SIA "GAIL" (reģ. Nr. 40203566266) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 8 110 EUR, zaudējumi 653 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,49 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Regulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203566266 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-06-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV46ZZZ40203566266 |
| Juridiskā adrese | J. Poruka iela 3 - 21, Ventspils, LV-3601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 110 EUR | -653 EUR | 1 679 EUR | 1 |
| 2024 | 6 799 EUR | 903 EUR | 2 428 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.07 | 0.0 | 0.07 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.08 | 0.01 | 0.07 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.08 | 0.06 | 0.02 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.59 | 0.31 | 0.27 | 1 |
| 2024 | 0.55 | 0.21 | 0.34 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 8 110 EUR | 6 799 EUR |
| Bruto peļņa | 2 192 EUR | 3 867 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -653 EUR | 903 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -653 EUR | 903 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 679 EUR | 2 428 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 679 EUR | 2 428 EUR |
| Pašu kapitāls | 550 EUR | 1 203 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 129 EUR | 1 225 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,49 | 1,98 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,49 | 1,98 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-8,05 % | 13,28 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-38,89 % | 37,19 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-118,73 % | 75,06 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,05 | 1,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,83 | 2,80 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-118,73 % | 75,06 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,33 | 5,14 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GAIL" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" | 53 622 282 | 10 474 710 | 19,5 % | 3 243 | 16 535 | 1 965 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "NORMA-A" | 23 663 749 | 3 273 097 | 13,8 % | 242 | 97 784 | 1 417 (2026 Q3) |
| 3 | AS "LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS" | 19 394 694 | 1 760 318 | 9,1 % | 318 | 60 990 | 1 438 (2026 Q3) |
| 4 | AS "CATA" | 15 995 126 | 1 289 000 | 8,1 % | 312 | 51 266 | 1 782 (2026 Q3) |
| 5 | AS "TALSU AUTOTRANSPORTS" | 13 520 670 | -1 351 574 | -10,0 % | 231 | 58 531 | 1 391 (2026 Q3) |
| 6 | SIA HANSABUSS Latvija | 12 781 069 | 662 648 | 5,2 % | 323 | 39 570 | 1 498 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Latvijas Sabiedriskais Autobuss" | 11 976 863 | -921 147 | -7,7 % | 134 | 89 380 | 1 494 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Nordeka" | 10 809 889 | -300 826 | -2,8 % | 160 | 67 562 | 1 451 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "VTU VALMIERA" | 8 547 653 | -440 473 | -5,2 % | 276 | 30 970 | 1 465 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Daugavpils satiksme" | 7 968 252 | 261 897 | 3,3 % | 497 | 16 033 | 1 092 (2026 Q3) |
| 42 | SIA "GAIL" (šis uzņēmums) | 8 110 | -653 | -8,1 % | 1 | 8 110 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203566266 | LV46ZZZ40203566266 | SIA "GAIL" | SIA | GAIL | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-06-03 | NULL | Ventspils, J. Poruka iela 3 - 21 | 3601 | 110997333 | 0 | 100003060 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12922202 | 40203566266 | 2024-05-21 | 2024-06-03 09:21:13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92930615 | 40203566266 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 300 | EUR | 2024-06-03 | 2024-06-03 09:17:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2354956 | 35695702 | 40203566266 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-09-09 17:00:03.567 |
| 2092899 | 34933470 | 40203566266 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-06-03 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-12-01 19:00:19.975 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2092899 | 34933470 | 6799 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2932 | 3867 | 0 | 1600 | 0 | 1364 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 903 | 0 | 903 | NULL | 0 | 903 |
| 2354956 | 35695702 | 8110 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5918 | 2192 | 0 | 2785 | 0 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -653 | 0 | -653 | NULL | 0 | -653 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2092899 | 34933470 | 2149 | 0 | 279 | 0 | 2428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2428 | NULL | 1225 | 0 | 0 | 1203 | 2428 |
| 2354956 | 35695702 | 519 | 0 | 1160 | 0 | 1679 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1679 | NULL | 1129 | 0 | 0 | 550 | 1679 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203566266 | SIA "GAIL" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4931 | 007000 | Ventspils | 0.55 | 0.21 | 0.34 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203566266 | SIA "GAIL" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir J. Poruka iela 3 - 21, Ventspils, LV-3601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 8 110 EUR, un zaudējumi bija 653 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,49 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,49.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,33, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 550 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 210 EUR un VSAOI 340 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Regulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Regulārais pasažieru sauszemes transports · Ventspils — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026