Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "MR Grupa"

SIA "MR Grupa" (reģ. Nr. 40203554746) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-04-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 007 836 EUR, peļņa 713 EUR, darbinieku skaits: 8. Kopējais likviditātes koeficients: 699,46 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība

Reģistrācijas Nr.40203554746
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-04-12
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV07ZZZ40203554746
Juridiskā adrese Jaunceltnes iela 30A - 4, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 007 836 EUR 713 EUR 346 184 EUR 8
2024 559 199 EUR 67 937 EUR 347 616 EUR 8

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 4.72 5.65 8.17 10
2026. gada 2. ceturksnis 1.27 3.05 4.86 8
2026. gada 1. ceturksnis -3.58 3.35 3.91 6
2025. gada 4. ceturksnis 6.70 4.36 6.94 7
2024 1.03 7.13 13.76 7

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 798.87 ~ 672.91
2026. gada 2. ceturksnis 594.02 ~ 531.64
2026. gada 1. ceturksnis 637.20 ~ 565.12
2025. gada 4. ceturksnis 969.42 ~ 776.44
2024 480.52 ~ 430.07

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (13.76 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 480.52 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 480.52 * 0.105 = 50.45 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (480.52 - 50.45 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 480.52 - 50.45 - 0.00 = ~ 430.07 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 1 007 836 EUR 559 199 EUR
Bruto peļņa 226 946 EUR 210 756 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 713 EUR 67 937 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 713 EUR 67 937 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 346 184 EUR 347 616 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 320 351 EUR 314 783 EUR
Pašu kapitāls 68 653 EUR 67 940 EUR
Īstermiņa saistības 458 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 277 073 EUR 279 676 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 6 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi13 000 €

Lielākie līgumi — kopā 3 000 €

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

Būvkomersanta reģistrs5Aktīvs

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 20240,00 €

Statusa vēsture · reģ. Nr. 18808

  • Informatīvs 2026-09-10
  • Informatīvs 2026-04-13
  • Informatīvs 2026-03-23
  • Aktīvs 2024-04-18

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
699,46 —
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
307,55 —
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
0,07 % 12,15 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
0,21 % 19,54 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
1,04 % 100,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
4,04 4,12
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,91 1,61
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,21 % 19,54 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,85 3,13

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "MR Grupa" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4100)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2926 uzņēmumi 383. vieta pēc apgrozījuma 1254. vieta pēc peļņas Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "UPB"149 861 2837 477 1005,0 %424353 4463 598 (2026 Q3)
2AS "LNK Industries"90 754 695696 2100,8 %109832 6122 859 (2026 Q3)
3SIA "AIMASA"86 203 5526 827 8797,9 %117736 7822 829 (2026 Q3)
4SIA "UPB Nams"71 578 1824 260 2566,0 %99723 0123 051 (2026 Q3)
5SIA "NORDES BŪVE"58 138 3981 815 3583,1 %65894 4373 286 (2026 Q3)
6Pillar Contractor, SIA57 245 8321 998 6503,5 %145394 7992 723 (2026 Q3)
7SIA "PRO DEV"50 120 871916 9781,8 %119421 1842 425 (2026 Q3)
8SIA "NEWCOM Construction"49 762 2052 086 4064,2 %235211 7541 511 (2026 Q3)
9SIA Mapri Būve48 348 5961 812 2373,7 %82589 6173 198 (2026 Q3)
10SIA "BUKOTEKS"47 629 9171 308 9442,7 %401 190 7483 599 (2026 Q3)
383SIA "MR Grupa" (šis uzņēmums)1 007 8367130,1 %10100 784799 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "MR Grupa"
4100 Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203554746 LV07ZZZ40203554746 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR Grupa" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību MR Grupa NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-04-12 NULL Aizkraukles nov., Aizkraukle, Jaunceltnes iela 30A - 4 5101 118122245 100016630 100003077 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12833508 40203554746 2024-03-27 2024-04-12 15:28:42

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92975772 40203554746 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2802 EUR 2026-05-19 2026-05-19 11:14:03

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2076638 34576062 40203554746 DokGPv1 UGP 2024 2024-04-12 2024-12-31 8 ONES EUR 2025-06-20 17:02:01.113
2341384 35524736 40203554746 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 8 ONES EUR 2026-06-11 17:01:44.524

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2076638 34576062 559199 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 348443 210756 99284 38214 0 5321 0 0 0 0 0 NULL NULL 67937 0 67937 NULL 0 67937
2341384 35524736 1007836 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 780890 226946 125304 95088 0 5841 0 0 0 0 0 NULL NULL 713 0 713 NULL 0 713

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2076638 34576062 5086 0 309697 0 314783 0 32833 0 32833 347616 NULL 0 279676 0 67940 347616
2341384 35524736 14368 0 126488 179495 320351 0 25833 0 25833 346184 NULL 458 277073 0 68653 346184

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203554746 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR Grupa" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4100 020200 Aizkraukle 1.03 7.13 13.76 7

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203554746 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR Grupa" ir 25.04.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203554746 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR Grupa" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "MR Grupa" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Jaunceltnes iela 30A - 4, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101.

Kāds bija SIA "MR Grupa" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 007 836 EUR, un peļņa bija 713 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "MR Grupa" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.

Kāds ir SIA "MR Grupa" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 699,46 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 307,55.

Kāds ir SIA "MR Grupa" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,85, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "MR Grupa" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "MR Grupa"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 480.52 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 430.07 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "MR Grupa"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 030 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 130 EUR un VSAOI 13 760 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "MR Grupa" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "MR Grupa" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība — Aizkraukles novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Aizkraukles novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 383. no 2 926

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026