SIA "LCO" (reģ. Nr. 40203561536) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-05-14. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 40 270 EUR, peļņa 2 416 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 22,73 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203561536 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-05-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ40203561536 |
| Juridiskā adrese | Kalnu iela 9, Garciems, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40 270 EUR | 2 416 EUR | 5 456 EUR | 1 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 40 270 EUR |
| Bruto peļņa | 3 977 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 416 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 416 EUR |
| Pozīcija | 2024 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 456 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 456 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 216 EUR |
| Īstermiņa saistības | 240 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
22,73 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
22,73 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,00 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
44,28 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
46,32 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,38 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
46,32 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
19,37 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LCO" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1546 | SIA "LCO" (šis uzņēmums) | 40 270 | 2 416 | 6,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203561536 | LV07ZZZ40203561536 | SIA "LCO" | SIA | LCO | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-05-14 | NULL | Ādažu nov., Carnikavas pag., Garciems, Kalnu iela 9 | 2163 | 102119763 | 100016501 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12886862 | 40203561536 | 2024-04-11 | 2024-05-14 13:29:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92929273 | 40203561536 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-05-14 | 2024-05-14 13:30:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2071295 | 34545399 | 40203561536 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-05-14 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-10 21:01:54.669 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2071295 | 34545399 | 40270 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36293 | 3977 | 1300 | 280 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2416 | 0 | 2416 | NULL | 0 | 2416 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2071295 | 34545399 | 25 | 0 | 5431 | 0 | 5456 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5456 | NULL | 240 | 0 | 0 | 5216 | 5456 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203561536 | SIA "LCO" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 023410 | Carnikavas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203561536 | SIA "LCO" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kalnu iela 9, Garciems, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 40 270 EUR, un peļņa bija 2 416 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 22,73 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 22,73.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 19,37, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026