SIA "Spinex" (reģ. Nr. 40203565970) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-05-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 929 254 EUR, peļņa 23 884 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,13 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203565970 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-05-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV84ZZZ40203565970 |
| Juridiskā adrese | Slokas iela 48A - 76, Rīga, LV-1007 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 929 254 EUR | 23 884 EUR | 93 024 EUR | 1 |
| 2024 | 187 928 EUR | 1 727 EUR | 69 158 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.79 | 1.42 | 2.84 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.38 | 1.1 | 2.35 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.95 | 1.30 | 2.40 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.89 | 0.46 | 1.01 | 2 |
| 2024 | 4.18 | 2.26 | 1.19 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 925.65 | ~ 757.45 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 765.95 | ~ 650.96 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 782.24 | ~ 661.83 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 929 254 EUR | 187 928 EUR |
| Bruto peļņa | 92 087 EUR | 33 319 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 23 884 EUR | 1 727 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 23 884 EUR | 1 727 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 93 024 EUR | 69 158 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 76 106 EUR | 67 290 EUR |
| Pašu kapitāls | 25 612 EUR | 1 728 EUR |
| Īstermiņa saistības | 67 412 EUR | 67 430 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,13 | 1,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,36 | 0,27 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,57 % | 0,92 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
25,68 % | 2,50 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
93,25 % | 99,94 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,63 | 39,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,99 | 2,72 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
93,25 % | 99,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,23 | 2,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Spinex" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "toplogistic" | 106 377 010 | 155 835 | 0,1 % | 116 | 917 043 | 1 813 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JOOM" | 47 895 016 | -2 169 566 | -4,5 % | 11 | 4 354 092 | 6 800 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ENAMINE LV" | 35 681 731 | 109 353 | 0,3 % | 73 | 488 791 | 3 338 (2026 Q3) |
| 4 | AS Jungent Latvia | 35 417 062 | 354 596 | 1,0 % | 61 | 580 608 | 2 264 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PRAX CW" | 26 674 449 | 467 290 | 1,8 % | 58 | 459 904 | 1 453 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ASKtrade" | 24 072 921 | 125 557 | 0,5 % | 4 | 6 018 230 | 1 034 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Alwark" | 21 559 851 | 1 228 915 | 5,7 % | 73 | 295 340 | 3 631 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latvijas tirgotāju savienība" | 11 921 994 | 1 040 183 | 8,7 % | 20 | 596 100 | 2 356 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LV-SBS" | 9 678 005 | 1 168 783 | 12,1 % | 28 | 345 643 | 1 459 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Etepek" | 8 672 952 | 747 132 | 8,6 % | 6 | 1 445 492 | 1 833 (2026 Q3) |
| 56 | SIA "Spinex" (šis uzņēmums) | 929 254 | 23 884 | 2,6 % | 3 | 309 751 | 926 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203565970 | LV84ZZZ40203565970 | SIA "Spinex" | SIA | Spinex | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-05-30 | NULL | Rīga, Slokas iela 48A - 76 | 1007 | 113835534 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12918794 | 40203565970 | 2024-05-24 | 2024-05-30 15:03:33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92930504 | 40203565970 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2024-05-30 | 2024-05-30 15:00:38 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2033556 | 34434377 | 40203565970 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-05-30 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-26 03:00:11.308 |
| 2267256 | 35416607 | 40203565970 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-26 17:05:21.804 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2033556 | 34434377 | 187928 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 154609 | 33319 | 25708 | 5884 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1727 | 0 | 1727 | NULL | 0 | 1727 |
| 2267256 | 35416607 | 929254 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 837167 | 92087 | 58131 | 12437 | 2365 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23884 | 0 | 23884 | NULL | 0 | 23884 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2033556 | 34434377 | 17653 | 0 | 679 | 48958 | 67290 | 0 | 1777 | 91 | 1868 | 69158 | NULL | 67430 | 0 | 0 | 1728 | 69158 |
| 2267256 | 35416607 | 23460 | 0 | 671 | 51975 | 76106 | 0 | 16827 | 91 | 16918 | 93024 | NULL | 67412 | 0 | 0 | 25612 | 93024 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203565970 | SIA "Spinex" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 010092 | Kurzemes rajons | 4.18 | 2.26 | 1.19 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203565970 | SIA "Spinex" | ir | 14.06.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203565970 | SIA "Spinex" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Slokas iela 48A - 76, Rīga, LV-1007.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 929 254 EUR, un peļņa bija 23 884 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,13 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,36.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,23, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 260 EUR un VSAOI 1 190 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026