SIA "Starfish" (reģ. Nr. 40203562635) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-05-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 301 428 EUR, peļņa 119 168 EUR, darbinieku skaits: 18. Kopējais likviditātes koeficients: 1,50 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Zivju, vēžveidīgo un mīkstmiešu pārstrāde un konservēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203562635 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-05-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV16ZZZ40203562635 |
| Juridiskā adrese | Muižas iela 16, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 301 428 EUR | 119 168 EUR | 2 380 947 EUR | 18 |
| 2024 | 1 266 524 EUR | 213 400 EUR | 1 917 657 EUR | 15 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -40.43 | 12.39 | 31.5 | 19 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -22.57 | 13.82 | 28.99 | 20 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -8.58 | 9.82 | 27.25 | 18 |
| 2024 | -10.38 | 19.75 | 42.45 | 13 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 621.10 | ~ 1 221.16 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 417.33 | ~ 1 085.29 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 480.29 | ~ 1 117.07 |
| 2024 | 798.23 | ~ 648.59 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (42.45 * 1000) / 0.3409 ) / 13 / 12 = 798.23 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 798.23 * 0.105 = 83.81 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 385.30 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (798.23 - 83.81 - 385.30) * 0.2 ≈ 65.82 EUR
4. Neto alga: 798.23 - 83.81 - 65.82 = ~ 648.59 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 301 428 EUR | 1 266 524 EUR |
| Bruto peļņa | 564 341 EUR | 372 977 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 119 168 EUR | 213 400 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 119 168 EUR | 213 400 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 380 947 EUR | 1 917 657 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 478 312 EUR | 668 033 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 444 925 EUR | 1 325 757 EUR |
| Īstermiņa saistības | 318 169 EUR | 235 148 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 617 853 EUR | 356 752 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-04-17 – 2026-04-17 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,50 | 2,84 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,29 | 2,73 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,18 % | 16,85 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,01 % | 11,13 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
8,25 % | 16,10 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,65 | 0,45 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
5,60 | 32,55 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,97 | 0,66 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
7,03 % | 13,09 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,36 | 2,70 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Starfish" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "KARAVELA" | 93 837 495 | 2 336 132 | 2,5 % | 170 | 551 985 | 1 757 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Atlas Premium" | 34 473 288 | -8 574 693 | -24,9 % | 1 | 34 473 288 | — |
| 3 | SIA "KH SELECT" | 26 122 610 | 459 814 | 1,8 % | 147 | 177 705 | 1 568 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Banga Ltd" | 20 371 209 | 2 245 111 | 11,0 % | 175 | 116 407 | 1 271 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Syfud" | 18 654 633 | -8 941 624 | -47,9 % | 274 | 68 083 | 1 388 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "LĪCIS-93" | 18 585 494 | 1 694 043 | 9,1 % | 241 | 77 118 | 1 227 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "RENETA" | 16 853 050 | -632 917 | -3,8 % | 34 | 495 678 | 1 935 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Dtrim Grupp LV" | 14 900 650 | 852 594 | 5,7 % | 19 | 784 245 | 2 854 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Venta FM" | 14 664 894 | 543 718 | 3,7 % | 36 | 407 358 | 1 993 (2026 Q2) |
| 10 | AS "BRĪVAIS VILNIS" | 14 116 652 | 695 529 | 4,9 % | 261 | 54 087 | 2 287 (2026 Q2) |
| 22 | SIA "Starfish" (šis uzņēmums) | 2 301 428 | 119 168 | 5,2 % | 19 | 121 128 | 1 621 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203562635 | LV16ZZZ40203562635 | SIA "Starfish" | SIA | Starfish | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-05-17 | NULL | Ādažu nov., Ādaži, Muižas iela 16 | 2164 | 106324825 | 100016501 | 100003823 | NULL | NULL |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90016815 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 40003743898 | 40203562635 | 2024-05-17 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203562635 | 2026-04-17 | 1554 | Biedrība "Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija" | Nozaru apmācību programma | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | d4fabeb2 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92929661 | 40203562635 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 181860 | EUR | 2024-05-17 | 2024-05-17 12:56:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2071305 | 34545419 | 40203562635 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-05-17 | 2024-12-31 | 15 | ONES | EUR | 2025-06-10 21:02:00.869 |
| 2335347 | 35498777 | 40203562635 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2026-06-02 22:01:22.649 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2071305 | 34545419 | 1266524 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 893547 | 372977 | 152096 | 94013 | 95057 | 1762 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6763 | NULL | NULL | 213400 | 0 | 213400 | NULL | 0 | 213400 |
| 2335347 | 35498777 | 2301428 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1737087 | 564341 | 358591 | 181273 | 129113 | 8499 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25923 | NULL | NULL | 119168 | 0 | 119168 | NULL | 0 | 119168 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2071305 | 34545419 | 399090 | 0 | 241851 | 27092 | 668033 | 0 | 1249624 | 0 | 1249624 | 1917657 | NULL | 235148 | 356752 | 0 | 1325757 | 1917657 |
| 2335347 | 35498777 | 210420 | 0 | 201350 | 66542 | 478312 | 0 | 1902635 | 0 | 1902635 | 2380947 | NULL | 318169 | 617853 | 0 | 1444925 | 2380947 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203562635 | SIA "Starfish" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1020 | 023200 | Ādaži | -10.38 | 19.75 | 42.45 | 13 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203562635 | SIA "Starfish" | ir | 28.05.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203562635 | SIA "Starfish" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Muižas iela 16, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 301 428 EUR, un peļņa bija 119 168 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 18 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,36, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 798.23 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 648.59 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zivju, vēžveidīgo un mīkstmiešu pārstrāde un konservēšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026