 859 | -1,5 % | 75 | 25 483 | 837 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Latvian Catering Company" | 1 316 094 | 41 711 | 3,2 % | 18 | 73 116 | 1 895 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "GB Piegāde" | 1 171 297 | 7 931 | 0,7 % | 23 | 50 926 | 1 169 (2026 Q3) |
| 6 | PS "Rīgas virtuve" | 1 163 564 | -78 043 | -6,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "O.V.Food" | 801 747 | 16 414 | 2,0 % | 20 | 40 087 | 1 419 (2026 Q3) |
| 8 | SIA komercfirma "BALTIKA LT" | 750 654 | 8 904 | 1,2 % | 24 | 31 277 | 926 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DOMUS FIK" | 716 208 | 9 085 | 1,3 % | 38 | 18 848 | 502 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TB dizains" | 541 951 | -24 010 | -4,4 % | 21 | 25 807 | 786 (2026 Q3) |
| 76 | SIA MELT IT (šis uzņēmums) | 30 486 | 2 819 | 9,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203554515 | LV36ZZZ40203554515 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību MELT IT | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | MELT IT | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-04-12 | NULL | Rīga, Ganību dambis 3 - 68 | 1045 | 112202957 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12831882 | 40203554515 | 2024-04-02 | 2024-04-12 09:42:19 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203554515 | 2025-07-28 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203554515 | 2025-04-17 | 9950 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5f751b33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92927387 | 40203554515 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 88 | EUR | 2024-04-12 | 2024-04-12 09:43:01 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2346655 | 35570446 | 40203554515 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-07-03 21:00:11.55 |
| 2055478 | 34502216 | 40203554515 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-04-12 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:05:37.377 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2055478 | 34502216 | 16770 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13958 | 2812 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2806 | 0 | 2806 | NULL | 0 | 2806 |
| 2346655 | 35570446 | 30486 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 43512 | -13026 | 0 | 0 | 15850 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2819 | 0 | 2819 | NULL | 0 | 2819 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2055478 | 34502216 | 2335 | 0 | 20 | 0 | 2355 | 0 | 849 | 0 | 849 | 3204 | NULL | 310 | 0 | 0 | 2894 | 3204 |
| 2346655 | 35570446 | 7270 | 0 | 0 | 0 | 7270 | 0 | 653 | 0 | 653 | 7923 | NULL | 2210 | 0 | 0 | 5713 | 7923 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203554515 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību MELT IT | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5621 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.78 | 0.44 | 0.34 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203554515 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību MELT IT | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ganību dambis 3 - 68, Rīga, LV-1045.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 30 486 EUR, un peļņa bija 2 819 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,10, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 780 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 440 EUR un VSAOI 340 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ēdināšana pasākumos.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026