SIA "RC food" (reģ. Nr. 40203557723) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-04-24. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 9 167 EUR, peļņa 1 107 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 25,62 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ēdināšana pasākumos
| Reģistrācijas Nr. | 40203557723 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-04-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV41ZZZ40203557723 |
| Juridiskā adrese | Kalndores iela 23, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9 167 EUR | 1 107 EUR | 1 153 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.12 | 0.0 | 0.11 | 8 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.35 | 0.12 | 0.22 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.14 | 0.06 | 0.08 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 13.44 | ~ 12.03 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 35.85 | ~ 32.09 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 15.64 | ~ 14.00 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 9 167 EUR |
| Bruto peļņa | 2 869 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 107 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 107 EUR |
| Pozīcija | 2024 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 153 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 153 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 108 EUR |
| Īstermiņa saistības | 45 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
25,62 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
25,62 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
12,08 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
96,01 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,91 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,95 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
99,91 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
22,76 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RC food" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "JAUNRADE KAFE" | 3 014 943 | 151 868 | 5,0 % | 40 | 75 374 | 1 380 (2026 Q3) |
| 2 | 12eat Latvija SIA | 2 223 022 | 90 329 | 4,1 % | 17 | 130 766 | 1 568 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VIKTORIJA B" | 1 911 254 | -28 859 | -1,5 % | 75 | 25 483 | 837 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Latvian Catering Company" | 1 316 094 | 41 711 | 3,2 % | 18 | 73 116 | 1 895 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "GB Piegāde" | 1 171 297 | 7 931 | 0,7 % | 23 | 50 926 | 1 169 (2026 Q3) |
| 6 | PS "Rīgas virtuve" | 1 163 564 | -78 043 | -6,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "O.V.Food" | 801 747 | 16 414 | 2,0 % | 20 | 40 087 | 1 419 (2026 Q3) |
| 8 | SIA komercfirma "BALTIKA LT" | 750 654 | 8 904 | 1,2 % | 24 | 31 277 | 926 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DOMUS FIK" | 716 208 | 9 085 | 1,3 % | 38 | 18 848 | 502 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TB dizains" | 541 951 | -24 010 | -4,4 % | 21 | 25 807 | 786 (2026 Q3) |
| 101 | SIA "RC food" (šis uzņēmums) | 9 167 | 1 107 | 12,1 % | 8 | 1 146 | 13 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203557723 | LV41ZZZ40203557723 | SIA "RC food" | SIA | RC food | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-04-24 | NULL | Ādažu nov., Ādaži, Kalndores iela 23 | 2164 | 105907455 | 100016501 | 100003823 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12855497 | 40203557723 | 2024-04-15 | 2024-04-24 13:42:34 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92928273 | 40203557723 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2024-04-24 | 2024-04-24 13:43:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1968900 | 34168279 | 40203557723 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-04-24 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-03-13 21:00:33.482 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1968900 | 34168279 | 9167 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6298 | 2869 | 191 | 1571 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1107 | 0 | 1107 | NULL | 0 | 1107 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1968900 | 34168279 | 791 | 0 | 362 | 0 | 1153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1153 | NULL | 45 | 0 | 0 | 1108 | 1153 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203557723 | SIA "RC food" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5621 | 023200 | Ādaži | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203557723 | SIA "RC food" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kalndores iela 23, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 9 167 EUR, un peļņa bija 1 107 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 25,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 25,62.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 22,76, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ēdināšana pasākumos.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ēdināšana pasākumos · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026