SIA "YR Holding Latvia" (reģ. Nr. 40203566938) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 30 874 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 3,03 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203566938 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-06-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV41ZZZ40203566938 |
| Juridiskā adrese | Malduguņu iela 4, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -30 874 EUR | 4 090 774 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -8 300 EUR | 3 563 597 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -30 824 EUR | -8 300 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -30 874 EUR | -8 300 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 090 774 EUR | 3 563 597 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 90 774 EUR | 106 611 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 160 826 EUR | 1 191 700 EUR |
| Īstermiņa saistības | 29 948 EUR | 12 458 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 900 000 EUR | 2 359 439 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,03 | 8,56 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,03 | 8,56 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,75 % | -0,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-2,66 % | -0,70 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,52 | 1,99 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
0,83 | 0,94 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
3,75 % | 3,91 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,53 | 0,63 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "YR Holding Latvia" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Procentu seguma rādītājs ir kritiski zems, radot risku nespēt segt kredītmaksājumus.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DMT PLUSS" | 614 203 982 | 30 596 227 | 5,0 % | 6 | 102 367 330 | 1 100 (2026 Q2) |
| 2 | AS "AB CITY" | 491 043 487 | 55 076 896 | 11,2 % | 12 | 40 920 291 | 5 760 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Madara 89 grupa" | 243 140 724 | 36 967 278 | 15,2 % | 9 | 27 015 636 | 5 633 (2026 Q2) |
| 4 | Primekss Global SIA | 159 894 088 | -1 291 276 | -0,8 % | 0 | — | — |
| 5 | AS Stiga RM Pārvaldība | 114 657 670 | 11 271 670 | 9,8 % | 3 | 38 219 223 | 740 (2026 Q2) |
| 6 | "Sensum Grupa" AS | 80 064 481 | 11 027 304 | 13,8 % | 18 | 4 448 027 | 2 184 (2026 Q2) |
| 7 | AmberStone Group, AS | 76 314 663 | -6 771 632 | -8,9 % | 25 | 3 052 587 | 2 796 (2026 Q2) |
| 8 | Visma Latvia Holding SIA | 39 298 127 | 9 683 379 | 24,6 % | 0 | — | — |
| 9 | AS "Būvniecības un attīstības projekti" | 35 944 053 | -1 657 639 | -4,6 % | 0 | — | — |
| 10 | AS Grenardi Group | 30 503 694 | 707 861 | 2,3 % | 2 | 15 251 847 | *** |
| 678 | YR Holding Latvia SIA (šis uzņēmums) | 0 | -30 874 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203566938 | LV41ZZZ40203566938 | YR Holding Latvia SIA | NULL | YR Holding Latvia | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-06-05 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Malduguņu iela 4 | 2167 | 106267641 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12920171 | 40203566938 | 2024-04-26 | 2024-05-31 11:12:46 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92930825 | 40203566938 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1200000 | EUR | 2024-06-05 | 2024-06-05 15:51:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2050268 | 34485945 | 40203566938 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-06-05 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-03 17:01:18.467 |
| 2303293 | 35461898 | 40203566938 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-30 17:05:54.478 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2050268 | 34485945 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 6363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 145381 | 0 | 147318 | NULL | NULL | -8300 | 0 | -8300 | NULL | 0 | -8300 |
| 2303293 | 35461898 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 18381 | 0 | 0 | 0 | 0 | 170788 | 0 | 183231 | NULL | NULL | -30824 | 50 | -30874 | NULL | 0 | -30874 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2050268 | 34485945 | 98216 | 0 | 8395 | 0 | 106611 | 3456986 | 0 | 0 | 3456986 | 3563597 | NULL | 12458 | 2359439 | 0 | 1191700 | 3563597 |
| 2303293 | 35461898 | 85596 | 0 | 5178 | 0 | 90774 | 4000000 | 0 | 0 | 4000000 | 4090774 | NULL | 29948 | 2900000 | 0 | 1160826 | 4090774 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203566938 | YR Holding Latvia SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203566938 | YR Holding Latvia SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92841112 | NULL | 50203571771 | LEGAL_ENTITY | YR Holding Latvia SIA | NULL | NULL | 40203566938 | 1100000 | 1 | EUR | 2024-06-28 | 2024-06-28 | 2024-06-28 13:01:56 |
| 92942056 | NULL | 40203699855 | LEGAL_ENTITY | YR Holding Latvia SIA | NULL | NULL | 40203566938 | 800000 | 1 | EUR | 2025-11-25 | 2025-11-25 | 2025-11-25 14:59:12 |
Juridiskā adrese ir Malduguņu iela 4, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 30 874 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,53, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026